Викупана• 19 ноября в 19:08

90%советчиц богачки из Западной Украины?

Дорогая косметика, одежда, подарки на новый год, мечты о духах, проблемы в отношениях, такое впечатления что женщины живут не в войне, а на соседней планете)
Интересно, есть ли тут реально девушки скажем из Харькова, Днепра, Запорожья которых реально интересуют такие вещи?
Кудряшка Сью• 19 ноября в 19:37
Ответ дляПффф 100%
таких везде хватает, при чем тут западная
При том, что сверхзадача темы - лить гавно на мельницу мнимого разделения страны на ’Западную’ и всех остальных.
Повод для этого может быть любым.
Кудряшка Сью• 19 ноября в 19:39
Ответ дляВетерВполе
Ну они же далеко от театра боевых действий.
Интересно, почему ты все так же далек от вечного бана, как вчера и позавчера?..
Ну ниче се• 19 ноября в 19:39
Ответ дляКили и Манджаро
Мабуть про те, що ви заперечуєте реальність, або не розумієте прочитаного.
І про картоплю на завершення
Кили и Манджаро• 19 ноября в 19:39
Ответ дляКудряшка Сью
Повод для этого может быть любым.
Перечитала стартпост, там не только пытаются лить г... на западную. В перечне городов страдающих от войны, Киева нет.
Зам. зав. Анонима• 19 ноября в 19:39
Ответ дляКудряшка Сью
Не банить його адміністрація . Приручене чудо .
Кили и Манджаро• 19 ноября в 19:40
Ответ дляНу ниче се
І про картоплю на завершення
Вам вислати картоплі і гречки?
Бешене сарі• 19 ноября в 19:40
Ответ дляКили и Манджаро
А ще тут багато брехух фантазерок, які не раз спалилися, що вдають з себе не тих, ким вони є. Згадайте хоч недавню історію з Лав Лав Лав
Перемістилися за кордон здебільшого ті, хто 500 євро ніколи в руках не тримав. Всі мої знайомі які є дружинами власників, або самі є власницями середнього бізнесу, всі лишилися в Києві.
Вам здається, що тут тусується дружина Колі котлети, у таких жінок є гроші на більш цікаве дозвілля, аніж сперечатися з анонімами, і читати по колу ті самі теми.
брехухи є. одна сама признавалася, що в 90% випадків бреше про себе.

а закордон поїхали і ті, в кого немає грошей, і ті, в кого є.

дружина колі котлети така сама тупа, як і коля, і читати всяку пургу для неї - саме те. нормальні люди не вихваляються своїми статками і не вважають, що всі, хто працюють - лохи.
Ну ниче се• 19 ноября в 19:40
Ответ дляКили и Манджаро
Вам вислати картоплі і гречки?
Киянам вишліть
Кили и Манджаро• 19 ноября в 19:40
Ответ дляНу ниче се
І про картоплю на завершення
Там люди ставлять запитання. Ви хоч читаєте що скринете і постите? Чи ви з одної кагорти з автором?
Кили и Манджаро• 19 ноября в 19:41
Ответ дляНу ниче се
Киянам вишліть
Так я киянка, не побоюся цього слова - корінна.
Чумачечая_• 19 ноября в 19:41
Ответ дляКучерявочка
Ой, не з нашим щастям((((
Треба вірити в краще. )
parele• 19 ноября в 19:41
Днепр.
А что, про духи нельзя?))
Ну ниче се• 19 ноября в 19:42
Ответ дляКили и Манджаро
Ставлять. Тільки вони
Ну ниче се• 19 ноября в 19:42
Ответ дляКили и Манджаро
Мені ця інформація для чого?
Кили и Манджаро• 19 ноября в 19:43
Ответ дляНу ниче се
Мені ця інформація для чого?
Це вам для інформації, що кияни можуть дозволити собі купувати гречку і картоплю і ділитися нею з нужденними)
Ну ниче се• 19 ноября в 19:44
Ответ дляКили и Манджаро
Похвально
Кили и Манджаро• 19 ноября в 19:45
Ответ дляБешене сарі

Може взагалі вона читати не любить, абсолютно нічого - ні класику, ні пургу.
Анонім Завгосп• 19 ноября в 19:45
Ответ дляНу ниче се
І про картоплю на завершення
У вас истерика уже
Кили и Манджаро• 19 ноября в 19:45
Ответ дляНу ниче се
Похвально
То ви заспокоїлися щодо фінансової спроможності киян стосовно базових продуктів?
Ну ниче се• 19 ноября в 19:46
Ответ дляАнонім Завгосп
У вас истерика уже
Як в киян в день акцій в Атб
Кили и Манджаро• 19 ноября в 19:47
Ответ дляНу ниче се
Ставлять. Тільки вони
Киян тут більшість, тому теми від них, будь-які, відслідкувати легше.
Але там просто запитають про ціни, ніхто ж там не голосить, що не мають грошей на картоплю.
Ну ниче се• 19 ноября в 19:47
Ответ дляКили и Манджаро
По темах, які вони тут створюють ?
Ну ниче се• 19 ноября в 19:47
Ответ дляКили и Манджаро
Ви писали ж ,що створюють всі.
Кили и Манджаро• 19 ноября в 19:48
Ответ дляНу ниче се
Ви писали ж ,що створюють всі.
Перечитайте ще раз моє повідомлення, якщо не зрозуміли прочитане.
Lizavel• 19 ноября в 19:48
Ответ дляНу ниче се
Як в киян в день акцій в Атб
в Киеве половина это приезжие или ВПО, пусть покупают себе люди продукты по акциям,почему вас так плющит?
Ну ниче се• 19 ноября в 19:49
Ответ дляКили и Манджаро
’А на західній усіх ціни влаштовують? Вони такі теми не створюють?’
Ваше?
Ну ниче се• 19 ноября в 19:51
Ответ дляLizavel
Корінних киян у Києві менше ніж 300 тисяч, а це лише офіційно 10% усіх столичних мешканців.
Кили и Манджаро• 19 ноября в 19:52
Ответ дляНу ниче се
Ваше?
Так, моє. Що не так?
ФФФФристайла• 19 ноября в 19:57
Автор, тут маленький відсоток інфантилок, яких парфумчики, кремчики, шматочки цікавлять, невеликий відсоток тих, хто закордоном, в них все супер, трішки є адекватних жіночок, а решта тролі фантазують
Саджу все зарання• 19 ноября в 20:00
Ответ дляФФФФристайла
А ви себе до кого відносите? Адекватна жіночка?)