МеняАЖтрусит• 21 ноября 2025
Робочі моменти, в мене шок
Сьогодні чисто випадково дізналась, що моїй напарниці керуюча табелює більшу кількість годин ніж в мене, і ставить їй зайві зміни за які вона більшу зп отримує...
Научительница• 22 ноября 2025
У меня так делает зав. Ставит себе часы как будто она целый день на работе , а по факту приходит когда захочет покрутится пару часов иногда дольше и уходит . ЗП естественно больше
Балаболка• 22 ноября 2025
А в бюджете выписывают премии по 30 тысяч дворникам, а те наликом сдают начальству