Ms. При теле• 23 ноября 2025

Стирка вещей

Интересно
Вы стираете вещи на скольки градусов в машинке?
Я стираю 30 или 40 градусов.
Никогда не стирала вещи на 60 и 95 градусов.
Полотенца и постель стираю на 40
А вот сейчас случайно нажала 60 и вещи стираются.
Цвет не потеряют при такой температуре?
Джинсы , спортивки , футболки
Результат:
вже голосів: 58
30 (51.72%) 40
12 (20.69%) 60
10 (17.24%) 30
6 (10.34%) Тыц
Каляка маляка• 23 ноября 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
Рушники то ще зрозуміло, а навіщо шкарпетки та особливо труси на 90? В доньки багато білих шкарпеток і навіть вони на 40 градусів повністю відстіруються.
Для более тщательной гигиены.
40° грибок не убъёт.
Каляка маляка• 23 ноября 2025
Ответ дляМарфа Українівна
У вас труселя та шкарпетки настільки брудні, що на 40 градусів не відстіруються?
Дело не в загнязнении, а в гигиене.
А шо сталося?• 23 ноября 2025
Ответ дляКаляка маляка
Обычные х/б.
И на бирке прям указана стирка при такой температуре?
Карамелька• 23 ноября 2025
Є ярлики, на них уся інформація. Навіщо мені ламати голову) але я одяг уже ніколи не перу на 60, тільки 40. А постіль, рушники - 60
Каляка маляка• 24 ноября 2025
Ответ дляА шо сталося?
Ха, жить по бирке! 🤣🤣
Марфа Українівна• 24 ноября 2025
Ответ дляКаляка маляка
Дело не в загнязнении, а в гигиене.
Тобто? Ви хочете сказати, що при більшій температурі ви їх типу дезінфікуєте? Це нонсенс, не можливо заразитися своїми власними бактеріями від своєї випраної білизни чи шкарпеток. Якщо ми кажемо про повсякденне прання білизни здорової людини. Звісно, якщо людина хвора, або на одяг потрапили блювання чи фекалії хворої людини, тоді треба прати на більш високій температурі. В інших випадках одяг здорової людини не потребує прання на 90 градусів. Тим більш шкарпетки та труси, які змінюються щодня
Каляка маляка• 24 ноября 2025
Ответ дляМарфа Українівна
У нас большая семья, поэтому стираю так, чтоб аж скрипело.
Не переймайтеся чужими хлопотами. ))