Вишневий цвіт• 18 ноября 2025

Дочке 13 лет. Анорексия. Харьков. Посоветуйте специалтстов

автор Вишневий цвіт • 18 ноября 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Мамо, шуруйте до гастроентеролога на консультацію, що можна дитині і чого не можна. Ваша дитина хоче дбати про своє здоров´я, а ви в неї морозиво і смачненьке пхаєте, замість того щоб далі притримуватись порад гастроентеролога. Талію гуглить, бо відчуває важкість у животі. Вона відчуває як їжа йде по кішківнику. І знати про метаболізм теж корисно. Бо його підняти можна за рахунок руханки, а урізання харчування навпаки може сповільнити метаболізм.
Вона гуглит. Тал ію бо в тіктоці повно анорексичок! Не було і неї ніякої важкості. Їй і ляжки товстими здаються. В них теж важкість? В моєї дитини вибірковий апетит. Вона хсть гречку з молоком, суп, кефір, банани,яблука і картоплю пюре!!!! Все. Що ще в неї пзвти? Їй вже всі лікарі 100ращів розповідали що треба їсти и´ясо і т.п. . Дитина на психологічному рівні це не хсть і не пробує
автор Вишневий цвіт • 18 ноября 2025
Ответ дляВ шоколаде
Я б вам порадила спеціаліста, а не їй.
Якщо дівчинка в такому віці не приймає себе - ви мамо, натворили дєлов.
Ви її любите? Приймаєте? Анорексія - це спосіб зашкодити собі, чому вона це робить? Яка у вас атмосфера вдома?
Доречі, при такому зрості, 42 це не анорексія, це просто худенька, я важила 42 коли носила брекети й було боляче їсти, але це не анорексія.
Будьте уважні до дитини, бо зламаєте їй життя...
Я написала що 42 вона важила до того як перестала себе обмежувати в зарчуванні!!! З чого ви взяли що я її не люблю))) жесть.... Та я з нею взагалі 24 на 7..... Я їй уроки робити допомогаю, по парках з нею їзжу, по театрах та кінотеатрах всі на світі гуртки з дитинства відвідує. До 12 років кожного вечора їй книги читала, Зараз в неї друзів немає, то я з нею гуляти ходжу, їй самій сумно буває. До 12 років у дитини не було смартфона. Тому щамість цього я її розважала. Настолки і т.п..... І що її люблять вона чує 100 разів на день. З чого ви такі висновки робите. Я от бачу що вона в тіктоці анорексичок дивилася ... З чого ви на батьків наклеп робите не будучі в курсі що та як....
Подтяжка• 18 ноября 2025
Ответ дляМрію про космос
Лучше сразу в стационар.
Ей все время холодно, она засыпает посреди дня, злая, агрессивная?

