Там-тарарам• 14 ноября 2025

Кого мечтаете видеть президентом Украины?

Итак, представьте, что у Вас есть волшебная палочка и можете решить кому быть президентом Украины
Кого бы Вы лично выбрали?
ФрекенБок• 15 ноября 2025
Ответ дляСКИБИДЫШь
Именно!
Жили бы так! Как жили до 2014 года.
Что голодали тогда? Ходили с голыми сраками?
Та все тогда было нормально и стабильно
за те, що ви тоді не голодали і не ходили з голими сраками, Україна розплачується з 2013 року життями найкращих. Добре, що тепер і до вас. безмозглих, дійшла черга платити, бодай своїми продажними тушами
ФрекенБок• 15 ноября 2025
Ответ дляtanysha777
А главное, продолжали бы дружить с расией, ездить в гости друг к другу
Та что там говорить, были как и раньше БРАТЬЯМИ
А теперь, палитики нас рассорили
Эх, пойду по абрикосовой, сверну на виноградную...
Акакаяразніца, значит, выход есть - только зеленский - хуже уж точно не будет, доказано 73%
по мощах - і зелей
ФрекенБок• 15 ноября 2025
Ответ дляtanysha777
Я - обома руками за зеленського
Зараз він донищить всіх незгодних і знову зажевемо з братьями как і прєждє
та ні, він тепер взявся скорочувати своє 73%не поголів’я на пару з хуйлом))))
Домашка• 15 ноября 2025
Ого, анонимная тема такая и до сих пор не заглохла. А я когда про тцк писала и другое так сразу блочили. Шо там, элехторат бубочки уже тыщу свою разобрали и сидите смирно?
ФрекенБок• 15 ноября 2025
Ответ дляtanysha777
Мечтать не вредно
Главное, чтобы после зеленского вообще хоть что-то осталось и было где выбирать и кому
А задачи перед ним поставлены грандиозные и как видим, никто не может его остановить
Ну, Патрушев дарма на літачку катати не буде, а фсб - не рояль, по них голим х*** не пограєш
ФрекенБок• 15 ноября 2025
Ответ дляtanysha777
Поздно
Почки уже отвалились
це точно.... на жаль...
Не худа ні разу• 15 ноября 2025
Ответ дляПиши-пропало
Дайте уже шанс Юле!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
нет, она еврейка
ФрекенБок• 15 ноября 2025
Ответ дляДавно без алко
Даже если его и захотят заменить, нас никто не спросит... Европе и Англии нужна постоянная война сРФ... Могут заменить Зе на За, но нам от этого будет только хуже...((
то вже не омерика винна?
ФрекенБок• 15 ноября 2025
Ответ дляПростоваля
стокгольмский институт изучения воен опубликов отчет как шоколад наше оружие все и технику спродал до 19 года
маня, хана тобі буде від твоїх хазяїв, нащо їм палиш контору? веліли ж цей фейк не тягати, а листочок з ним в скрутити в трубочку, засунути собі в дупу, а потім витягнути і з’їсти, ех, дірява голова

