Мюллерная• 19 ноября в 10:38
В 45 років в паспорт-книжку вклеїти фото чи міняти на IDкартку?
Раніше не міняла на ID картку, бо були трабли зі зчитуванням інформації, довідки про реєстрацію треба було бігати в цнап робити, тепер ніби нема таких незручностей?
Якщо хтось знає недоліки ID порівняно з паперовим варіантом - підкажіть, будь ласка.
КондуктЕр тролейбуса• 19 ноября в 12:53
Ответ дляМюллерная
Тризуб - це герб
тризуб це малий герб. Великого, основного герба це не розробили
КондуктЕр тролейбуса• 19 ноября в 12:56
Ответ дляБелая и пушистая
Мова там була про срср
самі придумали??
Паспорт книжечка не лише в срср був, паспорт громадинина Украни ви проспали??
КондуктЕр тролейбуса• 19 ноября в 13:01
Ответ дляПлету корзинки
люди не понимают опасность цифры
100%
от зараз як мужиками помикають - чуть шо блок банк. картки.
КондуктЕр тролейбуса• 19 ноября в 13:02
Ответ дляПатриоточка
Просто перепись тупейших комментаторов, которые не знают, что трезуб - герб Украины и он изображен на бумажном паспорте.
трИзуб