Ушла и Пришла• 18 ноября в 11:03

хто приймає еутирокс, питання

чи завжди зранку до їжі за 30хв приймаєте? чи буває що і під час чи після?
Така бойова Я• 18 ноября в 11:06
Дочке назначили. Она пила вот так, как Вы написали - ттг не нормализовался. Потом врач сказала, что пить надо не просто до еды, а именно утром, до 8. Тогда ттг вернулся в норму
ротцвеники• 18 ноября в 11:06
Я принимаю во время еды, но у меня индивидуальная непереносимость его на голодный желудок и эндокринолог сказала - будете пить его как немцы - во время еды)
автор Ушла и Пришла • 18 ноября в 11:07
Ответ дляротцвеники
а якщи на голодний желудок, то що починається?
Жена сантехника• 18 ноября в 11:08
Зранку, десь за годину-півтори до їжі
ротцвеники• 18 ноября в 11:12
Ответ дляУшла и Пришла
кровотечения в желудке
автор Ушла и Пришла • 18 ноября в 11:13
Ответ дляротцвеники
кровотечения в желудке
ой, а до назначення еутироксу були вже гастроентерологічні пролеми?
Вимагаю спілкування• 18 ноября в 11:13
за 40 хв.до сніданку
Атятя_тётя• 18 ноября в 11:13
Син приймав зранку, як прокидався. Пів року вже не приймає, був стабільний тривалий час стан, в суботу йдемо здавати аналізи - подивимося.
автор Ушла и Пришла • 18 ноября в 11:13
Ответ дляЖена сантехника
Зранку, десь за годину-півтори до їжі
а якщо перша їжа вдень буде, то все одно краще зранку?
Завжди мало• 18 ноября в 11:14
З їжею ніколи не приймала. До їжі завжди. Вже 15 років. Іноді хв за 15 іноді за 30. Коли розумію що не встигаю не п´ю. На наступний день дві п´ю.
MissAnna• 18 ноября в 11:15
Приймаю зранку за 30 хв до їжі вже більше 10 років, так приймає і моя мама і батько, у якого відсутня щитовидка. У всіх все добре з аналізами
Атятя_тётя• 18 ноября в 11:15
Ответ дляУшла и Пришла
А ваш лікар що відповів на це питання? Насправді, це серйозна тема, не полінуйтеся, якщо ви зразу не узнали, передзвоніть лікарю, або сходіть до нього ще раз.
ротцвеники• 18 ноября в 11:15
Ответ дляУшла и Пришла
ну в юности был гастродуоденит, но при приеме еутирокса начал падать гемоглобин, прошла все обследования и выяснилось такое
автор Ушла и Пришла • 18 ноября в 11:19
Ответ дляАтятя_тётя
а скільки років і яку дозу йому назначили? чомусь не знала що і в дітей гіпотиреоз бува
Ду да ду да ду• 18 ноября в 11:20
Як коли. Мені здається, що це не так важливо, як про це говорять лікарі) Ну може тільки у випадках, коли ти весь час приймаєш з їжею.
автор Ушла и Пришла • 18 ноября в 11:20
Ответ дляЗавжди мало
а якщо перший прийом їжі вдень? то не зранку, а перед їжею?
а які дози вже 15 років приймаєте? понижуєте чи навпаки?
гіпотиреоз без аіт?
ВЫВсеВрете• 18 ноября в 11:26
я пью уже 20 лет. Как только встала - так сразу выпиваю таблетку. Когда там будет еда - неважно. Мне говорили, что важно выпить отдельно от еды. Было время, когда я ела через минут 15-20 после таблетки. Сейчас ем часа через два. Если совсем напряг с временем утром, то могу выпить и тут же завтракать
Жена сантехника• 18 ноября в 11:26
Ответ дляУшла и Пришла
Колись лікар розповідав, що цей гормон залозою виробляється саме зранку, тому і пити його теж краще зранку, щоб в унісон з організмом працювати.
Жена сантехника• 18 ноября в 11:30
Ответ дляротцвеники
Як ви виявили це, якими обстеженнями? Бо в мене теж низький гемоглобін і ферітин, підіймаю його, а потім він знов падає. Шукаю причину.
ротцвеники• 18 ноября в 11:35
Ответ дляЖена сантехника
искали причину кровопотери - стоматолог, гинеколог, гастроэнтеролог - сделала ФГС - выявили язвочки - пролечилась, сменила способ приема еутирокса и все выровнялось.
Но я регулярно сдавала анализы на гемоглобин, все было в норме, а потом резкое снижение
Дуболом• 18 ноября в 11:36
Ответ дляротцвеники
кровотечения в желудке
Перший раз таке чую. Це гормон, він на шлунок ніяк не впливає.
ротцвеники• 18 ноября в 11:37
Ответ дляДуболом
я ж и написала, что у меня индивидуальная реакция) может больше никто так и не реагирует
Дуболом• 18 ноября в 11:37
Ответ дляУшла и Пришла
Так. Гормон треба пити зранку, щоб він діяв,як власний.
Жена сантехника• 18 ноября в 11:37
Ответ дляротцвеники
Дякую за відповідь. А ттг не просів з таким прийомом?
ротцвеники• 18 ноября в 11:40
Ответ дляЖена сантехника
не могу сейчас ответить) мне очень тонко подбирали схему, у меня разная доза через день - все контролирует эндокринолог - сказала - не будем ориентироваться на общепринятые нормы, у вас своя ’норма’)
Дуболом• 18 ноября в 11:42
Ответ дляЖена сантехника
Якраз при гіпотиреозі часто йде поруч анемія, це взаємопов´язані стани, в мене так було. Піднімали паралельно тироксин і гемоглобін: пила еутирокс і залізо плюс піднімала кислотність шлунку, бо при низькій те залізо не засвоюється.
Жена сантехника• 18 ноября в 11:47
Ответ дляДуболом
Ви працювали з гастроентерологом чи ендокринологом?
Атятя_тётя• 18 ноября в 11:49
Ответ дляУшла и Пришла
Зараз 16, приймав з 12, після Ковід в нього ця хвороба зʼявилася, доза 50, і коли тривалий час однакова картина була, то вона по схемі знизила, і убрали. Як тепер узнаю наступного тижня.
НаБалКоніХодять• 18 ноября в 12:26
Принимать натощак, запивая чистой водой, это важно.
Я пью, когда просыпаюсь. Ем через полчаса.
автор Ушла и Пришла • 18 ноября в 12:35
Ответ дляНаБалКоніХодять
чому ще спитала. бо раз це часто пожиттєво, то і подумала що приймають іноді і з їжею
а якщо перший прийом їжі стався в день, то не зранку значить приймати?