Котя_люлю• 22 ноября в 23:25

А вы согласны, что люди сдающие квартиры - наживаются на квартирантах?

жар-птица Нюра• 23 ноября в 09:12
Ответ дляМоторошні троянди
згодна звісно, на заході країни квартири у 2х-3х здавати стали після початку війни, що це, як не наживання
Це ринок називається. Попит піднімає ціну. Є закони фізики, а є закони економіки.

В цьому році в Одесі влітку дуже сильно піднялась оренда. Я реально не розумію цього. Летить кожного дня, щоб море якесь дуже чисте, теж ні. Але те, що люди поїхали на відпочинок масово зіграло свою роль. Відпочиваючі поїхали, а ціни залишилися. І зараз я спостерігаю, що люди повертаються, бо затори на дорогах тому підтвердження. На весні я не стояла там, де зараз вже спокійно не проїхати.

І ось питання, якщо ціна 15000 грн за 2к , ставити 8000? Бо що? Щоб типу не наживатися? Щоб хтось радів, що спіймав удачу за хвіст, але самою відчувати себе лохом (сорі).

Ну і є різні категорії житла. Ми в 2014 зняли спочатку гарну квартиру, але потім переїхали в більш просто, але ще вивезли кішку з окупації, ця ціна дала нам можливість скоріше назбирати на своє житло. То кожен дивиться по можливостям. Я теж хочу їздити на новій машині з салону, а грошей є тільки на старенький Ланос, то типу салони автівок наживаються на простих людях?
Мрію про космос• 23 ноября в 09:18
Ответ дляКотя_люлю
Старики живут на маленькую пенсию, и ничего. Лично я вообще не трачу много, вот техника недавно сломалась - покупаю новую. Ну и помимо этого покупаю продукты, когда они заканчиваются. на этом всё. Вы сравниваете несравнимое. Без жилья невозможно выжить, можете отрицать но это факт. Сдачу КВ надо запретить и раз-давать жилье бесплатно.
Раз давать, два давать
З роздачею майна вже проходили. Ви нащадок Шарікова?
П.с. мої родичі вже пережили розкуркулювання, тому можу впевнено стверджувати, що про це мріяти може лише кончена людина.
вре_Динка• 23 ноября в 09:15
Звісно- ні. З якого це дива?
Благоуханочка• 23 ноября в 09:19
Ответ длямимАпроходила
А коли поблизу до фронту військовим здають ті, що на виплати поїхали.
а должны бесплатно впускать в свое жилье? С ХЕРА ЛИ
Калинові вуста• 23 ноября в 09:21
Нажаль у нас люди шукають винних там,де можуть дістати,як от власників квартир,вилити на них всю злість наче винні не росіяни,які напали,не казнокради,які замість того,щоб дати житло людям,які втратили,купують собі вілли в Іспанії чи по 100 квартир мають в київських новобудовах,не роботодавці, які платять мало,а саме власники квартир,які такі ж люди,працювали,купували,щоб зберегти зароблене,сдавати може щоб своїх дітей навчати чи своїм батькам допомагати,а потім віддати дітям чи на пенсії сдавати,щоб було що їсти....ви ж розумієте, дійсно багаті люди такою дурнею не займаються,як от сдавати квартири за 10-30 тысяч,а той хто сдає за десятки тисяч доларів,уявіть скільки ті квартири коштують...
Благоуханочка• 23 ноября в 09:24
То есть, по Вашей логике, я , купившая квартиру, как инвестицию - должна Вам ее отдать для проживания? Бо Вы кволая и несчастная?
Почекуха• 23 ноября в 09:25
насмешили. наживайтесь вы - а помой все после них. а ремонт. Это обмен рыночные отношения
Почекуха• 23 ноября в 09:27
Ответ дляСпілий баклажан
Конечно. Они как минимум не платят налоги, имеют черный нал
по себе не судите. я плачу налоги- а ось ви анонимщиця явно щось приховуэте - имееете чорни кал?
Почекуха• 23 ноября в 09:27
Ответ дляСпілий баклажан
Дама с заначкой• 23 ноября в 09:28
