Мати драконів• 13 ноября 2025
Тут є жінки, які не шкодують, що не працюють?
Часто пишуть тут, що важливо жінці працювати, мати дохід, побудувати карʼєру. І хто цього не зробив, наче лузери. Цікаво, а є тут жінки, які карʼєру не побудували і не шкодують про це? Наприклад, ті, хто витратив роки на навчання та пошуки себе, але навчання не дало очікуваний результат або пошуки себе ще не завершилися? Або жінки, що присвятили себе родині, дітям. Або жінки, які на збереження чи пасивний дохід мандрують світом, митці, але грошей творчість не приносить. Напишіть, чи є тут такі, хто не шкодує, що не має карʼєри чи роботи з пристойним доходом?
Пожмаковна• 14 ноября 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
Та нормально все))
На пенсію відпочину.
Я люблю рух, гроші і нові вершини
.
Перший чоловік мене кинув, то пристойна робота, своя квартира і нормальний депозит мене врятували.
А там і другого зустріла, але хочу мати свій пристойний дохід сама)
На пенсію відпочину.
Я люблю рух, гроші і нові вершини
. Перший чоловік мене кинув, то пристойна робота, своя квартира і нормальний депозит мене врятували.
Як досягли керівної посади? Це ваш шлях з самого початку чи змінювали фах?
Братья Капли• 14 ноября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Очень больно такое услышать от своего ребенка
Надеюсь, что это временно из за гормонов и дочь осознает что не права
Спасибо! Тоже сначала так думала, со временем поняла, что это влияние мужа.
Диви яка я пава!• 14 ноября 2025
Ответ дляПожмаковна
Змінювала))
Де я тільки не працювала.
Підбор персоналу, колл-центр у банку, страхування, промоутер і супервайзер у рекламній агенції.
В 23 роки здала ielts c1 і звідки почався шлях нагору.
В 29 отримала посаду керівника вже такого доволі серйозного.
З тих пір лише керівні посади.
Закінчила ще одну освіту і ще одну мову до с1 вивчила
Де я тільки не працювала.
З тих пір лише керівні посади.
Братья Капли• 14 ноября 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
70 000 грн.
Хотілося б більше, але враховуючи праваючий графік і 100% удальонку, то нормально.
Вы большая молодец!
По сути этой темы.., я не работаю, живу по общепринятым меркам хорошо. У мужа доход в разы больше суммы, которую вы написали. А толку? Он меня ломает, даже покупать что-то и тратить эти деньги желания нет... лично моего дохода 0...
Крошечка-хаврошечка• 14 ноября 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
70 000 грн.
У меня больше пассивный доход. Вджобывать 60+ часов за 70000 (это меньше чем 290 в час) я не хочу. Уже хочется время на себя и для себя
Диви яка я пава!• 14 ноября 2025
Ответ дляБратья Капли
Вы большая молодец!
В мене чоловік теж набагато більше заробляє, але особливо щось сказати мені не може.
Я - самостійна жінка і терпіти не стану будь-які його заскоки))
Диви яка я пава!• 14 ноября 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
У мене десь 30 годин в тиждень було.
Вже писала.
І це була зп 3 роки назад, коли шукала замість себе.
Зараз вище вже на тій посаді
Вже писала.
Зараз вище вже на тій посаді
Братья Капли• 14 ноября 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
Ну вот, я же говорю, что вы молодец)
Я слишком доверилась и не думала об своих личных интересах и рисках. В итоге ничего хорошего. Пусть мои посты будут для кого-то поводом задуматься.
Диви яка я пава!• 14 ноября 2025
Ответ дляБратья Капли
Ну вот, я же говорю, что вы молодец)
Всі вчаться лише на своїх помилках.
Я не виключення.
Тримайтеся і щиро бажаю, щоб ситуація налагодилася
Я не виключення.
Крошечка-хаврошечка• 14 ноября 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
У мене десь 30 годин в тиждень було.
Вже писала.
Зараз вище вже на тій посаді
Вже писала.
Зараз вище вже на тій посаді
Перші пару років так і було.
Зараз я працюю годин 30-35 на тиждень.
Нет никакого желания ишачить, что б потом работать 30 часов за 70т.
Зараз я працюю годин 30-35 на тиждень.
Пожмаковна• 14 ноября 2025
Ответ дляБратья Капли
Я жалею, отдала всю себя семье и детям, во всем подстраивалась под них, весь напряг брала на себя, затыкала собой все дыры...
Не то, что спасибо никто не скажет, а теперь подросток меня ни во что не ставит, заблокировала и не общается. Муж самоутверждается за мой счёт и манипуляции всё жёстче. Наверное, потому, что думает я без денег никуда не денусь.
