палка-копалка• Изменено 23 ноября 2025
Фотографії друкувати окремо чи робити друкованмй фотоальбом?
Як ви робите?
З друкованого альбому не можливо витягнути фото, як було в нашому дитинстві
ЯниЯ• 23 ноября 2025
Я люблю окремі фото різних розмірів і сама вклеюю їх в альбоми, роблю написи і клею наклейки. Отримую задоволення від самого процесу.
Якщо Ви не збираєтесь гратись з таким, то краще одразу фотокниги робити.
палка-копалка
• 23 ноября 2025
Ответ дляЯниЯ
Скільки часу у вас йде на оформлення?
ЯниЯ• 23 ноября 2025
Ответ дляпалка-копалка
Скільки часу у вас йде на оформлення?
Багато. Інколи місяці, адже це хоббі, за яке я берусь, коли є натхнення і час. Я спочатку купую альбом, прикидую які і скільки фото туди хочу помістити, продумую і намічаю, яких розмірів фотки. Потім віддруковую в ательє і потім вже клею в своє задоволення.