Сижу_и_плачу• 20 ноября в 21:55

Есть все 28 пунктов!!!

Прикрепляю.

Что думаете???
Мовчу, але хочу• 21 ноября в 00:30
Ответ дляНе вмію заміряти
так, вбухати під час війни гроші у вибори, пів країни не голосує, вибирати з кого? система вся одна. треба що б закони працювали! а що рашка скористається виборами то тут і до ворожки не ходи, і так ясно.
Видимо не могут, так бы выборы у нас были бы давным давно) сильно крепко Владимир Александрович за трон держится)
Борисфенка• 21 ноября в 00:30
Ответ дляМаска-0b9f
Глупо выглядите.А ведь уже не молоды
Зато ви виглядаєте дуже вумно, чекаючи окупантів .
Голубка миру• 21 ноября в 00:30
Ответ дляБорисфенка
У тих, хто на фронті, спитайте. Хтось 4-й рік, а хтось вже 11-й рік
То значить у вас не проросло?Що ж ви так з подругою?
Вмію заміряти найкраще• 21 ноября в 00:31
Ответ дляБорисфенка
Я скажу те саме з літака над мацквою
Проблема, де бомбу взяти.
Когда вылет, какой рейс?
Борисфенка• 21 ноября в 00:31
Ответ дляГолубка миру
Мене не взяли, старувата і немічна. Але ще не вечір.
Голубка миру• 21 ноября в 00:32
Ответ дляБорисфенка
Вы у оккупантов живёте и с их рук подачки хватаете.
Борисфенка• 21 ноября в 00:32
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Когда вылет, какой рейс?
З бомбами трабли, нема де взяти, Америка злигалася з москалями, а Європа сцить.
Встидаюся запитать• 21 ноября в 00:34
Ответ дляВмію заміряти найкраще
И зная это, вы 20 лет участвовали в продажных выборах? Ого, какое откровение
я участвовала, когда были выборы Януковича, там был полный …
Вмію заміряти найкраще• 21 ноября в 00:34
Ответ дляБорисфенка
Ага, и только одна одинокая Борисфенка на страже интересов Украины. В Германии и на Советчице :(
Борисфенка• 21 ноября в 00:35
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Чого це я одинока? Мільйони українців рятують Україну.
Встидаюся запитать• 21 ноября в 00:35
Ответ дляГолубка миру
Удалено администрацией...
русский является языком убийц украинцев
Вмію заміряти найкраще• 21 ноября в 00:35
Ответ дляВстидаюся запитать
Хз, я всего 2 раза в жизни голосовала. Но мне интересен сам факт: зачем? Там платят хорошо?
Носки на подтяжках• 21 ноября в 00:35
Ответ дляБорисфенка
Я 20 років провела у виборчих комісіях і знаю, що таке продажні вибори в Україні.
То есть вы были частью продажной системы?
Голубка миру• 21 ноября в 00:36
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Да,спряталась у сцыкливых европейцев и оттуда наблюдает,как украинцев закатывают в каток.И не просто наблюдает,а ещё и требует продолжения.
Вмію заміряти найкраще• 21 ноября в 00:37
Ответ дляБорисфенка
Не уходите от вопроса. Вы собрались на Москву лететь. И говорите, что американцы не дают
Борисфенка• 21 ноября в 00:39
Ответ дляНоски на подтяжках
Я була Дон Кіхотом. В якийсь момент пафосно заявила ’Оце ви зробите через мій труп’ і мені спокійно відповіли ’Значить буде труп’.
Голову нашої ОВК викинули з другого поверху, травма хребта, замінили одразу на іншу людину, зговірливу. І це в Києві. Що там на периферіях, годі пояснювати, самі здогадаєтеся.
Борисфенка• 21 ноября в 00:38
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Американці з москалями злигалися.
Варена цибуля• 21 ноября в 00:38
Ответ дляВстидаюся запитать
русский является языком убийц украинцев
И на нем разговаривают 70% жителей Украины. Парадокс однако))
Вмію заміряти найкраще• 21 ноября в 00:38
Ответ дляВстидаюся запитать
русский является языком убийц украинцев
Это вы угрожаете, набирая текст на русском?
Татьяна123• 21 ноября в 00:39
Ответ дляБорисфенка
То поверніться в Україну. Бомби є,діло за малим - потрібна Борісфенка з літаком на масковию.
Борисфенка• 21 ноября в 00:39
Ответ дляТатьяна123
Де є атомні бомби? Пишіть в лічку, літак я вже сама організую.
Носки на подтяжках• 21 ноября в 00:39
Ответ дляБорисфенка
Я скажу те саме з літака над мацквою
Проблема, де бомбу взяти.
І правда, відсутність бомби - це єдине, що вас стримує від «помсти»
Так би вже давно повернулись і розбомбили всю москву
Вмію заміряти найкраще• 21 ноября в 00:40
Ответ дляГолубка миру
И уверена при этом, что поможет лишь астероид - по ее же словам
Глаголиця• 21 ноября в 00:40
Ответ дляБорисфенка
Я скажу те саме з літака над мацквою
Проблема, де бомбу взяти.
Так-так, вас від цього подвигу відділяє лише відсутність бомби
Звичайних ніби вистачає, чому ще не в літаку?
Маска-0b9f• 21 ноября в 00:42
Ответ дляБорисфенка
Адреса москальских АЭС написать или сами найдёте в Гугле?Литак у вас есть.Мысль улавливаете?
ПочтальЁнша• 21 ноября в 00:41
Ответ дляБорисфенка
То сідайте на літак та дуйте в Київ, бомба вас чекає в Києві.
Борисфенка• 21 ноября в 00:41
Ответ дляНоски на подтяжках
Не помста, а фінальна крапка. Існування Московії - вселенське зло. І його треба знищити.
Заодно і помста за загиблих і закатованих.
Яжбоматусяблін• 21 ноября в 00:41
Ответ дляЕдиная страна!
Будапештский меморандум уже был.
Приходит новый президент,и говорит,что это не моя война,и снова нападает,так как здесь русские,вон они на русском разговаривают.
Россия получает почти все полезные ископаемые Украины,в том числе редкоземельные.
Что получает Украина-нихрена.
Какие гарантии в будущем-никаких.
Многовековая истина-только сила или ее наличие(армия) могут гарантировать безопасность государства.
І ви забули, що ми ще будемо постійно віддавати 50% атомної енергії з ЗАЕС. Навіть не десятина 🤦‍♀️
Російські ЗМІ будуть лити гімно у вуха українців і в школах введуть вивчення кацапськоі мови або навіть кацапськомовні школи відкриють
ПочтальЁнша• 21 ноября в 00:41
Ответ дляБорисфенка
Стільки пафосу у німкень, аж гордість за вас бере
Глаголиця• 21 ноября в 00:42
Ответ дляНоски на подтяжках
Ми прямо синхронізувалися)