Анонім Секретар• 20 ноября 2025

Лично вы подписали бы эти 28 пунктов????

Голосуют только украинцы!!!!
Результат:
вже голосів: 288
154 (53.47%) Да!!!!
134 (46.53%) Нет!!!
Борисфенка• 21 ноября 2025
Ответ дляBell-k@
Для себе зробила висновок, що ’ до останнього українця’ готові ті, хто сидить за кордоном і ті, хто заробляє на ній.

Українці виснажені. Щодня гинуть цивільні і військові, а деяким все мало. В такому темпі пару років і не буде кому воювати за цю землю і кому її лишати.
Як ви думаєте, яка доля чекає військових після окупації? Виживуть в катівнях?
Bell-k@• 21 ноября 2025
Ответ дляБорисфенка
Як гадаєте, яка доля чекає усіх українців без зброї, без нормального захисту, без світла під постійними обстрілами? Багато виживе?
Чи вам потрібно щоб усіх під чисту... Ви ж у Німеччині, там ночі спокійні і світло є. І не гинуть сотнями за ніч. Аби захист продовжували на рік/ п´ять/ десять. А ви там в Україні якось самі вивозьте
Brd 2022• 21 ноября 2025
Ответ дляАнчо Ус
Да, однозначно, иначе дальше будет только хуже.
Я так понимаю ,вы бы подписали что угодно.
BloomBom• 21 ноября 2025
Надо было написать, что голосуют только те, кто не выехал с Украины
Molly-fde0• 21 ноября 2025
Конечно да, закончится полным разгромом Украины и ее населения, вы что не видите ситуацию сейчас?
meatlug• 21 ноября 2025
Ответ дляМрію про космос
І що, народ був одурений, що тепер мовчки очікувати своєї розстральної участі?. Грошей на ППО у Зе мразей немає,Тернопіль на собі це відчув вчора, бо немає захисту через вкрадені ЗЕ бандою кошти народу
Ай, народ одурить было вообще недорого. Всего-то чутка похамить на стадионе - он и потек.
Интересно, где теперь та дура, которая писала тут в 2019: ну девочки, ну давайте! Он же красивый!
Небось, еще в марте 22го умотала в Германию и оттуда любуется.
Модная и Голодная• 21 ноября 2025
Я против.
Alienushka• 21 ноября 2025
Ответ дляChrist1na
Так, для перерви. Треба вибрати НОРМАЛЬНОГО професійного президента, головнокомандувача і розігнати шайку корупційну. І нормально підготуватись до наступного етапу
Так а де взяти нормального професійного президента
...... І головне, разом з нормальним професійним оточенням?
Annalise• 21 ноября 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
І що вас тоді тут тримає, в такій поганій державі?
Гражданство от которого практически невозможно отказаться, но я работаю над этим) Не переживайте за меня
Не чіпай - вб ю• 21 ноября 2025
Ответ дляAnnalise
Ну треба ж, виявляється, окремим істотам наявність громадянства заважає виїхати
BloomBom• 21 ноября 2025
Ответ дляБорисфенка
Хоч повтікали зможуть, а так тут у всіх одна доля, на жаль
Борисфенка• 21 ноября 2025
Ответ дляBloomBom
Куди повтікали зможуть, у Карпати? Чи ви думаєте, що Європа радісно прийме все населення України?
BloomBom• 21 ноября 2025
Ответ дляБорисфенка
А хто сказав, що все туди поїде? Не всі воювали і волонтерили