Скокмоно - стокнуно• 16 ноября в 18:55

Чи є на сайтах знайомств нормальні чоловіки?

Може діло в мені, а я все на чоловіків кажу...
Вже три місяці сижу на СЗ, і нічого так і не знайшла.
Переписувались з одним чоловіком, все було добре, купа спільних тем, все було ок. Почав скидати мені фото куди він любить ходити, де хотів би погуляти, і ще й написав непогано було б зустрітись, погуляти з тобою, шкода що я кожен день працюю, на наступний день захожу бачу що вдалив нашу переписку))
Інший написав , що він сам знімає квартиру, як я дивлюсь на те щоб зустрітись, випити чогось і піти до нього додому;
Ще один написав привіт, я пару годин не могла відписати просто закрутилась на роботі, і він з ходу почав писати, що зі мною не так, чого не відписуєш
Ще один запросив на каву, я не встигла і відписати як видалив переписку
всемВсёИмного• 16 ноября в 18:56
Там только хотят присунуть побыстрее и поглубже.
автор Скокмоно - стокнуно • 16 ноября в 18:57
Ответ длявсемВсёИмного
Я теж це вже почала розуміти) де і кого шукати для стосунків вже не знаю
Форточка• 16 ноября в 18:59
Нормальные из дому выйти не могут, какая кава,если повсюду эти тцкашники. А забронированных свободных мало. А с отсрочками многодетные, инвалиды и т.д. вам самим не нужны.
Лиса Патрикевна• 16 ноября в 19:00
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Соц.сети, спорт.клубы, бассейн, посещать мероприятия.
Да в конце концов и в парке просто пройтись, ко мне подходили знакомиться.
Ну и СЗ непокидать. Просто расширить поиск помимо сайта, но и не зацикливаться прям на знакомстве
Админко• 16 ноября в 19:01
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Я за 1,5 роки лінивого сидіння там вживу зустрілась з 3-ма і всі адекватні нормальні чоловіки були. Але це ще й було багато діалогів просто, а ще більше ’Привітів’, на які я навіть не відповідаю, їх сотні. Одразу фільтрую, не продовжую діалог, якщо починається якась пурга і все, на залишку їх дуже мало, але нормальні
Гербарія сушу• 16 ноября в 19:03
Переписывается, встречается сразу с несколькими. С кем-то встретился, понравились друг-другу, с остальными просто удалил переписку
рукиЖимолости• 16 ноября в 19:03
А почему паренек ненормальный ,которвц сам снимает хату и предложил в гости?-значит зарабатывает и самостоятельный
Анонім Секретар• 16 ноября в 19:05
Думаю є,хоча ніколи там не була.Навкруги ж повно людей.Видаляють переписку,бо переписуються з декількома,як кого знайшли,видаляються.
Теща дочки• 16 ноября в 19:08
Надо уметь фильтровать. Ну и нужно соответствовать. Я там мужа удачно нашла 10 лет назад в 23 года, но я была симпатичная, стройная, без детей и с хорошим образованием. Подруга - аналогично. Мужья симпатичные, высокие, добрые, хорошо зарабатывают (айти). В 40 лет, с лишним весом и детьми уверена что выбор хуже и найти там кого-то стоящего сложнее.
автор Скокмоно - стокнуно • 16 ноября в 19:12
Ответ длярукиЖимолости
З першого речення пропонувати секс не дуже якось
Штора с кисточкой• 16 ноября в 19:31
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
автор, на якому сайті зареєстровані?
автор Скокмоно - стокнуно • 16 ноября в 19:38
Ответ дляШтора с кисточкой
автор, на якому сайті зареєстровані?
Badoo
Не вмію заміряти• 16 ноября в 19:55
Може у вас троє і більше дітей , ви тоді жодному чоловікові не всралися
автор Скокмоно - стокнуно • 16 ноября в 19:57
Ответ дляНе вмію заміряти
Дітей немає, мені 28