Кстати, недавно, когда речь зашла про семейные ресурсы и я обозначила, что такие вопросы в семье решают родители, моя дочь так прямо и сказала - это папа зарабатывает, а ты не имеешь морального права что-то решать. Один работает, другой мешает...
Начинайте хоть сейчас что-то делать, дальше может быть еще хуже
Если вы не болеете, есть время еще
Братья Капли• 14 ноября 2025
Ответ дляПожмаковна
Если вы не болеете, есть время еще
Не знаю что... за кассу атб идти? Тоже смысла нет...
Со здоровьем тоже проблемы. Несколько лет скапливались проблемы и сильная хроническая усталость. Занимаюсь этим.
Но, вот куда двигаться с нуля не представляю(
Кредитная• 14 ноября 2025
Я сижу на шее у родителей. Не работаю. Нет образования. Знаете, комфортно когда не нужно выходить из зоны комфорта, есть еда и крыша над головой.
Но. Если б у меня была возможность учиться, я бы пошла.
Даже была попытка заработать на творчестве, но увы людям в войну это не интересно. Поэтому просто живу как животное. Бывает стыдно, грустно но менять что-то пока нет смелости
Диви яка я пава!• 14 ноября 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Вам 40+, якщо не секрет?
Пожмаковна• 14 ноября 2025
Ответ дляБратья Капли
Хоть куда, там где будет развитие
У вас замкнутый цикл, усталость и состояние от атмосферы в семье, что не дает мотивации ничего делать и так по кругу
Надо разрывать эту цепочку, хоть где-то
Санта Барбара• 14 ноября 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Моя колега колись сказала, що завжди соромилась своєї матері і зараз її зневажає тому що вона не працювала. Мовляв, так, вдома завжди чисто, приготовано, попрасовано і накрохмалено, але на тому все. Я чесно була в шоці таке почути вже від дорослої дівчини.
Мати драконів
• 14 ноября 2025
Ответ дляБратья Капли
Дуже сумно, що так. А скільки дитині років? Можливо, ще підросте та зміниться.
Диви яка я пава!• 14 ноября 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Да.
А, ну мені до 40 ще довго))
Пс: не знаю, чим заслужила фіолетову тітку))
Це логічно, що в 33 і 45 - різний рівень енергії.
І бажання теж різні
Мати драконів
• 14 ноября 2025
Ответ дляБратья Капли
Печально всё, мы ещё и за границей сейчас. У меня есть на моём отдельном счету сбережения, но аренда тут дорого. Он смотрю, и младшего ребёнка прямо замыкает на себе старательно. Думаю, чтобы на случай моего ухода сделать так, чтобы он был на папиной стороне. Тогда муж мне укажет на дверь и скажет, что ребёнок будет только с ним, а ты если хочешь уходи. Может я себя накручиваю, но интуиция подсказывает приблизительно такой расклад... пока не разговариваем, думаю.
А чому так вийшло, як думаєте? Ну ви ж себе віддавали, відчуваю, що ви добра дуже. Можливо, ви стомилися. І чоловік та молодша дитина на вашому боці. А в підлітка гормони пляшуть, підлітковий період жахливий. А там, де ви є, є наші? Можливо, з кимось подружитися? Чи де всі наші там працюють жінки? Можливо, які групи за інтересами є.
Пожмаковна• 14 ноября 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
Змінювала))
Де я тільки не працювала.
З тих пір лише керівні посади.
Де я тільки не працювала.
З тих пір лише керівні посади.
Вау 👏🏻
Мотиватор ходячий
Теж так дуже хочеться, хоча б одну на В2 вивчити
Мотиватор ходячий
Мати драконів
• 14 ноября 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
Змінювала))
Де я тільки не працювала.
З тих пір лише керівні посади.
Де я тільки не працювала.
З тих пір лише керівні посади.
Звучить круто. А ще одна мова - це яка?
Кидстаффовка• 14 ноября 2025
Ответ дляdiablo12
А якщо з усім?
З чим усім, з доходом, майбутньою пенсією? Що таке усе в наш час може забезпечити життя? А де гарантія, що не втратиш те усе, що саме і відбувається зараз у багатьох в нашій країні?
Диви яка я пава!• 14 ноября 2025
Ответ дляМати драконів
Звучить круто. А ще одна мова - це яка?
Французька.
Мати драконів
• 14 ноября 2025
Ответ дляБратья Капли
Вы большая молодец!
А довго ви з чоловіком? Можливо, це притирка характерів? Як саме він утискає ваші права, контролює сильно?
Мати драконів
• 14 ноября 2025
Ответ дляКредитная
Можливо, ви ще зовсім молода. І все ще попереду у вас.