Лепетун• 21 ноября в 16:09
Вам чоловік готує?
Захворіла: болить горло, кашель, ніс то заложить, то тече, ломота в тілі. Прийшла від лікаря і заснула. Просипаюсь від запаху супчика. Чоловік прийшов раніше з роботи і зварив мені овочевий суп на курячому бульйоні. Купив випічку, як я люблю.
НеГолосую• 21 ноября в 16:48
У мене тато готував, мама навіть поняття не мала як то, а я не люблю, коли чоловік готує
Все будет, но потом• 21 ноября в 16:50
Я не працюю, готую 5 днів в тиждень, на вихідних готує чоловік.
Пускаю бісики• 21 ноября в 16:54
Ответ дляНеГолосую
Готує, але я не люблю коли він це робить. Бо, звичайний омлет- це 30хв. Він спочатку довго шукає тару, в якій буде взбивати, потім вибирає вінчик, шукає де у нас яйця, сіль, включає плиту, стоїть чекає поки нагріється, не відходить, поки смажить- навіть не говорить, у нього все довго і напряжно. Коли запікає щось, то важить все на вагах, засере 10 посудин, все кухня у муці, поки я дочекаюсь тієї вечері, то північ
Клас)
Лепетун
• 21 ноября в 16:59
Ответ дляВиктория-1980
Обычная история, было бы чем хвастаться. Кто свободен тот убирает и готовит . Кто занят или плохо себя чувствует тот отдыхает.
Незвичайна. Відпросився з роботи ,приїхав підтримати
Лепетун
• 21 ноября в 17:00
Ответ дляНеГолосую
В мене теж так, але я краще прибирання зроблю, ніж готувати
Та_все_ок_будет• 21 ноября в 17:05
У вас мабуть і свекруха хороша. Дай бог, щоб ви були завжди щасливі.
Я натуралка• 21 ноября в 18:11
Ответ дляНеГолосую
Ооо! Знайоме мені. Мій все вимиє. Але поки пустім готує на вихідні сніданок, то вже наче і обід