задумчивая мордочка• Изменено 15 ноября в 19:59
Це адекватна ціна за оренду? Бо я вся трясусь. Київ
9 тис за двокімнатну квартиру.
Був проведений косметичний ремонт кімнат, але санвузол тихий жах. Є балкон
Є бойлер, зручне велике ліжко, газова плита, 2 холодильники , пральна машинка.
Метро за 700 метрів пішки, напроти будинку 2 супермаркети, 3 аптеки, ресторан, 2 пошти (укр і нова) . За 5 хв ходьби від будинку трамвайна зупинка.
Багатоповерхівка.
Це норм вартість чи обдиралівка?
Багатоповерхівка.
Це норм вартість чи обдиралівка?
Я не чарівниця вам• 15 ноября в 20:01
Ну, как бы есть разница метро харьковское и метро хрещатик
задумчивая мордочка
• 15 ноября в 20:02
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Оболонь
задумчивая мордочка
• 15 ноября в 20:03
Ответ дляпразники не помню
Так а трясетесь чого
Бо дорого
Кавуся• 15 ноября в 20:03
Ответ длязадумчивая мордочка
Оболонь
Так это вы очень дёшево сдаете, 12 нормально будет
Подтяжка• 15 ноября в 20:04
Ответ дляЯ не чарівниця вам
1 к метро позняки - от 16 тыс в нашем доме старт
Контрольница• 15 ноября в 20:04
Ответ длязадумчивая мордочка
Оболонь
Ну от на минулому тижні бачила оголошення в групі Оболоні на фейсбуці про здачу однокімнатної за 13 тис. і ремонт там був жахливий. Автора затюкали там. Тобто 9 тис. це напевно нормальна ціна, можна і більше поставити, тому що газова плита це великий плюс.
задумчивая мордочка
• 15 ноября в 20:04
Ответ дляПодтяжка
Новострой ?
Подтяжка• 15 ноября в 20:05
Ответ длязадумчивая мордочка
Новострой ?
условный, лет 8
от метро минут 15-20 пешком, точно не знаю, т.к. не хожу
Шкварочка• 15 ноября в 20:06
Ответ длязадумчивая мордочка
Бо дорого
Вы шутите? У меня подруга за 9 500 однушку снимает и понимает, что ей повезло, а у вы про двушку. Сотрудница снимает двушку на березняках за 9000, так она молится на хозяина, он такую цену ей дала, так как она из Покровска и её квартиры уже нет плюс старая мать((
КонхфЭдкаТузик• 15 ноября в 20:05
Ответ дляКонтрольница
Я сдавала олнущку недавно за 14 тысяч на Голосеевской
бЭйбА• 15 ноября в 20:05
Ответ дляКонтрольница
9000 это однокомнатный бабушка-стайл
бЭйбА• 15 ноября в 20:06
Ответ дляSvitlo_
Ну здавайте за 3000 і не трясіться
так автор снимает)
Ищу-брожу• 15 ноября в 20:06
Ответ длязадумчивая мордочка
Бо дорого
мені розказувала співробітниця, що шукала двушку, щоб зняти. дешевше 20-ти тисяч не було НІЧОГО. ну мінус ваш санвузол, але плюс Оболонь, 20 і виходить. ставте 15, якщо так уже трясетесь. але готуйтесь, що телефон обірвуть.