Майданщица• 13 ноября в 22:17

А вам вакуумний аборт робили під наркозом?

Чи місцевий? Бо я боюсь внутрішньовеий наркоз
автор Майданщица • 13 ноября в 22:36
Ответ дляЛастоноша
Автор, во вторник моя подруга и ее подруга идут, хотите и вы идите за компанию))
А куди?
Ластоноша• 13 ноября в 22:37
Ответ дляМайданщица
А куди?
Туда, куда я вам написала))) потом заведут вас на маршрутку)
Кондуктор автобуса• 13 ноября в 22:37
Ответ дляМайданщица
Та хз, просто боюсь як вплине загальний, і так нервова система не альо
То есть убить ребенка, прервать принудительно процесс беременности/ гормональных перестроек не боишься, а действие пятнадцати минутного мед сна боишься? Прикольнеько)))))
Перша скрипка• 13 ноября в 22:37
Ответ дляМайданщица
Бо я чим більше думаю, тим більше думаю краще вже народити) але партнер точно проти
Якщо у Вас є такі думки - то точно краще. Не робіть з плеча щоб потім не жалкувати.
автор Майданщица • 13 ноября в 22:37
Ответ дляКондуктор автобуса
Та боюсь, і совість мучає
автор Майданщица • 13 ноября в 22:38
Ответ дляПерша скрипка
Але всі члени сім´ї проти, і тиснуть
Перша скрипка• 13 ноября в 22:43
Ответ дляМайданщица
Але всі члени сім´ї проти, і тиснуть
Це рішення приймати тільки Вам і потім з ним жити. Дуже сумно, що родина Вас не підтримує (
автор Майданщица • 13 ноября в 22:45
Ответ дляПерша скрипка
Ще й каже, що фінансово не буде підтримувати, і що він хоче інший спосіб життя вести
автор Майданщица • 13 ноября в 22:47
А я уявила, пішла в декрет в 43 роки, вийшла в 46, а чоловіка вже і близько нема, я одна на собі двох дітей тягну, ну таке собі життя
Перша скрипка• 13 ноября в 22:47
Ответ дляМайданщица
Насправді він зобов´язаний утримувати всіх своїх неповнолітніх дітей і Вас як матір в період до 3-річчя малюка. Хоче чи не хоче - є така штука, як аліменти.
Кукарикуууууу• 13 ноября в 22:47
Ответ дляМайданщица
А ще питання як швидко відновились? Гормони не стрибали аж так, щоб відчували зміни настрою і тд?
Делайте наркоз, это будет медикаментозный сон, влияние на сердце и т.д. минимальное и отходняк тоже.
Восстановление будет долгое, а как вы хотели. Да, возможно гормональный фон будет нестабильным, возможны проблемы. Ваш организм сейчас уже вынашивает потомство и готовится к родам в будущем, вы этот процесс прерываете резко. Морально тоже может быть тяжело, в том числе из-за гормонов
Омлетик• 13 ноября в 22:47
А зачем вы спали с таким неадекватом? Себя не жалко? По абортам таскаться потом (
автор Майданщица • 13 ноября в 22:47
З ним то ясно вже все, але так хоч працюю і заробляю, і донька доросла
автор Майданщица • 13 ноября в 22:48
Ответ дляОмлетик
Це вперше
Перша скрипка• 13 ноября в 22:51
Перепрошую, що, можливо, лізу не в свою справу. Але все ж дуже гарно подумайте щоб потім не жаліти. Якщо Ви хочете дитину і йдете на такий крок тільки через тиск чоловіка, чи зможете з ним потім жити?
автор Майданщица • 13 ноября в 22:54
Ответ дляПерша скрипка
Дитину не планували, і він казав, що не хоче, я щоб чесно сказати, що дійсно від нього хочу дитину ростити не впевнена, просто совість мучає, що вже завагітніла, і оце все переривати не добре. Але і в нього не гарні гени, і шизофрения в роду є. Донька не від нього. А від цього не хочу якщо чесно, щоб потім не ростити дитину з проблемами. Такий сумбур
А я з косою• 13 ноября в 23:53
Ответ дляМайданщица
Так можете не ростити народити і залишити в роддомі. Забере родина, якій потрібна дитина
автор Майданщица • 13 ноября в 23:57
Ответ дляА я з косою
Я так не зможу
Сарафанное радио• 14 ноября в 00:43
Ответ дляМайданщица
У мене почалися проблеми з грудьми. Не знаю пов´язано чи ні.
Сарафанное радио• 14 ноября в 00:44
Ответ дляПерша скрипка
Ой мляя, аліменти
А я з косою• 15 ноября в 09:04
Ответ дляМайданщица
Я так не зможу
Дуже дивно, вбити дитину зможу, а комусь віддати в сім´ю не зможу.
Зараз вже прийняли закон про великі виплати, зможете утримувати дитину і без чоловіка.