Кумася• 18 ноября в 18:44

У вас виходить приймати хороше без страху, що це скоро закінчиться?

So_so• 18 ноября в 18:44
В глубине души я помню, что всё в этом мире временно.
Люблю джаз• 18 ноября в 18:47
Все пройдет, и это тоже.
Быстрее бы только
Комиссия50%• 18 ноября в 18:48
Мне жаль, что когда то постарюсь, умру, уйду на перевоплощение, а мои пожитки свиснут родичи..а я рожусь и все заново копить...
ПростоБелка• 18 ноября в 18:49
Ну да. Воно зараз є, цього достатньо. А не сидіти як сич, бо хороше може закінчитись, тож краще і не починати. Так і все життя як пеньок просидиш.
Замурмишка• 18 ноября в 18:51
Знаю. Тому ціную кожну мить того хорошого. І вдячна хоч за це.
Для драки• 18 ноября в 18:59
Якщо мова про халяву від когось, то вона завжди закінчується. І завжди має ціну, ще й з процентами.
Хома з пастою• 18 ноября в 19:00
Ответ дляКомиссия50%
Алина?
Хлопаю ресницами• 18 ноября в 19:03
Мое жалко что мои золотые украшения кому то перейдут
Простецкая• 18 ноября в 22:43
Ответ дляКомиссия50%
тогда какой смысл в накопительстве?)
ПлюшкамиБалуюсь• 19 ноября в 05:35
Я з цим працюю, тож вже багато років щиро вірю, що все хороше, що відбувається в моєму житті я заслуговую за правом народження.
Поки не вірила що всі ми народжені для щастя та гармонії - жила відповідно.