Птица Говоруша• 18 ноября в 16:50

Хто приймав Магнель чи якісь інший магній гліцинат?

Виписав лікар магній. Я купила саме Магнель, хоча раніше завжли брала Магне Б6. Так от мене так клонить в сон, просто ніби не спала ніч.
В когось так було? Це так і є, чи може мені не підходить.
Підкажіть, будь ласка.
Агент Пинкертона• 18 ноября в 17:02
Мені лікар його радила , коли були скарги на поганий сон .
Пʼю одну капсулу на ніч .
короткопамятна• 18 ноября в 17:05
Пʼю магній гліцинат з айхерб. Спати стала краще, але не прям щоб. В сон взагалі не хилить(
автор Птица Говоруша • 18 ноября в 17:15
Ответ длякороткопамятна
Скільки штук в день?
короткопамятна• 18 ноября в 17:17
Ответ дляПтица Говоруша
Скільки штук в день?
Їх потрібно пропити курс місяць по 4 шт. Я пʼю на постійній основі 2 ввечері.
Гарні диньки• 18 ноября в 17:18
Так пийте перед сном.
автор Птица Говоруша • 18 ноября в 17:27
Ответ дляГарні диньки
Так пийте перед сном.
Я пила 3 рази в день, напевно це забагато
Гарні диньки• 18 ноября в 17:28
Ответ дляПтица Говоруша
Ого. Думаю забагато. Я для профілактики один пʼю.
Можна 2 перед сном .
Агент Пинкертона• 18 ноября в 17:28
Ответ дляПтица Говоруша
Скільки штук в день?
Магнель сам по собі дуже хороший препарат . Просто пийте на ніч .
В мене і сон поганий був і психологічний стан так собі . Він мені допоміг і набагато дешевше чим магній б 6 анти стрес і працює краще
автор Птица Говоруша • 18 ноября в 17:33
Ответ дляАгент Пинкертона
В мене сон нормальний +-, якщо обстрілів немає, ну як і у всіх зараз.
А от загальний стан погіршився, плюс часті головні болі, тривожність.
Я вибрала Магнель, бо менше травмує ЖКТ. Раніше брала Магне Б6.

Скажіть, будь ласка, а ви скільки штук в день пили?
Домашня Зюзя• 18 ноября в 17:36
Ответ дляПтица Говоруша

Я теж пила лише на ніч по 2 капс
Агент Пинкертона• 18 ноября в 17:38
Ответ дляПтица Говоруша

Ой , я його пʼю періодично .
Коли перестаю спати геть , накриває тривожність то в перші дні пʼю капсулу три рази в день . Коли відчуваю , що вже легше то одна на ніч . Потім можу декілька міс перерви і так вже два роки
автор Птица Говоруша • 18 ноября в 17:39
Ответ дляАгент Пинкертона
Ой , я його пʼю періодично .
Три рази в день і в інструкції написано.
Агент Пинкертона• 18 ноября в 17:42
Ответ дляПтица Говоруша
Так , але лікар радила тільки одну . То що я перші дні пʼю по три , то вже сама вирішила собі
автор Птица Говоруша • 18 ноября в 17:46
Ответ дляАгент Пинкертона
Мабуть я теж трохи переборщила, бо моя лікар радила 2 в день, і через 10 днів до неї знов.
Ну а я вирішила по 3 пити.
Агент Пинкертона• 18 ноября в 17:48
Ответ дляПтица Говоруша
Ну а я вирішила по 3 пити.
Ну спробуйте зараз пити менше .
А можливо здайте ще аналізи на вітаміни .
автор Птица Говоруша • 18 ноября в 17:57
Ответ дляАгент Пинкертона
Ну спробуйте зараз пити менше .
Якщо чесно, мені шкода грошей, вітамін Д 100% низький у всіх, а здати його десь 700 грн. Так само ж і інші.
Агент Пинкертона• 18 ноября в 18:00
Ответ дляПтица Говоруша
Ваше право , але щ власного досвіду . Я дуже довго не здавала віт д . Теж то грошей шкода , то часу . Почала планувати вагітність , лікар призначила аналізи . Віт д один з них . Результат - низький . Місяць пропила таблетки . І чесно , я ніби заново народилась . Зараз пʼю профілактичну дозу до кінця зими . Не знаю як на кого , але на мене дефіцит дуже впливав .

Зараз є програма від держави , йдете до лікаря , вона дає направлення . І в будь якісь приватній лабораторії здаєте безкоштовно
автор Птица Говоруша • 18 ноября в 18:47
Ответ дляАгент Пинкертона

О, дякую, що розказали за програму! Не знала цього.
Агент Пинкертона• 18 ноября в 19:21
Ответ дляПтица Говоруша
На здоров’я ❤️
Пиранька• 18 ноября в 20:15
Ответ дляПтица Говоруша
автор, пила Магнель 1 месяц, потом другой глицинат. не 2-3 таб в сутки, а одну перед сном, где то за час полторахотя мне тоже прописали три шт в суткино я сама себе назначила одну перед сном, потому что очень дорого получается на троих человек в семье, и пить типа как полгода
потом Магнель как то исчез в ближайших артеках и я перегла на другой глицинат, очень довольна, и акция с хорошей скидкой постоянно