Дружная семейка• 21 ноября в 20:27

Как понять, есть ли у трёхлетнего ребенка аутизм?

Мир Мир Мир!• 21 ноября в 21:00
Ответ дляЦаревна в уггах
Деяким діагнози ставлять вже в дорослому віці.
Так, моїй сестрі поставили вже у зрілому віці.
ЧупакабраЗеБест• 21 ноября в 21:02
Ответ дляМир Мир Мир!
Це помітно. Нажаль багато батьків обирають позу страуса і тягнуть з реабілітацієй.
да хоть в 1 месяц начни реабилитацию. диагнозы не куда не уйдут
ЧупакабраЗеБест• 21 ноября в 21:03
Ответ дляПік Антна
А лікарю показати ніяк?
у меня есть знакомая. ШЕСТЬ комиссий прошла с ребенком. 3 комисси ставят рас, три нет.
Мир Мир Мир!• 21 ноября в 21:04
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Так, але можна покращити комунікативні і соціальні навички.
ЧупакабраЗеБест• 21 ноября в 21:04
Ответ дляМир Мир Мир!
это например что?
сладкий_ноябрь• 21 ноября в 21:06
Ответ дляМир Мир Мир!
Сіндром Каннера - так. Високофункціональний РАС іноді тяжко навіть фахівцю діагностувати
Не важко, але в нас діагностика лежить.
Високофункціональних теж видно, бо в них збережений лише інтелект.
Ду да ду да ду• 21 ноября в 21:07
Ответ дляЗ родзинкою
У мене те ж саме питання: навіщо стільки вчитися у медичному, щоб не навчитися елементарному і не бачити очевидного ? Знаєте як майже завжди буває з такими дітьми ?
Мама, не шукайте собі проблем, хлопчики пізніше починають розмовляти, ваш теж заговорить у 4 роки прям реченнями, нормальна у вас дитина - всі хлопчики непосидючі і неслухняні.
Ще за два роки цей же самий лікар: оооо, що ж ви мама так запустили, де ж ви раніше були?
А чего ж вы запустили, если так хорошо диагнозы ставите? Хоть бы тут спросили что-ли, вам бы тут все по полочкам разложили, тут спецы каждый первый.
Мир Мир Мир!• 21 ноября в 21:07
Ответ дляЧупакабраЗеБест
это например что?
Наприклад здатність до спілкування у колективі, битові навички, здатність контролювати емоції
сладкий_ноябрь• 21 ноября в 21:07
Ответ дляМир Мир Мир!
Тяжкі аутисти- так, дуже , а з РАС - багато людей поміж нас і ми навіть не здогадуємося
Здогадаємося
Якщо ви хоч раз в житті працювали з аутистом, то зрозуміли б це відразу
Царевна в уггах• 21 ноября в 21:08
Ответ длясладкий_ноябрь
Не важко, але в нас діагностика лежить.
Вам самій не смішно з того, що ви таку дурню пишете?
И.О. человека• 21 ноября в 21:08
В 3 года заметно, что у ребенка есть особенности, а что это конкретно, понятно далеко не всегда сразу.
Если Вас что-то смущает, то нужно поискать специалистов и ребенка показать.
Кроме аутизма бывают и другие нарушения развития, например, слабослышащие дети, не глухие, а именно слабослышащие, из-за того, что они не улавливают лишь часть частот, они имеют задержку речевого развития, а за ней и психическую (если долго не компенсировать слух), есть дети с неврологической патологией, это достаточно большая категория детей, есть дети с нарушением психического здоровья, но при этом имеющие нормальное речевое развитие итд.
Мир Мир Мир!• 21 ноября в 21:15
Ответ длясладкий_ноябрь
Здогадаємося
Мені тяжко судити, бо я глибоко в темі. Я вирісла в родині з аутистом і 10 років працювала корекційним педагогом. Тож я їх навіть на вулиці і у супермаркеті помічаю.
сладкий_ноябрь• 21 ноября в 21:16
Ответ дляМир Мир Мир!
В мене завжди хтось на роботі мав аутизм, але 3/4 навіть не здогадуються, що мають аутизм. Їм простіше думати, що такі звички, характер, генетика.
сладкий_ноябрь• 21 ноября в 21:16
Ответ дляЦаревна в уггах
Мені ні. Є з чим порівняти. Різниця колосальна
Эта_Шикарна)• 21 ноября в 21:20
кому понять?
Царевна в уггах• 21 ноября в 21:30
Ответ длясладкий_ноябрь
Чули щось про ефект Данінга-Крюгера?
40каградусная• 21 ноября в 22:22
Ответ дляЦаревна в уггах
Чули щось про ефект Данінга-Крюгера?
вы назвали человека глупым, а он даже не понял этого…
Оченьценная• 22 ноября в 01:43
Ответ длясладкий_ноябрь
Це видно, особливо при комунікації з іншими.
Как именно видно?