олена олена• 22 ноября 2025
Ответ дляOl-a
Приглашаю Вашего мужа в бригаду к моему, не на словах, а на деле защитить Донецкую область. А то с Ха-области может по другому ситуация смотрится. Или вы имели ввиду, что дарить уже и не нужно: Крам, Славянск, Дружковку после потери Северска и практически Покровска они и сами возьмут по ускоренной программе, убив еще надцать тысяч наших мужчин?
А хто в Харківській області? Може наші чоловіки вже в одній бригаді?))
Ви точно мені відповідь писали? Таке враження, що комусь іншому…
Симфония номер 5• 22 ноября 2025
Ответ дляRemensa
У вас вже галюцинації від перевтоми
Галюцинації? Ви не бачите скріни? То може не в мене перевтома, а в когось іншого істерична сліпота?
Ответ дляRemensa
Підораша просто не може жити без війни. Імперіалізм - це їхнє все. Цар і раби, яких треба тримати ’ вєлічієм і пабєдами’. Бо розвалиться на маленькі держави
Так а Ви вважажте вона для того аоює, щоб всі розбігалися до європ? Ну давайте прикинемо такий вибрик від Білорусі. Отак візьмуть і дожднаються до єс? Не отримавши по зубах?
От і ми так само. Точнісінько так само. І презедента - підсунули по такому ж ппинципу: який буде зухвало плювати на Росію. І от коли дійде до усіх, хто за цим стоїть і для чого - тоді і розберемося. А коли буде досягнено цілі, задоя якої все, тоді війна і скінчиться. Маю сподівння що ціль була - літієві родовища. За цим може стояти як сша, так і китай. Хто з них - мені особисто до ламочки. Якщо це ціль, то ми на завершальному етапі. І зеленський як фігурант - своє дороблює. Питання пів-року часу. Але відлік з липня, бо десь в липні рішали за надра. Тому є великий шанс що моя версія хибна бо час майже сплив, а домовденостей нема.
Ответ дляолена олена
Бригады, позиция которых была в вышеназванном Вами лесу дислоцировались ранее в ха-области. Дальнейшую дискусию без привязки к направлениям, бригадам продолжить не получится, а эта информация не для общего доступа. И так уже много написали. Но не в одной бригаде 100%
олена олена• 22 ноября 2025
Ответ дляOl-a
Мій чоловік служить в Донецькій області. І його бригада «родом» саме звідти). Не всі підрозділи однієї бригади завжди знаходяться в одній локації. І в тому лісі знаходилися представники різних бригад одночасно.А дискусія у нас про що?
Ваш заклик прийти служити в Донецьку область неактуальний. Бо він вже і так там, давно.
Соседка Маши• 22 ноября 2025
Ответ дляСимфония номер 5
И в чём там сила? Далеко не все по натуре кочующее племя. Как раз первыми побежали те, кому и терять было нечего, но рассказывают какие они были крутыми бизнесменами раньше. Но как минимум - их манера писать, выдает их с головой.
Сила, встать и выйти, а не сидеть ждать что все будет хорошо.
Тем у кого ничего нет да им в этом плане легче.
Симфония номер 5• 22 ноября 2025
Ответ дляСоседка Маши
В смысле, сидеть? Люди живут свою жизнь, работают, а не пособия собирать пошли - на такую жизнь в условиях войны гораздо больше силы и смелости надо. Тоже мне смелость, поехать на чужие шеи. Что вы хотите, чтобы все ушли с протянутой рукой скитаться?
Соседка Маши• 22 ноября 2025
Ответ дляСимфония номер 5
Вы это так воспринимаете, искажение реальности :(
Нет я хочу совсем другого.
Симфония номер 5• 22 ноября 2025
Ответ дляСоседка Маши
Нет я хочу совсем другого.
Я констатирую факты. Где и что я исказила?
Купите уже себе медаль за смелость и успокойтесь.
Соседка Маши• 22 ноября 2025
Ответ дляСимфония номер 5
У меня нет смелости я дома сижу :(
Симфония номер 5• 22 ноября 2025
Ответ дляСоседка Маши
У меня нет смелости я дома сижу :(
Ну так на это гораздо больше смелости надо, просто у некоторых это почему-то принято обесценивать.