28 ЖОВТНЯ 2025, 19:09
Україна розпочне світовий експорт зброї у листопаді
https://mind.ua/news/20296564-ukrayina-rozpochne-s...
ЯкаКраля• 15 ноября 2025
Ответ дляМандолина Бу
Я за националистов. Тягнибок. Все что он говорил ранее - так и произошло. Или Порошенко.
Тягнибок возможно агент ФСб был . Куда кстати делся. Не слышно и не видно . А такой патриот был . Неужели в окопах сейчас
ХуАнита• 15 ноября 2025
Ответ дляФрекенБок
а що, не подобається правда? Так воно і є насправді. Єдине, на ви і вони аж ніяк не розраховували, то це на те, що ваз візьме ваш вирок за шкірку і потягне на утилізацію. надіялись, як завжди, відсидітись за рахунок пасіонаріїв, котрим є різниця
Как по мне так все наоорот, воюют те кто голосовал против
Плету интриги• 15 ноября 2025
Ответ дляСанта Барбара
не вгадали, телевізора не маю вже років 15, блогерів (жодних) не дивлюся. Раді, що не барига? Хоч поржали?
Значить, вам вистачило і промивання мізків через фб коричневим субстратом, який ви вважаєте шоколадом.
Як приклад, ваше за шість років заїжджене ’хоч продали’, які ваші ж недолугі піарщики і придумали.
Плету интриги• 15 ноября 2025
Ответ дляМандолина Бу
Ну, ви порівняли: де націоналісти, а де колишній риг , ставленик Фірташа Порошенко ( хоч і з патріотичними гаслами).
Плету интриги• 15 ноября 2025
Ответ дляАноним Советчик
Прокопенко Дениса
Красивий, розумний, мужній. Але сумніваюся, щоб він захотів на посаду Президента і зустрічатися з усіма цими західними занепокоєними перестрашеними політиками
Плету интриги• 15 ноября 2025
Ответ дляФрекенБок
і брата вбив і з’їв, і скумбрії дитину зробив, поки піськограй зі спузеними штанцями перед хуйлом скакав.
От молодці слуги, що тепер половинять таку отару вкупі з хуйлом
Що ще сива висяча матня про свої подвиги розказує?
І краще вже зі здоров´ю ерекцією зіграти на роялі, ніж віддати хуйлу Донецьк і підірвати власні склади з боєприпасами.
Ms. Скромность• 15 ноября 2025
Ответ дляНе худа ні разу
нет, она еврейка
Армянка! Ее девичья фамилия Кирьян
Плету интриги• 15 ноября 2025
Ответ дляФрекенБок
Це ви так зневажливо про воїнів, які не голосували за педріло порошенка - кума медведчука?
Ще раз переконуюсь: порохостадо - це найцинічніше, що є в Україні.
Плету интриги• 15 ноября 2025
Ответ дляЯкаКраля
А що ви слухаєте і дивитися, що вам не видно? Воює з 22 , як і вся його сім´я.
ЯкаКраля• 15 ноября 2025
Ответ дляПлету интриги
А ну ок тогда
Ms. При теле• 15 ноября 2025
Ответ дляНе худа ні разу
нет, она еврейка
А остальные прямо щирі українці?
Плету интриги• 15 ноября 2025
Ответ дляMs. Скромность
Армянка! Ее девичья фамилия Кирьян
Хіба не Капітельман?
Ms. Скромность• 15 ноября 2025
Ответ дляПлету интриги
Хіба не Капітельман?
Бачила фото Юлі на шкільній він*єтці, Там Кир*ян Ю.В.
Весела пiсенька• 16 ноября 2025
Кого не выберу.
Ни одну из морд нынешних.
Ни одного без высшего экономического и юридического стационарного образования. Ни одного из нищих.
Кто, хоть как то засветился в войне.
Ни в коем случае военного. Или группу за спиной его военных.
Политические трупы и их хозяев. Тех, кто голосовал и поддерживал никчёмные законы, там более, писал их.
Кто за войну до последнего украинца. Кто за принуждение людей к мове и религии.

Короче, никого из играющих сейчас.
А это сбор информации для выдвижения и покупки нужного?
Да, народ снова хочет наступить на грабли. И потянуть нас снова на дно.
КокошинЭль• 16 ноября 2025
Ответ дляМорожена_курка
Януковича. С Азаровым.
Меня захейтят, но если бы та злочинная панда осталась, мы жили бы в спокойной стране.
которая называется россия. вам норм? мне - нет.
Давно без алко• 16 ноября 2025
Ответ дляФрекенБок
то вже не омерика винна?
И Омерика, и Британия - глобалисты, одним словом... Те, кто видит будущее мира в постоянных войнах за выживание...
Білий Лосик• 16 ноября 2025
Ответ дляДомашка
Так тищу ж дає бубочка! А що їм ще треба
Якби не він як би вони на виплати в Німеччину потрапили, а? Звісно вони за нього, це ж не з окопу писати
Нічо-нічо, тепер цей лохторат сидить в своєму ж гі..ні й щось там плямкає про ’ми звідки знали’, ’ми не хотіли війну’...
І ненавидять адекватних людей, бо це свідки їх тупості в 19му.
Вичистила з оточення тих, хто обрав зе. Прекрасно. Нічого не втратила. Проаналізувала-ці люди жодної користі не несли, поціновувачі тупого гумору, любителі поскаржитись на життя та шось урвати на халяву...
Бокс-орун• 18 ноября 2025
Мураева