Голена блондинка• 16 ноября 2025
Таке вчора почула…
Вчора сказав, що якби можна було повернути час назад, то не розлучався би з дружиною, просто налякав би щоб вона зрозуміла, що втрачає і жив би далі. При цьому раніше запропонував мені одружитися, я відповіла, що ще не впевнена і потребую часу.
Сказала, що це ненормально, якщо є такі думки і він мені таке каже. Отримала відповідь, що це є близькість, коли пара розмовляє про все. І нічого тут такого, бо все одно час не повернеш і все одно вони вже не будуть разом.
Як би ви це зрозуміли?
сказочное_Бали• 16 ноября 2025
Ответ дляоксюморон
’ты только не обижайся, я тебе как друг говорю...’ Далее следует куча говна. Или ’Я хочу только как лучше для тебя..’ и тонна критики
во во
Не кую, не мелю• 16 ноября 2025
Ответ дляГолена блондинка
Так він в ліжку таке собі..
Таке не Таке, а вы его держитесь почему-то
бифидобактерияЖоржик• 16 ноября 2025
Що в нього до неї є почуття. Я б пішла від нього. Він дпбіл і не щадить ваші почуття, не розуміє, що робить боляче
Мамзелькіна• 16 ноября 2025
Я би зрозуміла, що третій сорт - не брак. І робила би відповідні висновки та кроки.
Чорнобаївка• 16 ноября 2025
Ответ дляГолена блондинка
Він. Вона не хотіла, і по його словам думала, що він просто залякує, а коли зрозуміла, то на колінах просила повернутися))
Автор, вы как моего бм описали)
Тоже развелись по его инициативе, он уже несколько лет имеет другую жену ( не знаю расписались ли), но пару лет назад он мне сказал, что он очень жалеет, что я не общались с его мамой, что все тогда было бы по другому))
Фиг его хнает, что к чему это было и на фиг он мне это сказал.
А с его мамой, кстати, я не общалась по его же инициативе))
Вот хрен этих мужиков поймешь
Ms. Анонимная• 16 ноября 2025
Ответ дляСлава Українi
Он сравнил вас обеих и понял, что жена была лучше, чем вы. Открыто вам об этом сказал, а вы живите теперь с этим.
Ну как-то так.
Ещё понял и оценил ценность первого брака.
Печально конечно.
Ну как-то так.
Печально конечно.
Поняв, що перший шлюб просрав бо був ідіот. Ну а тому що ідіот, другий шлюб просрав ще до створення.
Автор, чи потрібен вам шлюб з ідіотом?
Ms. Анонимная• 16 ноября 2025
Ответ дляСлава Українi
Не думаю, что он прямо преследовал цель вас обидеть. Вы близкий ему человек, он проговорил то, то у него на сердце с тем, кому доверяет.
Ну молодець. Тепер він має подругу, яка, схоже, як чоловіка його не хоче.
Ms. Анонимная• 16 ноября 2025
Ответ дляСусідка знизу
Бо думає ж..ю, а не головою.
Він не хотів вас образити, просто ляпнув те, що думав
Ми не можемо знати чому так сказав. Може там діти і йому бракує спілкування з ними, може інші причини. Не беріть дурного в голову. Я розумію, що вам то неприємно. Але не приймайте на свій рахунок. Позитивний момент він з вами всім ділиться. Було б гірше, якби думав так і паралельно шукав би вам заміну, мовчки.
Він зрадить і так само поділиться
MacOS-ница• 16 ноября 2025
Автор, ваш мужчина вас не ценит. По какой причине он развелся с бывшей женой? Думаю вы зря с ним теряете время.
Ms. Анонимная• 16 ноября 2025
Ответ дляКудряшка Сью
Щоб принизити вас автор.
Він вам під соусом правди і довіри зараз починає казати принизливі речі. Потім він ще вважає що нічого такого не казав. Такий правдолюб прям дибілом став.
Знаєте що допомагає? В ви б йому на такі слова також сказали б - так Вася згодна з тобою, я б також при можливості повернення в часі не розлучалася б зі своїм чоловіком а жила б добре в шлюбі.
От тоді ви б побачили автор що в нього б згоріло добряче, бо його також зрівняли і вирішили ви що він не достойний того щоб заради нього рушити своє життя.
Ну фарб маловато - і заробляв чоловік краще, і у ліжку яскравіше...
