Бодіпозітівна• 18 ноября 2025

Бісить, що скиглять про відсутність світла такі люди

от вже задовбало! В родині 3!!! авто на трьох людей!
автівки хороші, іномарки джипи, типу Тойоти і тп. і вони скиглять: " нема що робити, коли світла нема" - бо в їх новій квартирі на 20 якомусь поверсі нічого не працює.
Ви серйозно? не можете дозволити собі генератор? Еко фло?

або інша ситуація, щоденно дозволяють собі витрачати по 200-300 грн "на каву" в кавярні по сусідству. на роботу їздять на власних авто, але знову таки скиглять, що без світла погано.

я, самостійно утримуючи дитину, маючи не таку велику ЗП (бо працюємо разом і я знаю хто скільки заробляє) купила екофло, перехідник до роутера для павербанка, пару ламп. і все ми повністю зі світлом і інтернетом.

логічне судження : людям подобається скиглити
Голена блондинка• 18 ноября 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
Гелій це газ. Газ під тиском в балонах. Ну і дача і 20 пов то все ж різні речі. У вас як гепне балон, не дай Бог, то лише ваша дача в труху.
Або якщо загориться. Автор просто вибіжить на вулицю. Із 20 м поверхом то трохи складніше.
Стрекоза любви• 18 ноября 2025
Насправді проблема не в світлі, а в стилі життя.
Коли люди мають по три джипи на сім’ю, каву по 300 грн щодня, але не можуть організувати собі базову автономність - це не бідність, це пріоритети.
Значить не так вже й їм ця відсутність електропостачання «жме».
Налитое яблочко• 18 ноября 2025
Ответ дляНаверняка
Це район. Село Козин. Ви там хоч раз були? Так це справді село, люди живуть різні, як не дивно.
И к чему вы мне это написали?
автор Бодіпозітівна • 18 ноября 2025
Ответ дляНаверняка
Ці люди звикли до високого рівня комфорту, який неможливо забезпечити в поточних умовах, н не більше того. Що їм ваш генератор, ліфт підключить? Чи екофлоу заживить важку техніку? Під час відключень часто може не бути води чи опалення. Звісно, всі ці проблеми можна вирішити. Але точно не павербанками і лампами на акумуляторах. І дешевими назвати ці рішення не можна ну ніяк, навіть для родини ’з трьома іномарками’ (який у нас є вітчизняний автопром, що ’іномарки’ стали екзотикою залишимо за кадром)
це теж можна зробити. будинковий чат в допомогу.
біля мене будинок на Івасюка, майже автономний, енергозберігаючий. було б бажання
Околовита• 18 ноября 2025
Ответ дляЖена миллионера
Ок, тільки питання не змінилося: що робити, доки народ висуває вимоги? Ви ж не думаєте, що питання вирішиться одномоментно навіть в найпозитивнішому варіанті. Поки президент не схвалить допомогу, сидимо в багні і темряві, так?
Якщо одномоментно не може, топеркстаємо воювать.
Банан-барабан• 18 ноября 2025
Ответ дляОколовита
Вимагати від влади, щоб забезпечила пропоную. Відпатріотів також, хочеш воювать - купи сусіду генератор. Якось так.
Всех патриотов на фронт, до единого, особенно глупых женщин, на передовую, чтобы не вякали и не оправдывали все, что творится тут. Вечно тут набегают кучками и рассказывают что кто должен делать, и что все должны терпеть то, что происходит.
Звездолётчица• 18 ноября 2025
Ответ дляБодіпозітівна
отож!!!
Экофлоу вам не включит электрическую плиту.
ША! я прийшла!• 18 ноября 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
Генератор в багатоквартирному будинку на 20 пов? Ви зараз серйозно?
Екофлоу добре, але плиту, духовку, опалення не підключиш. Вірніше підключиш, але не довго.
Ліфт, вода??
И как отсутствие воды мешает работать? Я с автором полностью согласна
Налитое яблочко• 18 ноября 2025
Ответ дляПедиатор_я
