Ловлю капці• 20 ноября в 09:59
Що подарувати мамі на день народження?
Дівчатка, привіт!)
Скоро в моєї мами день народження і навіть не знаю, що їй подарувати. Гроші вона відмовляється брати, та купити щось сама для себе і не каже, що їй потрібно. Думала щось з одягу - кофту, штани (але боюсь не вгадати з розміром) розглядала сумки, але не знаю яка самі більше потрібна, думаю можливо парфуми або доглядову косметику. Ви б що порадили?
Бандитка Сью• 20 ноября в 10:22
Ответ дляФайна_зупка
Мне 50. Была бы рада абонементу в спортклуб, курсу массажа, туру выходного дня. Но точно не сумкам-помадам-кардиганам. Подарите ей впечатления.
Мне тоже 50 и мне категорически не нравятся ваши подарки).
Физрукая• 20 ноября в 10:22
Ответ дляЛовлю капці
Сертифікат не подарую, бо мама живе в селі і там немає де його використати. Я думала подарувати якісний антивіковий догляд. Мама завжди шкодує гроші на хорошу косметику
І носить тільки класику? Куди?))
Ловлю капці
• 20 ноября в 10:23
Ответ дляФизрукая
І носить тільки класику? Куди?))
На роботу)
Ну не носить вона оверсайз і спортивний одяг.
Физрукая• 20 ноября в 10:24
Ответ дляБандитка Сью
До чого тут ви. Кожен пише, щоб хотів, а автор можливо матиме ідею)))
Пацан к успеху шел• 20 ноября в 10:24
Ответ дляЛовлю капці
Його також треба підібрати правильно. Мені, наприклад не підходить той догляд що по віку. ((
Физрукая• 20 ноября в 10:24
Ответ дляЛовлю капці
На роботу)
А вдома, біля будинку?
Котя_люлю• 20 ноября в 10:25
Ответ дляБандитка Сью
І мені теж
Котя_люлю• 20 ноября в 10:25
Ответ дляФизрукая
І носить тільки класику? Куди?))
Що за дивні питання?
Бандитка Сью• 20 ноября в 10:25
Ответ дляПацан к успеху шел
Згодна з синьою мордою під повідомленням. Чого ви вирішили, що вона їй підійде? Тільки тому що вона професійна? За таким принципом можна й сумку обрати. Мені, доречі, 53. Зраділа б краще сертифікату на масаж. Якщо не обличчя, то 100 % требо шийно-воротникову зону. А ще дуже актуальне зараз освітлення. Павербанки, ліхтарі. Ще може в мами хобі якесь є, на це завжди шкода грошей.
Та ну, массаж на д.р.
Может ещё курс уколов от хондроза? Это же день рождения в конце концов.
Ловлю капці
• 20 ноября в 10:26
Ответ дляПацан к успеху шел
Так. Для мене ідеальний варіант гроші, або мама собі обирає, що хоче, а я оплачую. Але вона не хоче
Бандитка Сью• 20 ноября в 10:27
Ответ дляФизрукая
То же вопрос)). Вы тут причем со своими желаниями?))
Котя_люлю• 20 ноября в 10:27
Ответ дляФизрукая
А вдома, біля будинку?
Я живу в селі, біля будинку якийсь окремий одяг треба?
Пацан к успеху шел• 20 ноября в 10:28
Ответ дляБандитка Сью
Та ну, массаж на д.р.
то ви, мабуть, не знаєте скільки вони коштують ті уколи. А масаж, це приємно при любому розкладі
Физрукая• 20 ноября в 10:31
Ответ дляКотя_люлю
І ви вдома в класичний брюках, спідницях і блузках, біля будинку теж? Буває мабуть.
В нас теж будинок, люди ходять в легенсах, футболках, спорт костюмах. Але може у вас садовники і т.д. тоді так, питань не має.
Пацан к успеху шел• 20 ноября в 10:31
Ответ дляЛовлю капці
Ну тоді я б може брала догляд хоча б не за обличчям, а наприклад за руками, або ногами. Є дуже класні маски тканинні для рук і для ніг. І до речі вони дієві і не дешеві.
Леся Українка• 20 ноября в 10:32
Ответ дляБандитка Сью
Мне кажется расслабляющий массаж никому не помешает.
Леся Українка• 20 ноября в 10:32
Ответ дляБандитка Сью
Та ну, массаж на д.р.
мне бы кто мрт всего позвоночника подарил, я б не отказалась)
Бандитка Сью• 20 ноября в 10:35
Ответ дляПацан к успеху шел
Почему не знаю? Знаю, потому и пишу)). Да, это дорого, но не годится в качестве подарка.
Пацан к успеху шел• 20 ноября в 10:35
Ответ дляБандитка Сью
Ой, а я б не відмовилась від курсу )
Бандитка Сью• 20 ноября в 10:36
Ответ дляПацан к успеху шел
Ой, а я б не відмовилась від курсу )
Вам точно 50?
Пацан к успеху шел• 20 ноября в 10:39
Ответ дляБандитка Сью
Вам точно 50?
Та де ж 50? 53 )))
На себе, чомусь, завжди грошей шкода. Я краще дітям щось приємне куплю. Одне радує, страховка в мене гарна. )
Борода• 20 ноября в 10:37
Ответ дляЛовлю капці
Сумка, халат, тапочки, носки, плойка, фен , формы для кухни, стеклянные формы , прибор для давления , кофточка
Борода• 20 ноября в 10:38
Ответ дляЛовлю капці
Косметику так. Бо мама звикла все в масс маркеті купляти, а я б купила щось з професійної косметики.
Не стоит...лучше что-то обычное что просто облегчит ей сегодняшнюю жизнь..
Борода• 20 ноября в 10:38
Ответ дляЦирк на дроті
Тогда все, что угодно.
От постельного белья, халата, до косметики.
Духи не советую, можете не угадать аромат.
Хороший крем, для лица, спортивный костюм, джемпер. Можно не бояться, сейчас в моде оверсайз.
Вы же отличите 46 от 56 размера?
Кстати да спортивный костюм ...
Борода• 20 ноября в 10:39
Ответ дляКотя_люлю
Я б образила, якби мені таке подарували, особливо їжу, а плєд, рушники взагалі не подарунок, а побутові речі
А для моєї родини це все подарунки
Бандитка Сью• 20 ноября в 10:39
Ответ дляПацан к успеху шел
Та де ж 50? 53 )))
Очень Вы на медицину ориентированы))
Борода• 20 ноября в 10:39
Ответ дляЛовлю капці
Не тому. Вона не любить спортивний одяг та оверсайз, більше класику
Постільне теж