Черговий по кухні• 20 ноября в 18:05

Чи гарно ваш холодильник тримає холод при відключенні? Не псуються продукти?

За добу світлу вимикають двічі по 7 годин, і вночі дають на 3.5 годин і вдень так само
Чи норм це для продуктів? Чи за годину-дві там вже все почне псуватися?
Наша взяла• 20 ноября в 18:06
Перекладаю хладоген з морозилки, або ставлю на станцію якщо занадто довго немає світла
ОбережнаЯ• 20 ноября в 18:07
Тече і все навіть не холодне в ньому. Мабуть треба на балкон ставити, там холодніше
Виннипуховна• 20 ноября в 18:07
Вынесла все на балкон. Там 6. В холодильнике через 7 часов отсутствия света, у меня уже 9 градусов.
Наша взяла• 20 ноября в 18:07
Ответ дляОбережнаЯ
Старий холодильник? Резинка не тримає?
ОбережнаЯ• 20 ноября в 18:09
Ответ дляНаша взяла
Старий холодильник? Резинка не тримає?
Новий, якийсь вбудований, не самий дешевий. Ми на зйомній квартирі, тут все нове, але холодильник ось такий. Морозилки стоять - їм пофіг
Оле Лукойе• 20 ноября в 18:09
В морозилке все замороженное, в холодильнике холодное, хотя шастаю много раз туда
Непозбувна Бентега• 20 ноября в 18:10
Вообще норм холодильник держит температуру до суток
Куда_бежать• 20 ноября в 18:11
Давно давним є зарядний пристрій для техніки в домі
Наша взяла• 20 ноября в 18:11
Ответ дляОбережнаЯ
Може неправильно температурний режим стоїть
Мстящий за Зайца• 20 ноября в 18:11
Стала готовить чаще и не держу то, что быстро портится больше суток в принципе.
Лорка-хлорка• 20 ноября в 18:11
Не знаю, не рисковали проверять, сразу станцией запитали.
ОбережнаЯ• 20 ноября в 18:17
Я влітку морозила пляшки з водою і закидала в холодильник. Зараз буду виставляти на балкон, якщо щось таке, що має довше полежати
Електрохарчування• 20 ноября в 18:15
Подключаю станцию
ОбережнаЯ• 20 ноября в 18:16
Ответ дляНаша взяла
В нього по задній стінці намерзає лід, але не завжди. Таке враження, що резинка не повністю пристає. Але цей процес час від часу відбувається. Уже думала, що щось ставлю не так, все акуратно складаю, ніде нічого не заважає. Якщо щось притулити до задньої стінки, то воно може промерзнути, як в морозилці одним боком. Коротше я за 40 з лишнім років з таким ще не стикалася.
Наша взяла• 20 ноября в 18:18
Ответ дляОбережнаЯ
В мене так само і так було практично відразу холодильнику 15років
ЛеньГуглить_правда• 20 ноября в 18:21
Теж купила в епіцентрі аккамулятори холоду (хладогени), 5 штук, на кожну поличку, по 60 грн. Тримаю в морозилці, під час відключень перекладаю в холодильник. Чудово тримають холод.
Like-995b• 20 ноября в 18:44
Хорошо держит, плюс балкон на кухне
Оце так цабе• 20 ноября в 20:12
Двое суток без света, морозилка держала. Подтаял ледок на трубках, но продукты даже начали таять. Поставила на максимальный холод. Но морозилка полностью забита. Если появляется свободное место, заполняю бутылками с водой. Это позволяет дольше держать холод. Ну и по ходу их можно в ХО переложить, что б там дольше было по холоднее. Сейчас уже и на улице холоднее, чем в ХО, поэтому и на балкон можно выносить то, что есть в ХО.
А_мій_самий_самий• 21 ноября в 09:02
Поставила почти на максимум и морозилку, и холодильной отделение, несколько часов держит теперь.