ква-ква забули дописати))))
Я ничего не забыла, это из вашего рта
У меня всё есть с 22 года
Рассказница• 18 ноября 2025
Ответ дляДуболом
у вас есть газ и тепло
правда же?
экофло она купила - хош медальку шоколадную вышлю или могу распечать грамоту такой грамотейке
Ви така «вихована». Подивилася ваші відповіді… не знаю, чи треба вам запропонувати якусь допомогу, бо я не знаю, якими з якими життєвими якостями треба бути, щоб таке писати
Околовита• 18 ноября 2025
Ответ дляБанан-барабан
Я? Точно?
Педиатор_я• 18 ноября 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Я ничего не забыла, это из вашего рта
У меня всё есть с 22 года
то чого вас так пучать чужі дорогі машини і дома? таки забули
автор Бодіпозітівна • 18 ноября 2025
Ответ дляКапитанльнаЯ
А вы не думали, что некоторые просто боятся, они взрываются, буквально пару дней назад в новостях было
та ви що. електрокари теж вибухають і павери і телефони. не користуйтесь
Жена миллионера• 18 ноября 2025
Ответ дляОколовита
Ну адреса міністерства війни РФ має бути в відкритих джерелах, звертайтесь туди Чи це ’ненав´язлива’ пропозиція здатися в окупацію і перетворити всю країну на Маріуполь, Мар´ їнку, Слов´янськ?
ША! я прийшла!• 18 ноября 2025
Ответ дляКоленная ложечка
У багатьох людей на 20+ поверсі не має ще води і опалення, ніяке екофло з цим не допоможе
И что? Речь идёт о нытье и невозможности работать. Как вода на это влияет? Я вообще не ощущаю отключения. Да, без них лучше, но и при нынешних графиках пока проблем особо нет
КапитанльнаЯ• 18 ноября 2025
Ответ дляБодіпозітівна
А вы не переживайте, что у других авто у каждого
автор Бодіпозітівна • 18 ноября 2025
Ответ дляДуболом
вы как той печкин без велосипеда - купите себе тойоту и успокойтесь
в мене є авто, але не тойота. не люблю їх
Банан-барабан• 18 ноября 2025
Ответ дляОколовита
Я? Точно?
Извините! это я автору писала! А Вам наоборот сердечко там поставила)))
Наверняка• 18 ноября 2025
Ответ дляНалитое яблочко
И к чему вы мне это написали?
Це ж ви навіщось його згадали. От цікавлюсь, чи ви там були.
Наверняка• 18 ноября 2025
Ответ дляБодіпозітівна
Ну зробите - поділитесь досвідом) бо поки ви складаєте враження досить... неоднозначне. Як мінімум людини з низьких поверхів)))
Банан-барабан• 18 ноября 2025
Это такие как вы и расшатали эту страну, и развалят ее в итоге.
Дуболом• 18 ноября 2025
Ответ дляРассказница
ну могу карту дать - скиньте тысяч 10-20-30
чи шо?
Налитое яблочко• 18 ноября 2025
Ответ дляПедиатор_я
Вы себя накрутили как-то)
Дуболом• 18 ноября 2025
Ответ дляБодіпозітівна
от куркулька, авто, екофлоу
Слухи-руки не распускаю• 18 ноября 2025
Ответ дляБодіпозітівна
Напишіть цифру від 1 до 305 дам підказку-пораду, якщо прислухаетесь до цієї підказки-поради то ваше життя стане щасливим!
Жена миллионера• 18 ноября 2025
Ответ дляША! я прийшла!
У вас міцні нерви. У мене перший поверх, газ, вода і опалення є під час відключень, але все одно відчуваю дискомфорт, іноді аж трусить. Зарядна станція, оптовокно теж давно є 😥
ДелайКак_Я• 18 ноября 2025
Ответ дляДуболом
от куркулька, авто, екофлоу
А на каву нема! Ганьба
Налитое яблочко• 18 ноября 2025
Ответ дляНаверняка
вам заняться нечем? так перечитайте, упомянул первый. Можете не напрягаться, напишу - не я
Пузата Хата• 18 ноября 2025
Жду тему - ну и что,что весь электротранспорт остановился?Есть маршрутки,автостопом,пешком в конце концов можна.Разнылись тут.Что ещё этот народ должен вытерпеть,чтобы ОПГ на Банковой подольше его грабила.
Голена блондинка• 18 ноября 2025
Ответ дляПузата Хата
Та не підказуйте