Пиши-пропало• 31 октября в 21:46
У кого мати суперничає з донькою?
Ви -та сама донька, яку треба обов’язково знецінити, принизити? Мама закінчила училище, а ви - два університети, але ж мама краще розбирається в професії, правда? Мама важить 95 кг, ви набрали після пологів, і тепер майже 65, але ж ковбаска у сіточці тут саме ви! Чи мама півжиття не працювала, а потім її взяли на якусь роботу для низькокваліфікованого персоналу, а у вас три роботи і ніфігова кваліфікація до 30-ти років, але що то у вас за робота - «у компʼютері щось клацать, падумаєєєєш, от мама - мама працює! А ти непонятно чим займаєшся».
ДелиВерка• 31 октября в 21:48
По вашему посту вы соперничаете с матерью а не она с вами
Несмотря на миллион образований у вас куча комплексов и обид
Сходите к психотерапевту
миссАрфография• 31 октября в 21:48
Ваші образи на маму краще пропрацьовувати з психологом. Ви сама як дитина зараз, ймовірно - ментально.
Несу добро людям• 31 октября в 21:49
У меня наоборот мать с высшим образованием закончила нархоз , я только школа. Моя мама спорит с моей дочкой, я маме говорю ничего ей не говори и не трогай её. Живём все вместе
Заела_пластинка• 31 октября в 21:50
Ответ дляДелиВерка
Сходите к психотерапевту
совершенно верно
тот кто обиженный - тот и главный манипулятор - по теме это дочка
Пиши-пропало
• 31 октября в 21:54
Ответ дляЗаела_пластинка
совершенно верно
О, ви ще скажіть: «на обіжених воду возять»)))))
неДодекаэдр• 31 октября в 21:54
Боже сколько претензий к пожилому человеку. Сколько вам лет если не секрет? Я без хейта.
Пиши-пропало
• 31 октября в 21:54
Ответ длянеДодекаэдр
А з чого ви взяли, що людина -«пожила») їй ще немає 50-ти)
Заела_пластинка• 31 октября в 21:55
Ответ дляПиши-пропало
та что вам говорить - вы ж на своей волне жиночка вероятно
Пиши-пропало
• 31 октября в 21:55
Ответ дляЗаела_пластинка
Як ви - на своїй)
неДодекаэдр• 31 октября в 21:55
Ответ дляПиши-пропало
А вам сколько лет?
Пиши-пропало
• 31 октября в 21:56
Ответ длянеДодекаэдр
А вам сколько лет?
До 30) в пості вказано)
Заела_пластинка• 31 октября в 21:56
Ответ дляПиши-пропало
Як ви - на своїй)
та понятно что каждый на своей) только у меня обид и претензий к матери нет - живу и строю свою семейную жизнь отдельно от матери - чего и вам желаю
неДодекаэдр• 31 октября в 21:58
Ответ дляПиши-пропало
До 30) в пості вказано)
Хороший возраст чтоб приобретать мозги и становиться самостоятельной (эмоционально). Книги, самообразование, специалисты — вам в помощь.
Пиши-пропало
• 31 октября в 22:02
Ответ дляЗаела_пластинка
Значить ви ще не вийшли зі стану ідеалізації, і все розчарування у вас попереду)
Сиджу тихенько• 31 октября в 22:05
Що ж вас так тригерить така недосконала мама)? Певно, має таки над вами перевагу і ви про це знаєте.
Пиши-пропало
• 31 октября в 22:05
Ответ длянеДодекаэдр
Мозок в наявності. Питання не про мене було взагалі) взагалі про те, чи багато жінок знаходяться в стані суперництва, мають нарциссично травмовану матір, і як наслідок - самі є нарцисично травмованими. Враховуючи, що вас зачіпає таке формулювання, ви всіма силами намагаєтеся НЕ БУТИ такою донькою, бо ви все пробачили і прийняли, а значить -хороша, бо здатні на таке, а мама погана, бо її є за що вибачати.
Заела_пластинка• 31 октября в 22:06
Ответ дляПиши-пропало
так вы немного подкованная уже) не все потеряно)
И после розчарування- жизнь продолжается если нее мусолить свои обиды вечно)) А мать у вас сейчас - словно козел отпущения и причина всех невзгод - ага
Пиши-пропало
• 31 октября в 22:08
Ответ дляЗаела_пластинка
Я не «нємного подкованная». Я пишу наукову роботу про вплив стосунків між матірʼю і донькою на розлад харчової поведінки. Тому мені цікаво, як відкликається дана тема у інших.
неДодекаэдр• 31 октября в 22:09
Ответ дляПиши-пропало
Жизнь налаживается когда вы берете ответственность в свои руки а не ищете виноватых.
Вам давно 18+ пора умнеть реально — а не виртуально нахватавшись формулювань по типу нарцисичной матери и прочего. Неужели вы думаете что вы будете намного лучше вашей матери ? Вы сначала поднимите своих детей — тогда и поговорим
Заела_пластинка• 31 октября в 22:10
Ответ дляПиши-пропало
кино и немцы - она еще и работу пишет)) куда травмы детства только не заведут нерадивых обидчивых детей ))
Пиши-пропало
• 31 октября в 22:10
Ответ дляСиджу тихенько
Мама має перевагу в тому, що з самого початку вона була ідеальною фігурою, бо інакше і не могло бути. І цей шлейф зберігається на все життя.
Пиши-пропало
• 31 октября в 22:11
Ответ длянеДодекаэдр
Дякую. Я дослухалась до вашої поради ще років 15 тому)
Сиджу тихенько• 31 октября в 22:11
Ответ дляПиши-пропало
Не несіть пургу
Слоник-тоник• 31 октября в 22:12
А навіщо ви її слухаєте? Ну гидотний характер в людини, це невиправне. В 30 можна вже й звикнути, що дибіли існують і на всіх нервів не напасеш.
Заела_пластинка• 31 октября в 22:12
Ответ дляПиши-пропало
ну - и? не вы первая не вы последняя))
Идеализация и обесценивание - это кстати классические качели нарциссов - это их способ контакта с другими
вот и думайте теперь в какой динамике вы до сих пор живете))
Вишнёвая Леди• 31 октября в 22:12
В мене мама увесь час намагається при спілкуванні зі мною мене виправити, або сказати, що я округлилась і стала жіночкою, або, що я вже стара для вивчення англійської і т.д. І мене це взагалі не торкає. Раніше, так, ображалась, а зараз послухала і пішла далі. Я вже достатньо самодостатня щоб не сприймати все це близько до серця
Обижулька• 31 октября в 22:13
З того, що я прочитала, це саме ви з нею змагаєтесь, хочете доказати, що ви краща. Для чого? Зрозуміло, що мамою вона була не найкращою в дитинстві, але час вже відпустити свої дитячі образи, бо так і будете постійно доводити свою значущість і не будете нічим задоволені. До психолога вам, автор.
Пиши-пропало
• 31 октября в 22:13
Ответ дляЗаела_пластинка
Питання в тому, що ви бачите мене з позиції звичайної форумчанки, яка шукає поради. Я не шукаю поради. Я шукаю емоційний відгук. І ви його даєте дуже красномовно. Особливо, коли заперечуєте вищеназване.
неДодекаэдр• 31 октября в 22:14
Ответ дляПиши-пропало
По стилю вашей темы это далеко не так
Эмоционально — вы вся во отношениях с мамой