Реінкарнація шарікова на форумі ?
Калинові вуста• 23 ноября в 09:30
Главное ,что за кордоном платят за аренду тисячі євро и сидят молча,бо виставят на вулицю і засудять,якщо майно попсують,а дома можно права качать,гадить і поливать власників брудом...і навіть ті,хто живе закордоном безкоштовно,держава власникам платить,а не вони пускають просто так біженців...
Калинові вуста• 23 ноября в 09:39
Моя знайома пенсіонерка сдавала свою квартиру багато років і ціну не піднімала,коли квартирант виїзжав,бо купив свою квартиру,сказав їй ви більше так дешево не сдавайте,але ж йому не заважало користуватися тим,що літня жінка не піднімала ціну роками і це дозволило йому назбирати на свою...так,хто на кому нажився?у нас теж,я кажу чоловікові,фартові квартири бо майже всі квартиранти переїхали потім у власне житло чи взагалі були кияни,які по різним причинам орендували,не тому,що нема де жити,наприклад,не хочуть жити с батьками або своє продали і вклали в новобудову або будують будинок або роблять ремонт в своїй квартирі....їх всіх теж треба було взяти просто пожить?при чому всі постійно щось вимагали,торгуватись до копійки,а потім просто купували собі будинок,такі були....
Калинові вуста• 23 ноября в 09:50
Можу тут до безкінечності писати треш історії своїх знайомих і свої про квартирантів...наприклад,друзі купили собі будинок,а свою 4 кімнатну з гарним ремонтом сдали за середню ціну по району на той час,йшли роки,ремонт псувався,хозяї ціну не підіймали,майже не приїзжали і навіть довіряли,що вони платять всю коммуналку,потім з´ясувалося,що за коммуналку борги,а коли власники вирішили вседж таки підняти ціну,вони почали верещать,що в них нема грошей платити більше,а переїхати з 4 кімнатної в 1к не хотіли,потім власники вирішили продати квартиру,так вони не хотіли виїхати і погрожували,що будуть судитися за квартиру бо живуть 10 років...ледве здихались
Язвочка• 23 ноября в 09:51
Моя квартира 3 года стоит закрыта. Не хочу сдавать, чтоб квартиранты не обанкротили) Как них можно нажиться хз
Библиотекарь• 23 ноября в 09:54
Купите себе парочку квартир и сдавайте, тоже будете «наживаться», ну или бесплатно жить пустите квартирантов, чтобы не наживаться
Таракашечка• 23 ноября в 09:56
Ответ дляКотя_люлю
Государство должно выдавать квартиры беременным женщинам.
По-перше, у нас нема господарства, у нас є держава. Сенс закладений в цих словах різний. Государство це відповідальність государя, царя. А держава це куля на палиці що вручали як кубок, тому князю що править. Держава це ви, ваша мама чоловік, сусідка і ваші податки. То скиньтесь та купіть як частина держави квартиру вагітній.
Язвочка• 23 ноября в 09:57
Ответ дляКалинові вуста
Тут как раз законы на стороне квартирантов. Ещё попробуйте выселить, даже если не платят. Это не у нас, замки сменили монатки на улицу и будь здоров
Калинові вуста• 23 ноября в 10:00
Ось тут багато хто згадує радянські часи,нібито давали житло...в ті часи люди жили десятиліттями в гуртожитках,комунальних квартирах,малосімейках,працювали і стояли в чергах ...і багато хто теж винаймав квартири або кімнати,мама моєї подруги,щоб не платити за ліжкомісце в квартирі в центрі Києва,це були 50ті роки була у хазяйки хатнею робітницею,бо треба було десь жити,а зараз таке враження квартиранти хочуть,щоб ще й хазяї приходили за ними прибирати...
Калинові вуста• 23 ноября в 10:03
Ответ дляЯзвочка
Я так и поняла,что у нас квартирантам не дают покоя истории окупасов,когда можно жить и не платить...
