Стрекозей• 14 октября в 13:24
Які якості притаманні українцям? Узагальнений образ.
Ананомчикус• 14 октября в 13:27
Выжимают из природных ресурсов всё без остатка, лишь бы на шару. Наблюдаю в селе
Это кошмар. Вырубают деревья, жгут поля, ужасно относятся к животным. И таких 80%.
Готова до другої• 14 октября в 13:27
Національний характер українців формується завдяки таким рисам, як демократичність, волелюбство, емоційність та працелюбство. До типових рис також належать релігійність, гостинність, толерантність до інших народів, культ жінки та родини, а також тісний зв´язок з природою, що проявляється у музичності.
празники не помню• 14 октября в 13:27
Любов до рідної землі.
Попри владу яка нас грабує вже багато років, ми все ще тут.
Идеальная оптимистка• 14 октября в 13:27
Хитрость, жадность, чувство превосходства над другими, скандальность, умение ’крутиться’.
мадамГрицацуева• 14 октября в 13:27
Ответ дляГотова до другої
Какая красивая сказка, кто автор?
Оле Лукойе• 14 октября в 13:28
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Прагнення до свободи
У мене до Вас два питання.
1. Що у Вашому розумінні свобода? Що включає це поняття (конкретно для Вас) з прикладами.
2. Чи можете Ви назвати хоч одну націю, яка хоча б номінально НЕ декларує прагнення до свободи?
Тішуся неперетішуся• 14 октября в 13:29
Впертість. В хорошому сенсі, то щоб не було - ’нам своє робить’. Але, звісно, може і в негативному сенсі бути.
Ананомчикус• 14 октября в 13:29
Ответ дляЧу Ча
Поетичність, любов до природи, працьовитість, відданість
Любов до природы? Поедьте к любому озеру и посмотрите на кучи мусора, которые оставляют после выходных.
Я супер-пупер• 14 октября в 13:30
Різні є українці, багато залежить від твоєї особистої бульбашки. Мене багато років оточували сміливі, талановиті, працьовиті і дорослі люди. А зараз я бачу інших людей - ліниві, говорять більше ніж роблять, розводять плітки, заздрісні, на халяву в за гівно готові побитися. І одні й другі українці
Сільський ансамбль• 14 октября в 13:30
Ответ дляГотова до другої
Толерантність до інших народів
Чу Ча• 14 октября в 13:30
Ответ дляАнаномчикус
це вже наслідки тої любові, тут повинно мати місце виховання
Лика-прилипка• 14 октября в 13:31
із позитивних - працелюбність, гостинність, щедрість, доброта, стійкість;
із негативних - заздість, жадібність, приниження інших, підлість
Ошеламиссимо• 14 октября в 13:32
Зависть, безразличие к чужой беде и радость за чужую неудачу
Сільський ансамбль• 14 октября в 13:32
Ответ дляЛика-прилипка
Працелюбність можна відслідкувати навіть на цьому форумі
Лика-прилипка• 14 октября в 13:33
Ответ дляСільський ансамбль
можна...
мадамГрицацуева• 14 октября в 13:33
Ответ дляRemensa
Такі питання треба задавати не анонімно. Бо матрьохи понаписують
вот черта - везде мерещется зрада и матрехи
Я натуралка• 14 октября в 13:35
Кайдашева сімʼя - там все сказано .
Трудяги, розумні , викрутяться , але є мінуси як паркан вище сусіда . Це заздрість і жадність .
ДлинноНожка• 14 октября в 13:35
Украинцам , как и другим национальностям, присущи и положительные и отрицательные качества. Люди вообще не идеальны. И качества человека зависят не от национальности , а от образа мышления , жизненного опыта , окружения и т.д.
Мизимец• 14 октября в 13:36
є багато людей, які люблять потриндіть
ти йому слово - він тобі мільйон у відповідь та й не по суті