Голена блондинка• 16 ноября 2025

Таке вчора почула…

Вчора сказав, що якби можна було повернути час назад, то не розлучався би з дружиною, просто налякав би щоб вона зрозуміла, що втрачає і жив би далі. При цьому раніше запропонував мені одружитися, я відповіла, що ще не впевнена і потребую часу.
Сказала, що це ненормально, якщо є такі думки і він мені таке каже. Отримала відповідь, що це є близькість, коли пара розмовляє про все. І нічого тут такого, бо все одно час не повернеш і все одно вони вже не будуть разом.
Як би ви це зрозуміли?
Оце потужно• 16 ноября 2025
Ответ дляГолена блондинка
Він. Вона не хотіла, і по його словам думала, що він просто залякує, а коли зрозуміла, то на колінах просила повернутися))
Бооооже, яке кончене.
НашлаПерепискуМужа• 16 ноября 2025
Автор, но есть плюс, он рано открыл свое гамнистое нутро, вам повезло. Мне с первым дебилом мужем так не повезло, открылось все гавно в браке, после рождения детей
Оце потужно• 16 ноября 2025
Ответ дляГолена блондинка
Я проаналізувала, і він весь час намагається довести як мені повезло. Що стільки жінок хотіли би бути з ним, а він обрав тільки мене.
Уступите им эту почетную миссию, отойдите в сторону
автор Голена блондинка • 16 ноября 2025
Ответ дляОце потужно
Нет, он цены себе не сложит, и выдает своё говно за близость и откровенность. А по факту он дебил, вывалил Вам на голову свою какашку, еще и рукой размазал для надежности. Зачем дебилы выдают всякое бздо, а не держат в себе? Потому что они дебилы.
Хорошо, что прямо сейчас это выяснилось. Как раз вовремя, чтобы принять окончательное решение и послать... в том числе сожалеть о БЖ.
Повністю згодна з вами)
Кукарикуууууу• 16 ноября 2025
Ответ дляГолена блондинка
Якісь речі краще залишати при собі. Якщо чесно, то я теж би не розлучалася з чоловіком, але навіщо про це казати?
Но хорошо, что Вы теперь знаете, что не представляете ценности для него. Лучше до женитьбы узнать. Чем потом...
Зілля до весілля• 16 ноября 2025
Я скажу за себе. Я теж жалкую що не зберегла сім´ї, не пробачила чоловіку зраду. Двоє дітей, з новим татом їм все одно не так добре, як з рідним. Але ми 15 років не живемо. В нього своє кохання, в мене своє. Але сумніви є до сих пір. І теперішньому чоловіку говорила так як ваш вам сказав. Любов то любов. А комфорт дітей то інше. Я б не звертала уваги, скоріш всього він її не любить, то так, поговорити, може щоб ви приревнували.
автор Голена блондинка • 16 ноября 2025
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Ну тут тоже вопрос. Набивает ли он себе цену или действительно считает себя пися-королевой. мне не нравится ни первое, ни второе. и вообще изначальное вот это ваше обесценивание.
Так и скажите. в быту тебя надо колыхать ( раз без уборщицы-кухарки-любовницы ему плохо оказалось), а ты мне что? колечко??
Так він в ліжку таке собі..
автор Голена блондинка • 16 ноября 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Я бы восприняла так, что он сравнил меня с бывшей, понял что она лучше, и от безысходности со мной, и такая прям безысходность, что не выдержал и сказал мне об этом. Со мной он несчастлив и так далее, короче этот кретин больше не был бы в моей жизни после такого откровенного разговора, мудачье сопливое
Я про це казала, на що почула, що він вважає мене близькою людиною, хоче що б ми про все розмовляли.
Гірчинка• 16 ноября 2025
я вчера на донецких форумах прочла как они жалеют что скакали с ростовскими титушками на антимайдане.она мама в истерике билась-пуйло е 18 ти летнего сына повесткой электронной призвал
автор Голена блондинка • 16 ноября 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Та теж не рано зрозуміла, скоро 3 роки)
Розумію вас, коли спільні діти це взагалі капець!
Seehund• 16 ноября 2025
Ответ дляГолена блондинка
Он ещё и фантазер.))
Гірчинка• 16 ноября 2025
я вчера такое начиталась на луганско донецких форумах что как они устали хоронить мужей и что кадыровцы и чурки над ними издеваются и нищета и подмываются водой из луж
Гірчинка• 16 ноября 2025
я вчера еще прочла на форумах донецка что они в ужасе что путин поступил с ними хуже гитлера и бомбами пол донбаса в пепел уничтожил и людей убил
автор Голена блондинка • 16 ноября 2025
Ответ дляКукарикуууууу
Так, гарно, що довірилася собі і не пішла на цей крок👍
автор Голена блондинка • 16 ноября 2025
Ответ дляSeehund
Он ещё и фантазер.))
Може хоче підвищити свою самовпевненість, а я ще і дуже емпатична людина)
Гірчинка• 16 ноября 2025
вчера такое прочла..несовершеннолетних детей кадыровцы и чурки изнасиловали на луганщине
Гірчинка• 16 ноября 2025
кадыровцы и чурбаны на донецке хазяева .отжали бизнес .принуждают к оральному и анальномпу сексу женщин и подростков
КвартираЧья• 16 ноября 2025
То нехай повертається до колишньої. Чому ні?
Слава Українi• 16 ноября 2025
Автор, а ваш бывший муж уже в отношениях? В его сторону не думали, раз жалеете о разводе?
Оля_с_киркою• 16 ноября 2025
Тобто він хоче бути з вами і відверто нити все сімейне життя як йому було краще з бувшою дружиною? А ви щоб розуміли і співчували? Може тепер хай жаліється як добре було з вами і що він втрачає! Капець, нарцис недороблений!
Бараболька• 16 ноября 2025
Ответ дляГолена блондинка
Инициатор развода, которого умоляли вернуться, через несколько лет рассказывает своей новой женщине, как он тоскует по старой?
Вы неправдоподобно выдумывайте.
миссДавеча• 16 ноября 2025
Вы попали на мужичка с психопатическими отклонениями, так что бегите.

