Ло Шарик• 15 ноября 2025
Хто оформлював собі цю 1 тис?
Пише податковий номер не пройшов перевірку. Ще в когось таке є? Батькам оформила - все ок
Млинці зі смайликом• 15 ноября 2025
Ответ дляВерочка 100%
Я через приват24 авторизировалась, муж так же, но пришлось дию удалить и установить заново, т.к. тупило приложение
Я удалила и установила заново, а мне все равно фигню пишет и не работает. Даже кешбек пропал, хотя только 11 наконец-то за август дали деньги.
Україна понад усе!• 15 ноября 2025
Ответ дляАлина-eb61
эээ нет я впо снимаю хибары бо на щось приличне грошей нема
То й оформіть за хвилину,це ж не складно,тільки якщо глючити не буде,бо сьогодні вже понад млн.заявок тільки зранку,все лягло.
Ло Шарик
• 15 ноября 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Тоже самое
Бадабум• 15 ноября 2025
Ответ дляАлина-eb61
Так вы снимаете? А хозяева были у вас?)
Ло Шарик
• 15 ноября 2025
Ответ дляПополняю_Карму
Мне такое писали. Только что оформила, глюк прошел. И на ребенка получилось оформить.
Так оно само прошло? Или вы в банк ходили или в податкову?
Ло Шарик
• 15 ноября 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
А ви де були?
В Києві. В Україні. Робила запит в міграційну. Прийшов лист, що я і не виїжлдала. Без толку.
Млинці зі смайликом• 15 ноября 2025
Наразі через велике навантаження реєстри можуть працювати нестабільно та виникати такий статус при переході в послугу.
Якщо у вас так сталося — будь ласка, спробуйте трохи пізніше.
Послуга працюватиме до 24 грудня, тож усі точно встигнуть податися🫶
Млинці зі смайликом• 15 ноября 2025
Ждём-с. У меня даже документы перестала показывать. Такой наплыв.
Будьте так ласкаві• 15 ноября 2025
Ответ дляElizAb
Они и так под контролем если вам не известно
Значит под двойным контролем за 2000
Братья Капли• 15 ноября 2025
Ответ дляАлина-eb61
никогда ничего не брала у этой власти - ни ковидные ни еще там куча всяких подачек
принципиально
Мы за Вас рады . ’У этой власти ’ не брали, а у какой брали ? Та шо гречку на выборах раздовала?
Мусик Пусик• 15 ноября 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Если возьмете 1000 то ваши трусы будут под контролем. Я еще в прошлом годе это прочитала на советчице.
Ваши виходять броньовані труси бо не брали тисячу, а у інших прозорі труселя
Братья Капли• 15 ноября 2025
Ответ дляБадабум
Лучше б на ЗСУ отправили.
Та тысяча итак никому погоды не сделает, но даже 1млн людей по 1000грн - это уже 1 миллиард. Вот на фронт бы и закупились.
Так возьмите и отправьте на ЗСУ. В чём проблема?
Алина-eb61• 15 ноября 2025
Ответ дляБратья Капли
кто раздавал гречку ?
Братья Капли• 15 ноября 2025
Ответ дляАлина-eb61
кто раздавал гречку ?
Эх молодость)) ни гречки, ни шарфика, ни зонтика? Взрослые тёти меня поймут))
Пополняю_Карму• 15 ноября 2025
Ответ дляЛо Шарик
Прошло само. Ничего не обновляла и не переустанавливала.
Ло Шарик
• 15 ноября 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Ви знаєте, минулого разу я так думала. Проте гроші не отримала.бо написали, що я не в Україні.а вже прдавати запити не було коли. Час втратила. Поки міграційна відповіла-все вже звкінчилось. Тому робити все треба вчасно, щоб при зверненні був час на виправлення.
РокерША• 15 ноября 2025
Ответ дляАлина-eb61
принципиально
Там обов’язкова умова мати карту кешбека. А це показати всі свої рахунки і доходи. Теж не оформлюю.
Братья Капли• 15 ноября 2025
Ответ дляРокерША
Ая яй. От налогов скрываемся, вот она истиная причина ’не нужна мне эта подачка’))
Алина-eb61• 15 ноября 2025
Ответ дляБратья Капли
мне 54 . ничего такого не было - это на предприятих давали? или по домам ходили ?я правда это пропустила
РокерША• 15 ноября 2025
Ответ дляБратья Капли
Якраз і ні. Плачу офіційно, все як має бути.
Ло Шарик
• 15 ноября 2025
Ответ дляРокерША
Про них і так все знають. Ви така наївна. Он у мене вчителька англ.мови не оформлювпла нічого. Нс рахунок приходять гроші від учнів. Вже податкова взяла за сраку..там суми 350 грн за урок. Учнів не дуже і багато. Все бачать і без вашого кешбеку.
Анонимушка• 15 ноября 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Даешь тысячный майдан
То зєльц сьогодні ту тисячу почав давати, шоб нарід в забвєніі , здобуваючи її, не вийшов на майдан 😂
От …д хитрий
Ангел-предохранитель• 16 ноября 2025
Ответ дляЛо Шарик
Не зовсім зрозуміла. Ви весь час з 2022 були в Україні, тимчасовий захист іншої країни не маєте і відмовили? Ще цікавить. Є люди які проживають в Україні весь час, тимчасового захисту не мали, а виїжджали, як туристи побачитись з родичами на декілька днів, чи тижнів, у рамках дозволеного. То з цим як?
Ло Шарик
• 16 ноября 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
Не знаю. В мене на роботі таких купа. В Україні і відмовили, бо вони буцім-то закордоном. Ось так