Mentha_• 23 ноября в 20:10

Є вільне місце на підписку МЕГОГО максимальна

Дівчатка і чоловіки. Вже досить давно купую максимальну передплату на сервіс МЕГОГО, знайшла компанію тут. У нас було 5 пристроїв.
Цього року одне місце звільнилось. Можливо хтось хотів спробувати скористатись!!!
Фільми, серіали, ТБ, прем’єри та спорт за вигідною річною ціною всього 754 грн.
Якщо цікаво пишіть і особисті!!!
kabatosa• 23 ноября в 20:14
Нащо цей шлак, якщо є повно значно кращих та дешевших сервісів?
Черный Ловелас• 23 ноября в 20:16
Дякую, я себе бесплатно настроил сервисы просмотра фильмов.
Чаюри• 23 ноября в 20:16
Ответ дляkabatosa
Підкажіть ці сервіси, бо я підписувалася на мегого і це якесь гівно реально.
sammy• 23 ноября в 20:17
Ответ дляkabatosa
Порадьте мені,будь ласка.
Мегого рік оплатили, подивилися аж разів 3-4
kabatosa• 23 ноября в 20:19
Ответ дляsammy
Порадьте мені,будь ласка.
Лампа, за символічну плату, Зона взагалі безкоштовно
sammy• 23 ноября в 20:20
Ответ дляkabatosa
Дякую
juli344• 23 ноября в 20:42
Смотрим СвитТВ
автор Mentha_ • 23 ноября в 20:53
Ответ дляkabatosa
підкажіть щось. так як це одне з кращих що задовольняє дітей. я не так часто дивлюсь. купую так як є компані. сама б нізащо не купувала б.
Світ ТВ не зайшов, але це давно було. можливо цей сервіс змінився.
kabatosa• 23 ноября в 20:56
Ответ дляMentha_
Користуйтесь платними плагінами лампа, є Зона, hdrezka, вони взагалі безкоштовні
автор Mentha_ • 23 ноября в 20:59
Ответ дляkabatosa
а на смарт ТВ вони підуть? hdrezka через браузер тільки, тормозить дуже. про інші не чула. дякую буду дивитись
kabatosa• 23 ноября в 21:03
Ответ дляMentha_
Ні, не тормозить