Есть два пояснения в чем заключается его манипуляция, но ни одна вам не несёт счастья.
Разрывайте без пояснений и поскорее, и не пытайтесь ему доказать, что вы лучше жены.
Червона калина• 16 ноября 2025
Шо тупой болтливый мужик.
Бросайте - невоспитанный и не уважает женщин. Короче : женщина - друг человека.
Без эмпатии и любвии к вам.
У меня что то похожее бывший муж говорил...нафиг с палубы таких
Червона калина• 16 ноября 2025
Ответ дляГолена блондинка
Он еще и брехун...
Теперь найдите жену и услышите сооов ем другую историю.
Червона калина• 16 ноября 2025
Ответ дляЗілля до весілля
А зачем заставлять ревновать человека, которого любишь?
Что бы ему было больно?
svetolino• 16 ноября 2025
Ответ дляГолена блондинка
Я просто в шоці.. Він весь час наполягає, щоб ми одружилися, і не розуміє чому я не погоджуюся, а сам таке каже..
Психологія чоловіків.! Як тільки скажете: Так! То може змінитись і ставлення , А може хоче щось довести собі а бо комусь іншому. Зверніть увагу на дрібниці. І якщо щось здаеть або напружує то дзвіночки. Удачі!!!
Счастье_же_вот_оно• 16 ноября 2025
Ответ дляЗілля до весілля
До чого комфорт дітей до стосунків чоловіка і жінки - ви пожертвували б своїм психічним спокоєм заради комфорту дітей? У них ніхто батька не забирав. Діти виростуть, а ви все будете думати, що живете зі зрадником. Звісно різне буває, у когось це єдине схиблення і варто вибачити. У мене теж другий чоловік. Але залишитися з першим-ні, перший шлюб був поспішним, хоча там є дитина, але я люблю другого. Іноді думаю чи пробачила б зраду? Хто його знає, не впевнена. Колись думала ні. Роки пройшли. Категоричність зникла.
Киця-бриця• 16 ноября 2025
Ответ дляГолена блондинка
Сочиняет)