Пуки-куки• 19 ноября в 00:19
Порадьте шкарпетки...
...чоловічі, вовняні чи махрові, для широкої стопи та з широким поголенком - де купити (з пересилкою) або назву виробника. Заздалегідь вдячна!
Творю чудеса• 19 ноября в 02:44
Ответ дляБла бла бла
Насколько должны быть широкие ноги, что все носки не подходят?
ласты)
Десь так, але...• 19 ноября в 03:34
Беріть ті, що з позначкою - червоний плюс (+). На них є така наліпочка. Вони вважаються без тугої резинки для проблемних ніг.
КинДза• 19 ноября в 03:42
Ответ дляМорковна
де ви живете що у вас сільпо немає ?
Вы в какой вселенной живете? Или в мыльном пузыре
Баба_Воля• 19 ноября в 03:50
Ответ дляПуки-куки
Та написано ж у стартопості - треба з широким поголенком. Вени не можна перетискати...
Напишіть об´єм голені шкарпетки. Або яка ширина шкарпетки вам потрібна. Чоловічий чи жіночі, розмір.
Баба_Воля• 19 ноября в 03:52
Ответ дляПуки-куки
Ріжемо і ми. Але це досить незручно, зісковзують з ноги, коли носиш((
Англійські підтяжки для шкарпеток.
Невгамовна шахиня• 19 ноября в 05:09
Ответ дляБла бла бла
Кстати реально связать под свои ноги и все
да, купить станок и самому плести себе носки. как вариант.
Блиск думки• 19 ноября в 06:42
Ответ дляПуки-куки
Так и забывайте в гугл, носки без резинок, носки для ног с варикозом, на китайский маркировка была раньше +
Легка хода, Житомирские делают такие. Но что подходит одному, не факт что вам подойдет. Нет смысла брать упаковкой, пока не найдете свое.
Проще всего это на рынке найти
Блиск думки• 19 ноября в 06:44
Царевна в уггах• 19 ноября в 10:11
Я сыну покупала в шкуре, шерстяные, у него широкая лапа 46 размера. Но они домашние, а не в обувь
Квітка Миру• 19 ноября в 10:31
Які ж ту всі злі....
Да ще й не завжди розуміють, що життя є за межами міста Київ, навіть у невеликих містах чи селах.
І якщо людина питає відгуки де купити з доставкою - то обов’язково треба послати в Сільпо чи Аврору.
Я в селі зараз живу, бо ВПО з міста. Тут є базовий набір продукті і речей. Тж навіть майонез я Новою поштою замовляю, бо такої ТМ немає. І якби в мене був доступ до маркетів , я б не питала де купити носки онлайн.
По темі, автору відповім, що в фейсбуці бачила рекламу шрарпетки опт і тд... сайти. Вони упаковками продаютьпо 12 шт. Та проблема в тому, що опису немає на яку стопу, чи широкий\високий верх.
ХикориДикори• 19 ноября в 10:46
Ответ дляМорковна
де ви живете що у вас сільпо немає ?
Та Ви притрушена чи що?? В селах що люди не живуть???
Спілий баклажан• 19 ноября в 12:21
Ответ дляПуки-куки
Де ви живете, що впевнені, ніби Сільпо в кожному місті України є?
А где вы живете, что у вас Сильпо нет?
Спілий баклажан• 19 ноября в 12:22
Ответ дляПуки-куки
Саме проблема, бо написала ж, що на проблемні стопи потрібно. В нас немає Сільпо, Епіцентру і т п. На Розетці таких не знайшла.
Так носки тянуться очень сильно) первый раз слышу что кому-то не подошли носки по ширине
Неваляшкина• 19 ноября в 12:40
Автор, вот такая ослабленная резинка у носков Легка хода. 43 размер. Облегает ногу.
На этикетке так и написано- с послабленим бортом.
Бла бла бла• 19 ноября в 13:43
Ответ дляНеваляшкина
Автору уже кучу всего накидали, я понаходила и сайты и модели, только она отвечает почему-то на негативные комменты только)
Морковна• 19 ноября в 15:31
Ответ дляХикориДикори
Притрушеная — это ты и та кто тебя родила. Еще и перелякана на всю голову . Клоун
Copy-Paste• 19 ноября в 16:38
Ответ дляПуки-куки
Я купувала на промі та на сайті легка хода.
У батька широка стопа та передавлює гумка. Перепробувала варіантів 8.
Йому ідеально підійшли Легка Хода Чоловічі шкарпетки з послабленою гумкою, арт. 6338.
Теплі замовила тут на сайті флісові з плоскошовними швами.
Пуки-куки
• 19 ноября в 16:42
Ответ дляСпілий баклажан
Аби ще хто не тільки ’вперше чув’, а ще й трохи читав... У тому-то й річ, що ТЯГНУТЬСЯ, у складі - різні еластани, натягнути їх можна, а носиті - ні((
ХикориДикори• 20 ноября в 12:43
Ответ дляМорковна
Ну от, агресія, дебілізм, хамство і злоба - лікуй голову, кончіта
Морковна• 20 ноября в 21:31
Ответ дляХикориДикори
Удалено администрацией...
ХикориДикори• 21 ноября в 15:17
Ответ дляМорковна
Удалено администрацией...
Хто чим багатий - той тим і ділиться))) Бідна, наповнена
істота...
Морковна• 21 ноября в 19:50
Ответ дляХикориДикори
істота...
Удалено администрацией...