Почемучка• 15 ноября в 19:56
Накопилась гора нестиранной одежды, где ее сушить?(
Почемучка
• 15 ноября в 19:59
Ответ дляВсім шампаньського
Где и раньше
Балкон забит уже тремя стирками, а одежды еще 3 больших мешка. Во дворе украдут
Бамбарбия! Кергуду.• 15 ноября в 19:59
О, сестра!
В мене повний кошик брудної білизни, вже почала складати в тазік, тому що навіть кришка не закривається. Опалення взагалі ще в цьому сезоні не вмикали, світла по 10-15 годин на добу немає, тому навіть обігрівач не можу поставити надовго. Завтра їду купляти сушарку з підігрівом.
Всім шампаньського• 15 ноября в 20:00
Ответ дляПочемучка
Часто крали?
Почемучка
• 15 ноября в 20:00
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
О, сестра!
У меня генератор чего то машинку не принял, холодильник, котел, свет,телик да..а машинке протест
Почемучка
• 15 ноября в 20:00
Ответ дляВсім шампаньського
Часто крали?
Даже коврик и одеяло стырили(((
Бамбарбия! Кергуду.• 15 ноября в 20:01
Ответ дляНе за Будка
Как обычно сушу, только уже дольше
Як завжди - це за добу все сохло або на радіаторах досушувала. А зараз труси з шкарпетками по 3 доби сохнуть, про джинси взагалі мовчу. Раніше таких 1-2 тижні було і включали опалення. А цієї осені три тижні холодно, сиро та похмуро, та ще й без опалення
Всім шампаньського• 15 ноября в 20:01
Ответ дляПочемучка
Даже коврик и одеяло стырили(((
Неблагополучный район, жесть
Бамбарбия! Кергуду.• 15 ноября в 20:03
Ответ дляПочемучка
Може потужності не вистачає? В мене генератор є, але на дачі. Вдома зарядна станція, обігрівач тягне, але висаджується дуже швидко. А мені на ньому по 5-7 годин поспіль треба триматись. Увесь будинок на електриці, багатоповерхівка без газу
Почемучка
• 15 ноября в 20:03
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Хватает..но не хочет ее
Почемучка
• 15 ноября в 20:05
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
О, сестра!
7 больших мусорных мешков не хотите?(
Бамбарбия! Кергуду.• 15 ноября в 20:05
Ответ дляПочемучка
Генератор и виктрон стоит
Не відповідайте ВетерВполе, то якась …дь. У кожній темі херню пише
Бамбарбия! Кергуду.• 15 ноября в 20:06
Ответ дляПочемучка
7 больших мусорных мешков не хотите?(
Я не допетрала у мішки складати. По тазіках складаю і на лоджію виношу, благо 10м, місця вистачає 🙈
Почемучка
• 15 ноября в 20:07
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
О, сестра!
3 мешка сейчас хочу перестирать..и часть на другие дни..еще 4
Каркуша Клара• 15 ноября в 20:08
Ответ дляПочемучка
Подождите когда предыдущее высохнет
Бамбарбия! Кергуду.• 15 ноября в 20:09
Ответ дляПочемучка
Нас 2+2, я зранку попрала рушники та постіль. Все, більше розвішувати нема куди 🤷♀️ завтра хочу джинси попрати, якщо під ковдри та наволочки висохнуть і буде куди джинси розвішувати
Бамбарбия! Кергуду.• 15 ноября в 20:10
Ответ дляКаркуша Клара
Подождите когда предыдущее высохнет
Так а скільки чекати? Воно по 3 доби сохне і все одно треба під сушку масляний обігрівач ставити, інакше взагалі не висохне
Каркуша Клара• 15 ноября в 20:11
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Быстрее сохнет
Бамбарбия! Кергуду.• 15 ноября в 20:11
Ответ дляВільний митець
Откуда столько стирки?
4 людини - постільна білизна, рушники, одяг
Почемучка
• 15 ноября в 20:11
Ответ дляВільний митець
Откуда столько стирки?
Накопилось у нас с кроличками😢
Бамбарбия! Кергуду.• 15 ноября в 20:11
Ответ дляКаркуша Клара
Быстрее сохнет
Що бистріше сохне і у порівнянні з чим?
Бамбарбия! Кергуду.• 15 ноября в 20:12
Ответ дляПочемучка
Накопилось у нас с кроличками😢
Ой, фсьо 😂 я пішла звідси.