Губки-уточкой• 21 ноября 2025

Радуюсь выключениям света

Никогда бы не подумала что такие вещи принесут мне настоящую радость.
Благодаря этим выключениям теперь каждую ночь тихо и нет больше бессонных ночей от громкого телевизора соседа до утра.
Наконец появилась возможность и повод зажечь любимые свечи.
И самое главное, благодаря отключениям лифта наконец пошёл спорт, которого я так избегала)
А у вас есть причины для радости из-за отключения?
ПоЗиТиВнАя• 22 ноября 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Спробуйте хоча б морозиво, не будете в дикому стресі, може зміните свою думку
Дякую,солодке не їм
ПоЗиТиВнАя• 22 ноября 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
А чрму ви це спостерігаєте? Чому не допоможете ледве тягнучим ноги, купити для них хліба?
Тому що маю очі.До лежачої сусідки коли йдемо в магазин,по черзі з сусідами заходимо і запитуємо чи щось треба.Але ще є робота,на яку треба ходити,тому всіх сусідів не оббігаєш,бо не всі виключно медитують під келих чогось там,ще є справи у багатьох людей
Залізна тьотя• 22 ноября 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Всі сусіди у вас лежачі?
Знайдіть таку роботу, на яку не треба бігти і медитуйте собі під келик чогось там
ПоЗиТиВнАя• 22 ноября 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Всі сусіди у вас лежачі?
Дякую,а вам бажаю якомога більше днів без світла,насолоджуйтесь,гарного дня
Залізна тьотя• 22 ноября 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Тук-тук?
А я вам дякую за такі щирі побажання!
Гарного дня!
ПоЗиТиВнАя• 22 ноября 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Тук-тук?
А я вам дякую за такі щирі побажання!
Гарного дня!
Не дякуйте,усе для вас,аби вам було комфортно,допобачення
Залізна тьотя• 22 ноября 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Дякую!
Одразу видно, коли людина щира душею, добра, чуйна, емпатична, дбайлива про інших, вміє розділити радість і позитивни моменти з іншими, не скупа на побажання.
Словом, вашим всім сусідам дуже повезло з вами.
Субота, є можливість відпочити вам від бігу.
До побачення, пані!
ПоЗиТиВнАя• 22 ноября 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Дякую!
До побачення, пані!
А вам нарешті коли вся країна сидить без світла,можна насолоджуватися цим чудовим моментом,бо коли його увімкнуть вас знову поглинуть безкінечні борщі біля плити,з ваших же слів.Добре що хоть відпочинете,чуйна жіночко. Так,так допобачення
Залізна тьотя• 22 ноября 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Цікаво, а скільки за цей проміжок часу можна обійти сусідів?
І ще, вам для довідки, я не готую борщ.
ПоЗиТиВнАя• 22 ноября 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
І ще, вам для довідки, я не готую борщ.
Ну тоді біжіть за добавкою лікеру,бо щось ви напружена,може світло дали,та знову треба до плити повертатися,ну буває,хто на що вчився.Не витрачайте на мене свій дорогоцінний час.А з приводу скільки можна за цей час обійти сусідів,порахуєте сьогодні самі,ви ж писали що любите бігати сходами)
Залізна тьотя• 22 ноября 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Тобто, ви сьогодні до 7 ранку обійшли всіх сусідів, в т.ч. лежачих, зробили закупки для них, потім зварили для себе борщ і під час марафону на роботу сьогодні вирішили посперечатися зі мною. При тому, що самі перебуваєте в дикому стресі, але чомусь напруженою вважаєте мене.
То про що це все говорить? А це говорить про те, що ви так і не зрозуміли теми автора і мою відповідь для неї.
Але вас настільки зачепила чужа ложка лікеру в морозі, що далі ви вже нічого, на жаль, не в змозі бачити.
А тому я вам також щиро бажаю, довготривалого безперебійного електропостачання, безперебійної роботи провайдерів.
І саме головне тихого дня!
ПоЗиТиВнАя• 22 ноября 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
І саме головне тихого дня!
Мені не цікаво з вами розмовляти,ви вільна)
Залізна тьотя• 22 ноября 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Так! Звичайно, я вільна)
Тектологиня 80lv• 22 ноября 2025
Ответ дляСорока-ворона
Что вы курите? Свечи она зажигает, моя хорошая
ага. и отапливается свечами. и готовит на свечах. и бутыли с водой без лифта с легкостью на верхние этажи подымает.... с помощью горящих свечей
ПоЗиТиВнАя• 22 ноября 2025
Ответ дляТектологиня 80lv
А чого ні,легко,он вище жіночка кайфує від бігання по сходах,коли немає світла,а ще як пару бутелів на плечі з водою закине,то і в зал йти не доведься,а опалення не треба коли є міцні напої,вони і зігріють)