Мюллерная• 19 ноября в 10:38
В 45 років в паспорт-книжку вклеїти фото чи міняти на IDкартку?
Раніше не міняла на ID картку, бо були трабли зі зчитуванням інформації, довідки про реєстрацію треба було бігати в цнап робити, тепер ніби нема таких незручностей?
Якщо хтось знає недоліки ID порівняно з паперовим варіантом - підкажіть, будь ласка.
Кидстаффовка• 19 ноября в 10:45
Ответ дляПатриоточка
Тут все фанаты той старой тряпки с гербом.
Не все. Я не понимаю этого страдания по книжечке. У меня 5 лет уже ИД карта, каких либо неудобств не заметила
КондуктЕр тролейбуса• 19 ноября в 10:46
Ответ дляГрибной_Дождик
все діє зі старим паспортом, і Дія також)
Дія діє по закордонному, так. Але квитки не купиш, не верифікує дія
Кофе в лобби• 19 ноября в 10:46
Ответ дляhrystia
Яка причина відмови?
Я вже не пам´ятаю, що вони там написали. Відповідь приходить письмово . І що вже з цим робити. Плюнули і зробили картку
Карапулька• 19 ноября в 10:46
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Не тряпки як раз. Справа в тім, що ід як раз незаконна
Суверен / Вільні люди (2025) - нагадало фільм
КондуктЕр тролейбуса• 19 ноября в 10:49
Ответ дляПатриоточка
А СССР до сих пор официально существует.
Ссср не існує. Але яке це має відношення до паспорта громадянина України?
Непонятно• 19 ноября в 10:48
Ответ дляКидстаффовка
И его нужно каждый раз брать свежий, прописка в книжечке уже не канает
Не треба
Дюагональ• 19 ноября в 10:49
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
На потяг закордон та в театр франка хер купиш квиток онлайн, багато сервісів, де треба верифікація через дію, не діє якщо книжечка.
Це те з чим я стикалися і що мені треба
Так можно через загранпаспорт
Ms. Любмая жена• 19 ноября в 10:52
Ответ дляКарапулька
никакх недостатков у ID
C 2018 пользуюсь
крім того, що кожні 10 років треба міняти
Черный Ловелас• 19 ноября в 10:52
один из + айди карточки нигде не напишут что можно фотку вытянуть и распечатать. Мне нужны были фотки 3*4 я с помощью нфс вытянул с айди свое фото и распечатал на принтере.
Белая и пушистая• 19 ноября в 10:54
Як хочете. В мене зачовгана книжечка, в чоловіка ID.
Різниці 0.
Муркошечка• 19 ноября в 10:56
Конечно лучше ай ди, даже психологически .Третья фото в паспорте это страшно 😧
Белая и пушистая• 19 ноября в 10:57
Ответ дляПатриоточка
Де герб?
Из обменяли уже давным давно на тризуб
Мюллерная
• 19 ноября в 10:57
Ответ дляБелая и пушистая
Де герб?
Из обменяли уже давным давно на тризуб
Тризуб - це герб
Безлім на все• 19 ноября в 11:00
Ответ дляКофе в лобби
В цьому році треба було чоловіку вклеювати фото . Відмовили . Прийшлося робити картку . У знайомих така ж ситуація була.
Мені треба було 3 роки тому вклеїти. Вклеїла 2 місяці тому
Але намагалися впарити ІД
Патриоточка• 19 ноября в 10:57
Безлім на все• 19 ноября в 10:58
Ответ дляПатриоточка
Схоже тут фанат завівся старої тряпки з курицею.
Безлім на все• 19 ноября в 11:00
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Я весною вклеїла без проблем. Мабуть від прийомщика та цнапа залежить
Та коли мені впарити ІД хотіли я встала зі словами ’читала інше’... Мене посадили і приняли документи на вклейку
Патриоточка• 19 ноября в 11:02
Ответ дляБелая и пушистая
Мова там була про срср
Ви мені будете розповідати, про що йшлося у моєму ж коментарі?
Немає там жодної згадки про СРСР.
Пес Патрон• 19 ноября в 11:01
Я би лишила книжечку, мені картка дуже не подобається. Паспорт - береш в руки - маєш вєщь, а картка та як дисконтна карта з супермаркету, пару раз випадала з гаманця.
#Пойду_кгадалке• 19 ноября в 11:02
Ответ дляhrystia
Яка причина відмови?
На вклеювання дають наче днів 30. Якщо прострочили - тільки id. Знайома так провтикала, довелось id карту робити.
Белая и пушистая• 19 ноября в 11:02
Ответ дляПатриоточка
Немає там жодної згадки про СРСР.
Я не розповідаю, а нагадую.
Патриоточка• 19 ноября в 11:03
Белая и пушистая• 19 ноября в 11:03
Ответ для#Пойду_кгадалке
Під час військового стану це обмеження зняли.
Вашу знайому або розвели,або стан документу не відповідав вимогам
Ms. Скромность• 19 ноября в 11:04
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Це те з чим я стикалися і що мені треба
Тобто не діє книжечка в Дії? У мене все діє-все купую, квитки в театр, квитки на потяг за кордон
Белая и пушистая• 19 ноября в 11:04
#Пойду_кгадалке• 19 ноября в 11:05
Ответ дляБелая и пушистая
Все може бути. Пишу з її слів.
Мені поки 40, як буде через 5 років хто-зна... Аби Україна збереглась, щоб було що міняти...
Ms. Скромность• 19 ноября в 11:06
Ответ дляПатриоточка
У мене новенький-бережу. Самі ви тряпка без герба
Проня_Прокоповна• 19 ноября в 11:06
Ответ дляПатриоточка
У меня тряпка с тризубом
Проня_Прокоповна• 19 ноября в 11:07
Ответ дляМюллерная
От це аргумент :)
ага. мой кресник, именно из -за размеров третий раз восстанавливает