Играю у края• 17 ноября в 21:36

Болить голова дівчина 10 років

З травня місяця почалося, кожен день в один і той самий час боліла голова під вечір.
Перший місяць літа лікарі обстеження, нічого не виявили.Прописали магній і якісь краплі. З часом болі зникли.
І тут тиждень вже як знов це почалося.
Я вже не знаю 🤷‍♀️ переживаю
Поділіться хто був в такій ситуації
Злива інформації• 17 ноября в 21:40
Может это на нервах? Доводите, орете на неё или с мужем ругаетесь? На улице она гуляет?

У меня голова всегда болит под вечер если на улице плохое качество воздуха. Если не гуляю на улице длительный период времени, тоже болит. И это я ещё взрослый человек.
ДелайКак_Я• 17 ноября в 22:12
Приберіть гаджети, за дві години до сну нічого з цифрового перед очима, лише спокій.
Solnceya• 17 ноября в 22:14
Моей ставили головную боль напряжения. Сделали все анализы, ЭЭГ, допплер, МРТ. Все ок. Остеопат помогал и потом в 12 гормональный фон изменился и прошли эти боли
Вся в кредитах• 17 ноября в 22:19
Черрпное давление меряли ?
Стетоскопуло• 17 ноября в 22:28
Ответ дляSolnceya
У нас тоже такое было, тоже остеопат помогал
Невидимка Майя• 17 ноября в 22:40
Що в обстеження входило? Невролог направляв на обстеження?
Невидимка Майя• 17 ноября в 22:51
Ответ дляЗлива інформації

У дитини навпаки, боліла голова, коли багато на вулиці була, ще й активно час проводила. Пишу ’боліла’, бо невролог (не перший, на жаль) розібрався в чому причина головних болей і було призначене відповідне лікування.
Инфотуфелька• 17 ноября в 22:57
У моей старшей голова болела сильно в 11 лет, куча обследований, даже МРТ головы назначили. В итоге проблему нашел кардиолог, пролапс клапанов сердца и проблемы с какими-то сосудами по УЗИ. Прописали лечение на несколько месяцев, снизили нагрузки и боли стали редкими.