Баба на горошині• 17 ноября в 16:22

Коли українці отримають 1000 гривень на карту

Понад п’ять мільйонів українців уже подали заявки на отримання одноразової допомоги в розмірі 1000 грн у межах урядової програми «Зимова підтримка». Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко. З них понад 951 тисяча заяв стосується дітей.

За інформацією уряду, кошти почнуть надходити протягом десяти днів після оформлення заявки. Тож перші виплати можна очікувати вже найближчим часом.

Як подати заявку і хто може отримати
Подати заявку можна з 15 листопада до 24 грудня через застосунок «Дія» або у відділенні Укрпошти. Уряд прогнозує, що кількість отримувачів допомоги сягне 10–14 мільйонів людей. Загальний бюджет програми оцінюється у 14 млрд грн.

Окрім стандартної виплати у 1000 грн для дорослих і дітей, передбачена додаткова допомога у 6500 грн для найбільш вразливих категорій. Також у межах пакета зимової підтримки планується запуск програми безоплатних залізничних поїздок «УЗ-3000».

На що можна витратити кошти
Допомога надається у безготівковому форматі. Її можна використати для оплати:

комунальних послуг
лікарських засобів та медичних виробів
продуктів харчування українського виробництва
поштових послуг
книжкової та друкованої продукції
благодійних переказів і донатів на Сили оборони
Заборонено витрачати кошти на підакцизні товари, а також знімати їх у готівці.

До якого часу діятимуть гроші
Отримані кошти будуть доступні для використання до 30 червня 2026 року. Це дозволяє витрачати допомогу поступово, без прив’язки до конкретного місяця.
Залізний занавіс• 17 ноября в 16:24
я вже отримала
Лупаю цю скелю• 17 ноября в 16:31
В чем смысл этой темы? У меня Дия вообще до сих пор лежит.
автор Баба на горошині • 17 ноября в 16:36
Ответ дляЛупаю цю скелю
Уже все работает
Там все розмивчато• 17 ноября в 16:37
Удалено администрацией...
Крайня невістка• 17 ноября в 16:39
Мені подобається ваш азарт і завзятість)
Давайте до вечора ще тем 15-20, зможете?
Хома з пастою• 17 ноября в 17:00
Ответ дляТам все розмивчато
Удалено администрацией...
досить плітки розносити, як бабці на лавці.
ЯНаПэПэ• 17 ноября в 17:09
Ответ дляКрайня невістка
причому свої ж теми ще й з клонів розганяє))) враження, що то манька замовника змінила)))
ЯНаПэПэ• 17 ноября в 17:10
Ответ дляЛупаю цю скелю
ну не про Алі Бабу ж писати, треба забивати шлаком ресурс)))
Крайня невістка• 17 ноября в 17:16
Ответ дляЯНаПэПэ
Хай розганяє, мені подобається)
Ботню зросійщену рве на шмаття від цього і це добре!