Мюллерная• 19 ноября в 10:38

В 45 років в паспорт-книжку вклеїти фото чи міняти на IDкартку?

Раніше не міняла на ID картку, бо були трабли зі зчитуванням інформації, довідки про реєстрацію треба було бігати в цнап робити, тепер ніби нема таких незручностей?

Якщо хтось знає недоліки ID порівняно з паперовим варіантом - підкажіть, будь ласка.
З родзинкою• 19 ноября в 11:08
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
На потяг закордон та в театр франка хер купиш квиток онлайн, багато сервісів, де треба верифікація через дію, не діє якщо книжечка.
Це те з чим я стикалися і що мені треба
Де ви сказали можна хер купити?
З родзинкою• 19 ноября в 11:09
Ответ дляКофе в лобби
В цьому році треба було чоловіку вклеювати фото . Відмовили . Прийшлося робити картку . У знайомих така ж ситуація була.
А не мали права відмовляти. Але то судитися треба.
Коренная киевлянка• 19 ноября в 11:11
Ответ дляКофе в лобби
Почему отказали? я и подруги вклеивали без проблем. Нам как раз 45 поисполнялось
Патриоточка• 19 ноября в 11:09
Ответ дляПроня_Прокоповна
У меня тряпка с тризубом
а що таке тризуб з вашої точки зору?
З родзинкою• 19 ноября в 11:10
Ответ дляПатриоточка
Тут все фанаты той старой тряпки с гербом.
То може у вас тряпка на педарасії, а в мене паспорт.
Проня_Прокоповна• 19 ноября в 11:10
Ответ дляПатриоточка
а що таке тризуб з вашої точки зору?
раньше называли малый герб, полноценный в 90-х не смогли придумать, разошлись во мнениям.
Патриоточка• 19 ноября в 11:10
Ответ дляБелая и пушистая
Бачу все складно
У вас проблемы с осознанием прочитанного?
Белая и пушистая• 19 ноября в 11:11
Ответ дляПатриоточка
Ваша проблема не поддается осознанию.
KROX@• 19 ноября в 11:11
Ответ дляПатриоточка
курка на гербі більше подобається?
Белая и пушистая• 19 ноября в 11:12
Ответ для#Пойду_кгадалке
Все може бути. Пишу з її слів.
Мені поки 40, як буде через 5 років хто-зна... Аби Україна збереглась, щоб було що міняти...
Так і є
https://dmsu.gov.ua/poslugi/pasport-gromadyanina-u...
Патриоточка• 19 ноября в 11:12
Ответ дляKROX@
курка на гербі більше подобається?
ну якщо це курка
KROX@• 19 ноября в 11:13
Ответ дляМюллерная
От це аргумент :)
такий собі аргумент, якщо є Дія ))
Плету корзинки• 19 ноября в 11:13
люди не понимают опасность цифры
Белая и пушистая• 19 ноября в 11:13
Ответ дляПатриоточка
ну якщо це курка
То тряпка, за вашими ж словами Чи знов осознаніє покинуло вас?
KROX@• 19 ноября в 11:14
Ответ дляПатриоточка
ну якщо це курка
Ну якщо паспорт тряпка, то більше схоже на фанатку курки!
Патриоточка• 19 ноября в 11:14
Просто перепись тупейших комментаторов, которые не знают, что трезуб - герб Украины и он изображен на бумажном паспорте.
Белая и пушистая• 19 ноября в 11:15
Ответ дляПатриоточка
Тугенька, то тряпка. Чи вже забыла що сама писала?
KROX@• 19 ноября в 11:15
Ответ дляПатриоточка
Тризуб, то вили, на яких зждохне двуглава курка. Але, якщо паспорт - тряпка, то тупейша всласниця такого коменту, якщо так ставиться до документів
З родзинкою• 19 ноября в 11:16
Ответ дляМуркошечка
Конечно лучше ай ди, даже психологически .Третья фото в паспорте это страшно 😧
Не треба тут страшилки розповідати! У мене першої немає, є друга і третя. Тож усього дві. І геть не страшно.
І навіть зручно. По реєстрації згадую, де коли з ким і чим займалась.
А то роки вже не ті, не все пам´ятаю.
люблю_тортики• 19 ноября в 11:16
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Не тряпки як раз. Справа в тім, що ід як раз незаконна
А що, хтось відмінив закон? Закон України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» (набув чинності у 2012 році).
Патриоточка• 19 ноября в 11:16
Ответ дляKROX@
так, бумажный паспорт - тряпка, которой пользуются только старые тупые курицы 50+
KROX@• 19 ноября в 11:18
Ответ дляПатриоточка
та ні, тільки тупі курки від народження доводять документи до стану тряпки
З родзинкою• 19 ноября в 11:18
Ответ дляПатриоточка
Де ви тут СРСР побачили?
В слові ’тряпка’
Белая и пушистая• 19 ноября в 11:18
Ответ дляПатриоточка
Так ти вже визначись, чи ти стара куриця, чи молоде безмозгле курча.
То в тебе паспорт,то тряпка.
KROX@• 19 ноября в 11:20
Ответ дляБелая и пушистая
То в тебе паспорт,то тряпка.
та то вона ж і написала, що вона стара тупа курка 50+ із паспортом у стані тряпки, бо вона стара курка!
Синиця у спідниці• 19 ноября в 11:20
Ответ дляПатриоточка
Согласна
KROX@• 19 ноября в 11:20
Ответ дляСиниця у спідниці
Согласна
о, ще одна стара курка 50+
З родзинкою• 19 ноября в 11:23
Ответ дляПатриоточка
Мені 50+, тож заявляю з усією відповідальністю - сама та гостра курка педарасійська.
Зараз на дієті• 19 ноября в 11:25
Ответ дляПатриоточка
В сенсі тряпки з гербом?
Чумачечая_• 19 ноября в 11:28
Ну, оформлять новый каждые 10 лет и платить каждый раз, такое себе удовольствие