Ms. Анонимная• 16 ноября 2025
Ответ дляОце потужно
А еще он теперь будет всех своих женщин ’пугать’, щоб вона зрозуміла, що втрачає
Т.е. дрессировать, как собачек, чтоб ценили такой ценный фрукт как он
По-моему, он уже всё сказал, пусть идет жалеет о БЖ в гордом одиночестве.
Бойова• 16 ноября 2025
Ответ дляГолена блондинка
Діти вже дорослі, вони живуть окремо своїм життям.
Сколько вам лет? Если уже подпирает, что тут думать, выходите
Майданщица• 16 ноября 2025
Ответ дляГолена блондинка
Якісь речі краще залишати при собі. Якщо чесно, то я теж би не розлучалася з чоловіком, але навіщо про це казати?
Ого, цікаво...
75В• 16 ноября 2025
Ответ дляГолена блондинка
Ні, ми познайомилися через рік після його розлучення.
Для меня это означало бы, что с этим мужчиной нужно расставаться. Он хотел бы жить с БЖ, но она его видимо не примет . И то что он бы её напугал , чтобы она побоялась разводиться и жил бы с ней дальше ещё больший редфлаг.
Майданщица• 16 ноября 2025
Ответ дляГолена блондинка
А я так і зробила))) Сказала, що і я жалкую, що розлучилася. Відповів, що ми багато в чому схожі.
Ви неадеквати обидва. Втратити партнерів, шкодувати і обговорювати це з іншими партнерами. Нафіга?
Ms. Анонимная• 16 ноября 2025
Ответ дляГолена блондинка
Ага, впустив момент пожити королем, який снизойшов до жінки
75В• 16 ноября 2025
Ответ дляГолена блондинка
Навіть якщо і так, то навіщо про це казати? Щоб знецінити мене?
Просто плотому, что вы не представляете для него особой ценности . Не вы так такая же другая будет - заменитель БЖ. Но она была лучше. Радоваться надо , что он сказал вслух , что он думает. У вас сейчас есть выбор , нужен ли вам такой мужчина.
75В• 16 ноября 2025
Ответ дляГолена блондинка
Ну так скажите этому мужчине , что ваш БМ был лучше, что вы бы с ним не разводились и жалеете, что расстались. И посмотрите на его реакцию. Если что , скажете , что так выглядит близость
75В• 16 ноября 2025
Ответ дляГолена блондинка
Якщо час іде не повернеш, то навіщо взагалі про це казати?
Потому что он вас сравнивает с бывшей. И она для него лучше.
дамаБезСобачки• 16 ноября 2025
Ответ дляГолена блондинка
Щоб ви більше старались
налякати вас, що бувша була краща) а ви така одразу кинетесь доказувати, що краща ви)
75В• 16 ноября 2025
Ответ дляГолена блондинка
Здесь главное - по его словам ). Если бы вы поговорили с бывшей, то наверняка версия была бы другая.
75В• 16 ноября 2025
Ответ дляГолена блондинка
Я проаналізувала, і він весь час намагається довести як мені повезло. Що стільки жінок хотіли би бути з ним, а він обрав тільки мене.
Просто бегите.
Околовита• 16 ноября 2025
Ответ дляСлава Українi
Хм, дивно, а розумі в голові навіщо , це не проблизкість стосунків і довіру, це про егоїзм або відсутність елементарної емпатії до своєї партнерки. І навіть, якщо він прийшов до таких висновків, то їх варто тримати в голові.
Ms. Анонимная• 16 ноября 2025
Ответ дляСлава Українi
А это мне лучше знать, чем вам.
Ну если вы мазохиста, то конечно. Но не для всех это норма
Околовита• 16 ноября 2025
Ответ дляГолена блондинка
Таке відчуття, що він позалякува, а вона розвернулася і пішла, відбулося те, чого не очікував.
Бамбарбия! Кергуду.• 16 ноября 2025
Ответ дляГолена блондинка
Хворий якийсь
Викасикрет• 16 ноября 2025
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Ну тут тоже вопрос. Набивает ли он себе цену или действительно считает себя пися-королевой. мне не нравится ни первое, ни второе. и вообще изначальное вот это ваше обесценивание.
Так и скажите. в быту тебя надо колыхать ( раз без уборщицы-кухарки-любовницы ему плохо оказалось), а ты мне что? колечко??
Автор , прочитайте скільки разів скільки потрібно зрозуміти!!!!!!!!!
Без води, сама суть ваших відносин
Оце потужно• 16 ноября 2025
Ответ дляБойова
что именно подпирает? автор уже была замужем. зачем еще и в это говно вляпываться, если сразу видно, что с этим дебилом не надо вообще связываться априори?