Крошка Енот• 23 ноября 2025
Німецька
Дуже шукаю репетитора з німецької. Відгукніться,репетитори))
Або матусі,якщо у Ваших дітей є хороший репетитор
муха в кедах• 23 ноября 2025
Хорошие репетиторы формируют свое расписание в августе месяце. Есть ещё шанс после новогодних праздников влезть в расписание. Когда часть учеников отпадает.
Крошка Енот
• 23 ноября 2025
Ответ длямуха в кедах
Мені б рекомендацію))
КарамбОлька• 23 ноября 2025
Послухаю, бо теж треба. Шукала , дуже багато недовчених наших які здали В2 з натяжкою в Німеччині. Одна була, позиціонувала себе вчителькою. Через фб дізналася що приїхала в 22 році як всі. То не заняття були а треш. Людині лиш би гроші здерти. Запізнювалася, сиділа мовчала , типу дитину не чує.
І ще всякого було.
Дуолінго підключала безкоштовне, дитина робила в воно сиділо. Я вчасно попалила все те і прекратила ці позовні уроки. В наших наглості немає меж
І ще всякого було.