Под ракетами покоя нет, но и за границей у меня его не будет, даже при отсутствии ракет. Поэтому не считаю нужным менять шило на мыло.
Соседка Маши• 22 ноября 2025
Ответ дляолена олена
В умовах Трампа читаються саме всі умови пуйла. В цьому і вся проблема. Про це тут і йде обговорення
Думаете Путин Америку хочет обогатить ?
Ответ дляолена олена
Ні, тцк він в очі не бачив, на нулі нема його. Але до родин тцк ракети летять так само, і на Західний фронт також, і дітей скрізь вбивають, тому важко уявити, хто ( навіть з тцк) може хотіти війну. Питання в умовах, які ми тут обговорюємо. Чи це мир чи капітуляція і виконання всіх умов пуйла, який не зупиниться, якщо це все отримає…
А у нас зараз є якісь козирі щоб ставити свої умови? Як ви бачите переломний момент в кращу для нас сторону ? Наші партнери нам не допомагають, у нас суцільна корупція. Ну просто цікаво як ви це собі уявляєте ? Якщо не капітуляція
Симфония номер 5• 22 ноября 2025
Ответ дляKriskaA
Так отож....бо біомасса у хуйла спитає: за чіто ваівалі ? За руїни Авдіївки і Покровська ???
За 25% території України. Вам особисто мало? Скільки ЗСУ загинуло, байдуже?
Спитають? Так вони ж раби без´язики, хто там питать буде? Чи ви так за Путіна переживаєте?))
Борисфенка• 22 ноября 2025
Ответ дляNata2907
Європа дуже сполошилася. Нині їх влаштовує, що лінія фронту далеко, десь на Донбасі. А от коли буде біля Польщі, їм дуже не хочеться.
Симфония номер 5• 22 ноября 2025
Ответ дляБорисфенка
Їм тільки хочеться і далі нас використовувати як розхідний матеріал? Дулю їм під ніс, разом із соціальщицями.
Борисфенка• 22 ноября 2025
Ответ дляСимфония номер 5
Так, їх це влаштовує і вони цього не приховують.
Що маємо, те маємо.
олена олена• 22 ноября 2025
Ответ дляNata2907
Переломним моментом могли б стати реальні санкції з боку Америки. Але, на жаль, з Трампом не склалося. Не на нашому боці його інтереси. Але і Трамп не вічний, і імпічментом попахує у нього давно, і взагалі все змінитися може. А козирів у нас нема, крім армії нашої, яка змогла стільки часу стримувати це.
А ви як собі уявляєте? Капітуляція - єдиний вихід для вас?
Симфония номер 5• 22 ноября 2025
Ответ дляолена олена
Так і Путін не вічний, і все змінитися може, як після смерті Сталіна.
Симфония номер 5• 22 ноября 2025
Ответ дляолена олена
Капітуляцію нам ніхто і не пропонує. Ви будь-що будете підтягувати під капітуляцією, будь-яку відірвану від реальності забаганку Зеленського
олена олена• 22 ноября 2025
Ответ дляСимфония номер 5
Так. Але до того часу в Україні доживуть не всі, навіть молодь і діти. Як власне і при Сталіні. Мене така перспектива не радує. А вас?
Ответ дляолена олена
Ви смешная. Байлен не смог, Трамп не смог. Ну повоюем где лет 10-15 подождем пока парочка президентов поменяется в Америке, кто то да сможет. Или нет ? Вы дура, простите . Нормальный человек живя сейчас в Украине такой бред никогда не напишет
Симфония номер 5• 22 ноября 2025
Ответ дляолена олена
Удалено администрацией...
олена олена• 22 ноября 2025
Ответ дляNata2907
Можете посміятися, якщо я смішна. Головне, щоб не плакати
олена олена• 22 ноября 2025
Ответ дляСимфония номер 5
Удалено администрацией...
Я вас здається не ображала. Ви за свій мозок переживайте.Війну краще ніж мир ніколи не вважала.
Хотіти інших умов - це хвороба чи що?