короткопамятна• Изменено 22 ноября в 03:16

Я буду твоїм Сантою - для діток. Давайте подаруємо світло в ці темні часи

Чудова ініціатива обрати дитинку, яка чекає на промінь надії та подарувати їй необхідне. Дуже багато дітей з окупованих територій, яким дуже скрутно дозволити собі щось. Давайте всі разом обʼєднаємося та зробимо посильний від кожного вклад!
Ms. Искренность• 22 ноября в 03:48
дякую, приєдналася
Хлопаю ресницами• 22 ноября в 06:53
Ми посоромилися написати, малий хоче подарунок, який ми зараз не зможемо йому купити. Але і написати рука не повертається, здається, що комусь потрібніше
Карусель-весель• 22 ноября в 08:43
Депутати ВР теж приєдналися до ініціативи? І команда Міндича?
Миллениалка• 22 ноября в 14:51
Ответ дляКарусель-весель
Будете с них брать пример?