Колдунья-вещунья• 23 ноября 2025

Ну, и сколько думаете будет продолжаться эти темнОты в наших домах?

До какого месяца продлится?
Наверняка• 23 ноября 2025
Ответ дляИграю у края
И тогда рашкины ракеты не будут лететь на ТЕЦ?
Они не летят
Играю у края• 23 ноября 2025
Ответ дляНаверняка
Они не летят
Зайдите обратно в палату)
Дуболом• 23 ноября 2025
Удалено администрацией...
Рятівник Малібу• 23 ноября 2025
Ответ дляСладкий лимончик
Пока не потеплеет. Март -апрель
А что будет, когда потеплеет? Усилится генерация от панелей?
Кстати, интересно, почему солнечные фермы не страдают от дронов. Они ведь никак не защищены по сути
Я не чарівниця вам• 23 ноября 2025
По темі:
Коли зелені опариші повернуть вкрадені гроші і вони підуть по своему прямому призначенню.
А загалом, ви дійсно вважаєте, що зараз швиденько все підпишуть і ми заживемо як до 22-го року?
Ви дійсно вважаєте, що після таких скандалів нас підтримуватимуть на повну потужність? Скажу більше, навіть без тих скандалів наша влада себе давно дискредитувала. Пояснити чому Європа за нас ’топить’?
Русня гній, але і свого гною у нас вистачає.
Єрмак на чолі делегації переговорників...
Рятівник Малібу• 23 ноября 2025
Ответ дляЦирк на дроті
Ну йдіть на майдан.

В по дорозі, яй будете йти, займіться ремонтом ТЕЦ і високовольтних ліній .
А може, не треба було мобілізовувати ремонтників Тец та ліній різної напруги? Є райони, де 1 (один) електрик на район лишився і той обмежено придатний
Розумна Губка• 23 ноября 2025
Ответ дляНаверняка
Они не летят
Тобі повилазило?! Не летять, бля
Попа как у Кардашьян• 23 ноября 2025
Зараз наш потужний погнусявіт ще про незламність, піднімуть ще вартість *2, як попередній раз, розкаже, що то все на відбудову, та підготує нових друзів з валізами, щоб бабло вивозити. Ось після цього дивом зʼявиться світло
Попа как у Кардашьян• 23 ноября 2025
Ответ дляНаверняка
Вы думаете их поставят? Деньги разворуют и на этом всё
Ну чого тільки гроші, і станції теж вкрадуть.
ПростоБелка• 23 ноября 2025
До НР точно
Пффф 100%• 23 ноября 2025
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Так в Києві теж від учора менше вимикають, але тут протестували хіба що лежачи на дивані.
Не останавливайтесь на достигнутом в таком случае. Лежите и терпите.
Я не чарівниця вам• 23 ноября 2025
Ответ дляПффф 100%
Можна, да? Піду ляжу 😌
Сладкий лимончик• 24 ноября 2025
Ответ дляРятівник Малібу
Не будет смысла уничтожать энергетическую інфраструктуру