Кому там слова не давали• Изменено 15 ноября 2025
Я дурепа. SOS Через тиждень Др а я не можу придумати програму(
Дітям 13.10.5 років
Чоловік і я
Дівчата допоооможіть щоб провести цей день разом
Київ
Чоловік і я
Київ
Кому там слова не давали
• 15 ноября 2025
Ответ дляСпайдерВумен
У кого день народження? Дітей троє? Чи то 10 з половиною років?
Троє дітей
Шальная коклетка• 15 ноября 2025
Чий дн? Ваш?
Тоді діти вам роблять сніданок у ліжко , чоловік приносить мільйон троянд і каблучку с діамантом. Потім ви купляєте собі брендову сукню і йдете в ресторан.
Кому там слова не давали
• 15 ноября 2025
Ответ дляШальная коклетка
Чий дн? Ваш?
Я просто хотіла щось таке організувати щоб всім було цікаво в цей день і він не був як завжди кожного дня те саме
Шальная коклетка• 15 ноября 2025
Ответ дляКому там слова не давали
Ну якщо у вас так кожного дня) то не знаю))
Біток чи ефір?• 15 ноября 2025
Ответ дляШальная коклетка
Чий дн? Ваш?
Мрії вони такі, неспинні. Але це все нереально, або буде жалюгідна подоба на це, хоча, можливо, теж досить непогано
Акуна_Матата• 15 ноября 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Согласна. Бредовый совет какой-то.
СпайдерВумен• 15 ноября 2025
Я б організувала поїздку кудись. В інше місто, а краще вікенд за кордоном з аквапарком або ще якісь розваги.
Чоловік не виїзний?
Шальная коклетка• 15 ноября 2025
Ответ дляАкуна_Матата
Согласна. Бредовый совет какой-то.
Що мене бісить в порадницях приходити не давати поради, а інших об#$ти. Як ви.
Не бачу ваших супер пропозицій!
Шальная коклетка• 15 ноября 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Де ваші пропозиції?)
Акуна_Матата• 15 ноября 2025
Ответ дляКому там слова не давали
Организуйте поездку в спа-отель на выходные, если бюджет позволяет. Сходите в боулинг всей семьей
Купите какой-то мастер-класс, который будет интересен всей семье - урок игры на каком-то музыкальном инструменте, лепка из глины, рисование, приготовления пиццы, скалолазание и т.п.
Біток чи ефір?• 15 ноября 2025
Замовити вечерю з ресторану, купити ніштяків на батарейках, щоб під музику блимало, тут десь лед стрічку хвалили таку, зробити підбірку музики, влаштувати вечірку вдома. Я б таке хотіла.
Бо кудись іти з дітьми і там за ними бігати - так собі відпочинок, діти ще малі. Ну або старші будуть няньчити меньшого
Акуна_Матата• 15 ноября 2025
Ответ дляШальная коклетка
Не бачу ваших супер пропозицій!
Вы реально думаете, что у всех мужчин есть деньги на миллион роз (я уже молчу про то, что их физически невозможно доставить в квартиру), на кольцо с бриллиантом еще и деньги на брендовое платье? Вы в какой-то параллельной реальности живете или в реальности наших депутатов ВР? Наверное, если бы не было войны и были открыты границы, вы бы написали, чтоб муж автора на своем частном самолете отвез ее в ресторан в Париже на ужин?
Шальная коклетка• 15 ноября 2025
Ответ дляАкуна_Матата
Я реально думаю, що мені не треба ваші коменти.
Кому там слова не давали
• 15 ноября 2025
Ответ дляСпайдерВумен
Чоловік не виїзний?
Чоловік не може виїжджати(
неДоЖиру• 15 ноября 2025
Ответ дляКому там слова не давали
Так а др чий? Ваш? Чи у когось з дітей?
СамавиховуюКота• 15 ноября 2025
Ответ дляАкуна_Матата
Ну кожен мріє в міру своїх можливостей. Чому ви принижуєте чоловіків?)
Акуна_Матата• 15 ноября 2025
Ответ дляШальная коклетка
А мне ваш коммент нужен был? Вы мне первая написали
Залетна Я тут• 15 ноября 2025
Я всех загнала в боулинг, потом угощение - нам прям в боулинг-клубе сделали вечеринку в отдельном зале. Понравилось всем, 5летка прекрасно гонял со всеми.
СамавиховуюКота• 15 ноября 2025
Ответ дляКому там слова не давали
Чоловік не може виїжджати(
Чого не може? У вас 3 дітей
СамавиховуюКота• 15 ноября 2025
Ответ длянеДоЖиру
Так а др чий? Ваш? Чи у когось з дітей?
Я теж поки не зрозм іла
Кому там слова не давали
• 15 ноября 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
Чого не може? У вас 3 дітей
Воно то так
Але робота не дає відпустку
СамавиховуюКота• 15 ноября 2025
Ответ дляКому там слова не давали
Воно то так
Але робота не дає відпустку
То в кого др? У вас?
Шальная коклетка• 15 ноября 2025
Ответ дляАкуна_Матата
Подивіться цю гілку, яка вся іде від мого першого допису. Ваші повчання ніхто читати навіть не буде. Нікому то не треба)