Я в шоке .шо вот так просто здадимся и подпишем эти пункты.а по чему же раньше этого нельзя было зделать и капитулироваиь в 2022 году
Ответ дляkanni
Потому что на бумаге были гарантии безопасности, потому что надеялись, что Европа и США не допустят такой варварской войны в Европе. Вы почему в советники Президента в 2022 году не пошли, если все знали заранее?
Ну так гарантии безопасности которые были на бумаге все выполнены.
А в советники берут всех, кто может заранее сказать, что осенью будет дождь в Киеве?
Наталія-Ната• 21 ноября в 23:58
Ответ дляГимли
Это не просто сдадимся, а сдадимся захлебываясь кровью и безысходностью . Вам мало?
На войне ради нашей идейности 3,5 года люди кровью буквально захлебывались
Наталія-Ната• 22 ноября в 00:02
Такие ужасные условия, что даже реальностью кажется. обычно же ни к чему не приводили эти разговоры о окончании войны, просто людей держать в подвешенном состоянии
Не чіпай - вб ю• 22 ноября в 00:08
Ответ дляОлена-d79e
Ну звісно, і будуть знову торгуватися і тягнути час . Все як завжди
Не торгуватися, а вибивати нормальні умови для українців.
Не чіпай - вб ю• 22 ноября в 00:10
Ответ длякосмея
Чому всі думають, що це лише від зелі залежить? А як же путлер?
Мене більше хвилює, що той ’заспіває’. Нашого дожмуть.
Але ж і інша сторона.
Найсмішніше що з тієї сторони ніхто й не планує підписувати)
Вони тягнуть час, виставляють апріорі нереальні для України вимоги, щоб Україна відмовилася від такого ’мирного плану’ і Трамп під цим приводом зняв санкції з кацапів.
Brichka_04• 22 ноября в 00:10
Успокойтесь. Без паники. Никто это в таком виде подписывать не будет. Тем более на 10 лет. А дальше шо? Крч. Трам урод моральный.
Ответ дляТаро Клеопатра
Про то что надо было к этому раньше прийти а не до такого пизде.... довести.
Це точно. Для чого треба було дотягнути аж до моменту нашої найбільшої слабкості? Дочекатися нашої найслабшої позиції за весь час війни. Чому не шукати компроміси і дипломатичні шляхи восени 22 року, після відвоювання частини Харківської і Херсонської обл? Тоді можна було відбутись відносно малою кров´ю. Але ж ні....
ПадаюВреверансах• 22 ноября в 00:23
Ответ дляГимли
Да, нормально так по мордам получили((
ПадаюВреверансах• 22 ноября в 00:24
Ответ дляMary4444
Так он не подпишет
Нет войны-нет зе
Та його конкретно вже за хвоста взяли
Зе END
ПадаюВреверансах• 22 ноября в 00:25
Ответ дляОлена-d79e
А там і інопланетяни вже прилетять
ПадаюВреверансах• 22 ноября в 00:27
Ответ дляDakha
це що, перші переговори? нічого не буде
Ну і таке можливо.
Вже було вереску рік тому про продані надри. Доречі, що з тими надрами?
ПадаюВреверансах• 22 ноября в 00:29
Ответ дляMary4444
Так там Германия вопит до последнего воюйте, дадим таурус
Фашисти
Вітаміни косметика• 22 ноября в 00:29
Ответ дляEvga32
Удалено администрацией...
з таким планом трампа - це до кінця трампа терміну мир((. Знизити численність армії- далі не пишу навіть. ми у куту
ПадаюВреверансах• 22 ноября в 00:31
Ответ дляBrichka_04
Шо йому...через 10 років вже хробаки з´їдять.
Йому тут і зараз, а далі хоч попел
krasotalisa• 22 ноября в 01:04
ті хто пише нехай все закінчиться, як ви собі уявляєте що буде далі? Підпишемо капітуляцію, прийде росія, на всі території, спочатку повбиває всіх військових, їх сім´ї, буде ґвалтувати все що рухається, позабирає собі ваше майно, дітей наших можливо будуть вивозити в табори на ’перевоспітаніє’, заборонять укр мову, спалять книги, знищать культуру, ви так собі бачите, чи як? Ми же браття і будемо жити у мирі з катами?
Ответ дляkrasotalisa
І буряти за ними
Natal_ka91• 22 ноября в 01:20
Бо треба було одразу домовлятися, а ще краще, знаючи що буде війна, розробляти своє в прискореному темпі. Тепер пізно лікті кусати. Пливемо за течією