Повелитель бітка• 23 ноября в 10:08
Здаю по ринковій вартості, не наживаюсь, а заробляю, постійно переглядаю ціну . Ви ж коли на роботу влаштовуєтеся, шукаєте гарні умови і вищу зарплату. Чогось за кордоном всі платять ойро і ніхто не бубонить, не лізе в чужу кишеню.
Язвочка• 23 ноября в 10:09
Ответ дляКалинові вуста
У нас конституция на паузе, законы не работают. В суде кто больше заплатит тот и прав.Так что никакие истории у нас не актуальны.Своя реальность)
Мрію про космос• 23 ноября в 10:17
Ответ дляЯзвочка
Це не зовсім так. Можна виселити, ще й як. Все залежить від країни та складеного договору. Можуть виселити навіть за те, що унітаз вночі змиваєте . Тому так твердо не стверджували б.
А ще взагалі не знаю випадків, коли засрали квартиру, щось поламали, розгромили, недоплатили і умотали втихаря, як розповсюджено буває у нас. Щоб за це нічого не було винаймачу за кордоном - це якесь диво дивне.
Спілий баклажан• 23 ноября в 10:17
Ответ дляПочекуха
Сужу по вам. Заливаете хорошо, да только дураков нет.
Мрію про космос• 23 ноября в 10:17
Ответ дляЯзвочка
А причому це? Статтю закону, де заборонено здавати житло чи встановлювати ціну.
Спілий баклажан• 23 ноября в 10:18
Ответ дляМамина корзиночка
Здають повністю пусті. На кухні мийка і все. Жодних меблів.
Ну может вам в Германии .
Калинові вуста• 23 ноября в 10:21
Ответ дляЯзвочка
Та же истории,закрила ФОП и квартири,устала наживаться...а сейчас еще закон толкают,что впо нельзя будет виселить,чует моя задница хотять они решить проблему за счет людей у кого лишние метри,для того и реестри просять обновить...а у меня дочка подросла,хочу чтоб ей квартири достались,продать две,купить ей одну хорошую....мне это государство ничего не дало...а людям впо должно дать,но не за счёт других людей
Язвочка• 23 ноября в 10:28
Ответ дляМрію про космос
У нас например даже перегоревшую лампочку меняют. Я уже молчу о стиралках, сушилках, холодильниках.Здесь же постоянно темы кто должен ремонтировать столетнюю стиралку ) Составить договор, пропиши и будешь знать это до того как сдавать ее начнёшь. Убрать после себя квартиру перед выездом я должна. Потому что если я не уберу, то с моего залога могут вычесть деньги на клиниг. Но подробно указав где именно я не убрала и какая сумма вычетается. Если я не согласна то могу и оспорить, потому сильно не увлекаются, судя по отзывам
Забобонний фрукт• 23 ноября в 10:30
Ответ дляКотя_люлю
Нет, выгодно в своем жилье. Это же базовая потребность. Самое главное, чтоб нищуки не рожали. это все равно что расплодиться на улицу
Ну ваші ж розплодилися. Претензії до них
Калинові вуста• 23 ноября в 10:35
Чому,коли я їду на відпочинок,я обираю собі житло,яке можу дозволити(а не те яке хотіла б,наприклад,знімаю 1к на другій лінії моря,а хотіла б пентхаус на першій),підтримую порядок,як вдома,розумію,що якщо дитина щось зіпсує то доведеться заплатити,оплачую всю комуналку перед виїздом і не вважаю,що мене має хтось безкоштовно пустити або на мені наживається,бо розумію скільки то все коштує...а якщо не буде грошей буду сидіти дома,а квартиранти в Україні вважають,що на них наживаються...поясніть в чому нажива?нажива це коли взяли безкоштовно гуманітарку і продали за гроші,а коли вклали свої гроші це не нажива,а бізнес
Просериарила молодость• 23 ноября в 10:41
Ответ дляСпілий баклажан
а потом удивляются, почему правительство такое. Да под стать вам
Не, под стать вам правительство. Шариковы