Анонім Секретар• 20 ноября в 22:11

Лично вы подписали бы эти 28 пунктов????

Голосуют только украинцы!!!!
Зробіть вибір:
вже голосів: 287
Да!!!!
Нет!!!
Борисфенка• 21 ноября в 00:34
Ответ дляBell-k@
Для себе зробила висновок, що ’ до останнього українця’ готові ті, хто сидить за кордоном і ті, хто заробляє на ній.

Українці виснажені. Щодня гинуть цивільні і військові, а деяким все мало. В такому темпі пару років і не буде кому воювати за цю землю і кому її лишати.
Як ви думаєте, яка доля чекає військових після окупації? Виживуть в катівнях?
Bell-k@• 21 ноября в 00:41
Ответ дляБорисфенка
Як гадаєте, яка доля чекає усіх українців без зброї, без нормального захисту, без світла під постійними обстрілами? Багато виживе?
Чи вам потрібно щоб усіх під чисту... Ви ж у Німеччині, там ночі спокійні і світло є. І не гинуть сотнями за ніч. Аби захист продовжували на рік/ п´ять/ десять. А ви там в Україні якось самі вивозьте
Brd 2022• 21 ноября в 01:04
Ответ дляАнчо Ус
Да, однозначно, иначе дальше будет только хуже.
Я так понимаю ,вы бы подписали что угодно.
BloomBom• 21 ноября в 01:46
Надо было написать, что голосуют только те, кто не выехал с Украины
Molly-fde0• 21 ноября в 02:56
Конечно да, закончится полным разгромом Украины и ее населения, вы что не видите ситуацию сейчас?
meatlug• 21 ноября в 05:04
Ответ дляМрію про космос
І що, народ був одурений, що тепер мовчки очікувати своєї розстральної участі?. Грошей на ППО у Зе мразей немає,Тернопіль на собі це відчув вчора, бо немає захисту через вкрадені ЗЕ бандою кошти народу
Ай, народ одурить было вообще недорого. Всего-то чутка похамить на стадионе - он и потек.
Интересно, где теперь та дура, которая писала тут в 2019: ну девочки, ну давайте! Он же красивый!
Небось, еще в марте 22го умотала в Германию и оттуда любуется.
Модная и Голодная• 21 ноября в 06:08
Я против.
Alienushka• 21 ноября в 07:18
Ответ дляChrist1na
Так, для перерви. Треба вибрати НОРМАЛЬНОГО професійного президента, головнокомандувача і розігнати шайку корупційну. І нормально підготуватись до наступного етапу
Так а де взяти нормального професійного президента
...... І головне, разом з нормальним професійним оточенням?
Annalise• 21 ноября в 11:12
Ответ дляНе чіпай - вб ю
І що вас тоді тут тримає, в такій поганій державі?
Гражданство от которого практически невозможно отказаться, но я работаю над этим) Не переживайте за меня
Не чіпай - вб ю• 21 ноября в 11:36
Ответ дляAnnalise
Ну треба ж, виявляється, окремим істотам наявність громадянства заважає виїхати
BloomBom• 21 ноября в 13:05
Ответ дляБорисфенка
Хоч повтікали зможуть, а так тут у всіх одна доля, на жаль
Борисфенка• 21 ноября в 13:31
Ответ дляBloomBom
Куди повтікали зможуть, у Карпати? Чи ви думаєте, що Європа радісно прийме все населення України?
BloomBom• 21 ноября в 21:48
Ответ дляБорисфенка
А хто сказав, що все туди поїде? Не всі воювали і волонтерили