Психиатр нужен.
Но надо понимать, что сеанс заканчивается и вы оказываетесь дома с теми же проблемами.
Но все равно психиатр должен дать направление.
Недели на две надо в больницу, это дисциплинирует. Таким людям нужен официальный повод начать есть, вы ее не убедите, а врачам она поверит.
С больницей не подскажу, к сожалению.
Лучше искать частную какую-то, с антуражем более приятным.
Детям медикаменты не назначают, в основном.
Психотерапия и еда.
Йога еще может быть.
Если согласится есть сама, не ставьте зонд через нос, пусть ест обычно.
Ні, стаціонар це дуже крайня міра.
Плюс дитина зараз сама проти всіх, бо всі хочуть нагодувати, направити на працильний шлях і вони на свої війні. А стаціонар це типу взагалі вищнання неадекватною і блабла.
Я спілкувалась з психіатрами з стаціонару, бо мене також туди повезли батьки. Це хажливі зами, вони не мають персонального підходу.
Мені пропонував бухати замість голодувати.
Тобто до можі внутрішньої борьби додався психіатр, який не знайшов підхід до мене і все що він сказав, що якщо я так продовжу то мене годуватимуть чи то через зонд чи щось таке. І що? Та мені було до лампочки
А от маму тоді я зненавиділа. Бо вона зрадила.
Подтяжка• 18 ноября 2025
Ответ дляАлгонавт
лучше быть жирной чем мертвой
Для анорексички лучше бути мертвою зате худою.
Мені коли казали, що я помоу. То я уявляла яка буду гарна худа
Подтяжка• 18 ноября 2025
Ответ дляВишневий цвіт
Она не признает что на диете и ее нн розказала устраивает ее живот...
До того как она стала бя стала ограничивать в еде у нее біл рост 164 и вес 42. Куда при таком весе ииросте худеть? Она все отрицает если издалека спросить. Я то чтотона худеет и недовольна собой прочитала в ее запросах в жпт чате ...
Що вона їсть?
Чи їсть вона в школі?
Чи є у неї подруги/друзі?
Як успіхи в школі?
Які стосунки у вас загалом?
У таких дітей насправді проблема не з фігурою, це така реакція на травми і проблеми. Можливо ви занадто контррлювали, чи навпаки, можливо колись вона була повною і іі булили в школі і вона вам не розповідала.
Але щоб не було-не приставайте з питаннями стосовно їжі і дієти. Поки ви не знайдете психолога, просто спостерігаєте і максимально налагоджуєте контакт з дитиною.
І ще, можете спочатку сама поспілкуватися з психологом, це також корисно щоб знати як не нашкодити
Королева Сарказма• 19 ноября 2025
Ответ дляВишневий цвіт
Ваша дитина настільки ж упряма як і ви. Вона вас віддзеркалює. Ще раз, причина її відсутності апетиту не психологічна, а медична. У вашому списку відсутні овочі. Ви не в змозі самостійно скласти нормальне меню, щоб нормалізувати роботу ШКТ. Тому вона гуглить. А потім вже зверху накладається боротьба з вами і вашим повним нерозумінням дитини. Тому вона гуглить і намагається щось робити. Ваша дитина живе в суспільстві. А ви навіть не спроможні обговорити з донькою причину її жиру на животі і її метаболізм. Ви самі то в якій вазі з яким ростом? Бо здається що ваша донька вирішує ту проблему що ви не можете самостійно вирішити за вас.
Королева Сарказма• 19 ноября 2025
Ответ дляВишневий цвіт
Проблема вашої доньки її психічне здоров´я залежить від стану вашого психічного здоров´я. Це її відповідь на вашу поведінку.
Королева Сарказма• 19 ноября 2025
Ответ дляВишневий цвіт
У вас складається уявлення, що ви дуже близькі з дитиною. Але це не так. Ви в опозиції до неї, бо не підтримуєте її бажання бути найкращою, в розумінні підлітка. Подивіться на ситуацію із точки зору підлітка, що дивиться тік ток.
Поперше, вам потрібно почати розмовляти на дівчачі теми про красу, моду, здоров´я. Обговорюйте з донькою кого ви вважаєте привабливою, питайте в неї кого вона вважає привабливою. Вивчайте корейську підліткову культуру.
Ваша задача донести що корейці це інша раса, з іншим генетичним кодом, що має фізіологічні відмінності. Вивчайте цю тему. Покажіть відео, там де корейки намагаються стати европейками і схожими на європейок. Потім поясніть, що кучеряві завжди мріють мати пряме волосся, прямоволосі мріють бути кучерявими, маленькі високими, високі маленькими. Але найкращі, найпривабливіші, це не інкубатор, не чиясь копія, а індивідуальність. Приводьте приклади красунь що мають індивідуальний вигляд. Це тонка, кропітка робота. 1-2 рази на тиждень обговорювати моду. Але ви самі повинні відповідати званню найкрасивішої жінки. Робіть це як хочете. Дівчинці у якої мама красуня гени красуні. Вона має вами гордитись.
Здоров´я. Починайте гуглити про КБЖУ і метаболізм. Це дуже важливі знання. Особливо при діагнозі вашої доньки. Займіться своїм здоров´ям, своєю фігурою. Бо яблучко від яблуньки. Ви повинні бути прикладом. Не думайте що ви будете їсти випічку і мати струнку фігуру і здоров´я що так важливі для вашої доньки. Поки ви не станете прикладом, ви не будете авторитетом.
автор Вишневий цвіт • 22 ноября 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Який брєд ви написали! В мене зріст 170. Вага 65. Мені 40 років. Раніше я була худа. 152-155 кг. Зараз повніша. Була вага і 70 кг. В житті ні на яких дієтах не сиділа! Завжди їла як хочу. Хочу багато хочу мало! Донька ніколи товстою на була. Навпаки зудюща. В неї з народження вибірковий апетит. Це теж порушення харчової поведінки!!!! Овочі вона не їсть!!! Ви що думаєте що я б дитини не годувала корисною їжею не склала б їй добое збалансоване меню???? Та не в цьому проблема!!!! На столі і м´ясо і риба і овочі в нас завжди є. Але дитина не хсть їх!!!!
автор Вишневий цвіт • 22 ноября 2025
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Как раз наоборот стоило бы измерить и показать что ничего после еды не выпирает и не растет.
А еще показать таблицу роста и веса, а именно то что ее показатели находятся в разных центильных столбцах, что говорит о негармоничном развитии и дефиците веса относительно ее роста.
Одно дело зацикливаться на измерениях и совсем другое - грамотно объяснить в чем именно она заблуждается. И делать это спокойно, без нервов.
Ребенок сам уже загуглил индекс массы тела! Она знает т что он у нее ниже нормы! Но, ее все равно клинит
Королева Сарказма• 23 ноября 2025
Ответ дляВишневий цвіт
Це вже не перша ваша тема про доньку і її апетит. І чим більше вас читаю тим більше вас хочеться відправити до психолога що працює в лікарні. Ви наче і розумієте що у доньки проблеми з дитинства, але упрямо стверджуєте що це анорексія і винуватий Тік ток. Ви з розладом харчування з самого дитинства у психіатра були? Чи поки не почались підліткові вибрики вам було ок? У ендокринолога були? Ттг сдавали?