Elena_Kiev_Solomenskiy• 18 ноября в 05:36

Якщо миндич- держзрадник, то НАБУ- теж. Як вважаєте?

Якщо НАБУ дозволило таким грошам утікти з України, якщо праоохоронні органи це дозволили, якщо Дерприкордонслужба випустила- всі вони держзрадники. А не тільки вори.
А шо думаєте ви?
Мама Никитки-2• 18 ноября в 18:02
Ответ дляcoch100
Я просто наблюдаю этот театр. Даже если допустить, что это сговор, как вы утверждаете, то зеленский и его окружение играет достаточно большую роль в нем.
До 2004 року Україна жила відносно спокійно і без великих впливів зовні. В 2004 році ковдру перетягнув захід. З того часу країна була приречена. По факту перетягування ковдри завершилось кривавою війною. А чим закінчиться ця війна невідомо. Но прогнози, особисто в мене, дуже невтішні
coch100• 18 ноября в 18:03
Ответ дляМама Никитки-2
Ну какая то часть советчицы думает, что перемогой.)
Мама Никитки-2• 18 ноября в 18:05
Ответ дляcoch100
Могло би бути, якби…
А тут можна купу пунктів перерахувати. Починаючи з політики страуса західних «партнерів»
LudaSHS• 18 ноября в 18:16
Ответ дляМама Никитки-2
Ви ніколи не працювали на держслужбі?
17 листопада завершився строк подачі- документів на детективів. На перших детективів, а не керівників відділів-детективів. Після цього ще є кілька етапів тестування.
Мабуть сам ситник заводив оті всі кримінальні справи,
При чому тут це
Ваша справа про Завод могла розпочатися іншими органами влади , а потім передатися до Набу. До набу , що справ про корупцію ніхто не розслідував? Це питання до процесуальних дій по тій справі , підпорядкованості слідчого органу, який вів чи не вів..що Ви там сканували про той завод, як вас воно цікавить 🤷‍♀️, могли дивитися ким і коли розпочато розслідування, і як справа попала вже в Набу.

Я писала про справу 2015 року по Енергоатом, вже скільки сканів надала , додати поки нічого. Тут можна тільки зауважити що гілка судів була під Портновим, там своя мафія.., Енергоатом під мафією Деркача, тому оце все біг по колу давній.
Мама Никитки-2• 18 ноября в 18:17
Ответ дляLudaSHS
При чому тут це

До НАБУ справи про корупцію розслідували купа органів. Чи ви думаєте що до 15 року ніхто з корупцією не боровся?
LudaSHS• 18 ноября в 18:18
Ответ дляМама Никитки-2
країна була приречена з останнього розрізаного літака стратегічної авіаціі в 2002/і втрати потенціалу. Після Тузли годинник тікав
LudaSHS• 18 ноября в 18:18
Ответ дляМама Никитки-2
Так
І по тому заводу теж могло довго йти
Мама Никитки-2• 18 ноября в 18:21
Ответ дляLudaSHS
Тоді ще ні. Ще можно було втриматись як нейтральна країна.
Мама Никитки-2• 18 ноября в 18:22
Ответ дляLudaSHS
Так
І по тому заводу теж могло довго йти
О! Браво! Ви дійшли правильного висновку.
LudaSHS• 18 ноября в 18:24
Ответ дляМама Никитки-2
Ви про що?
Самі щось придумали, мені заперечували про справі Енергоатом, тепер якись висновок 🤷‍♀️
LudaSHS• 18 ноября в 18:24
Ответ дляМама Никитки-2
Ні
Нейтральні тільки країни з важелями впливу чи ядерним зонтиком.
Мама Никитки-2• 18 ноября в 18:25
Ответ дляLudaSHS
Ви про що?
Хмм. А ви спробуйте ще раз почитати шо я заперечувала. Причастність НАБУ до розслідування цих справ в 15 році.
Мама Никитки-2• 18 ноября в 18:26
Ответ дляLudaSHS
Ні
Спірне питання
LudaSHS• 18 ноября в 18:30
Ответ дляМама Никитки-2
Ага
З грудня 2015 до суду 2017 і до 2022
То дійсно не набу детективи
Короче, все
Мама Никитки-2• 18 ноября в 18:34
Ответ дляLudaSHS
Ага
З грудня 2015 до суду 2017 і до 2022
То дійсно не набу детективи
Короче, все
І тому Кудрицькому показово вручили підозру? Людо, ну ви ж не вчора народились? 2+2 вмієте ж додавати
Perla9• 18 ноября в 19:33
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
ага. заказ. в себе ли вы? если миндичи-шминдичи лишены гражданства, как их экстардировать?
Для этого и лишили. Все продумали
Реверанс• 18 ноября в 20:32
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
но никто же их не остановил с поличным. теперь денег в Украине до февраля. Откуда взять денег, если позволять всем красть?
Зеленського потрусити.Там кілька річних бюджетів України вкрадено.
Реверанс• 18 ноября в 20:34
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Так Зеленський їм це і влаштував.Що би не екстрадірувати.Охоронна грамота так сказать.Віват Зелупку.Зробили всіх разом.
Реверанс• 18 ноября в 20:37
При Порошенко крали – у Росії, щоб зброю відправити в Україну.
При Зеленському крадуть в України – щоб ’двушка ушла в Росію’.
df364tye3• 18 ноября в 23:13
естественно ,,,
не чего личного, только бизнес ,,,
получили команду, выполнили ,,,
не было бы набу , сделало бы сбу , генпрокуратура любые другие ,,,
тогда бы в них руководство назначалось , формировалось иначе ,,,
Mary_MMS• 19 ноября в 00:13
Ответ дляcoch100
Заказ на обсирание набу?
Они сделали то, что не сделал никто. Пусть теперь зеленский поднимает жопу и просит ареста, экстрадиции и прочего.
Так зеленський його громадянства швиденько позбавив. Тому про екстрадицію можна забути. Умно...
Mary_MMS• 19 ноября в 00:13
Ответ дляcoch100
Так зачем было лишать?
Угадайте з одного разу