Колдунья-вещунья• 23 ноября в 22:40

Ну, и сколько думаете будет продолжаться эти темнОты в наших домах?

До какого месяца продлится?
Наверняка• 23 ноября в 23:02
Ответ дляИграю у края
И тогда рашкины ракеты не будут лететь на ТЕЦ?
Они не летят
Играю у края• 23 ноября в 23:03
Ответ дляНаверняка
Они не летят
Зайдите обратно в палату)
Дуболом• 23 ноября в 23:04
Рятівник Малібу• 23 ноября в 23:06
Ответ дляСладкий лимончик
Пока не потеплеет. Март -апрель
А что будет, когда потеплеет? Усилится генерация от панелей?
Кстати, интересно, почему солнечные фермы не страдают от дронов. Они ведь никак не защищены по сути
Я не чарівниця вам• 23 ноября в 23:06
По темі:
Коли зелені опариші повернуть вкрадені гроші і вони підуть по своему прямому призначенню.
А загалом, ви дійсно вважаєте, що зараз швиденько все підпишуть і ми заживемо як до 22-го року?
Ви дійсно вважаєте, що після таких скандалів нас підтримуватимуть на повну потужність? Скажу більше, навіть без тих скандалів наша влада себе давно дискредитувала. Пояснити чому Європа за нас ’топить’?
Русня гній, але і свого гною у нас вистачає.
Єрмак на чолі делегації переговорників...
Рятівник Малібу• 23 ноября в 23:08
Ответ дляЦирк на дроті
Ну йдіть на майдан.

В по дорозі, яй будете йти, займіться ремонтом ТЕЦ і високовольтних ліній .
А може, не треба було мобілізовувати ремонтників Тец та ліній різної напруги? Є райони, де 1 (один) електрик на район лишився і той обмежено придатний
Розумна Губка• 23 ноября в 23:13
Ответ дляНаверняка
Они не летят
Тобі повилазило?! Не летять, бля
Попа как у Кардашьян• 23 ноября в 23:14
Зараз наш потужний погнусявіт ще про незламність, піднімуть ще вартість *2, як попередній раз, розкаже, що то все на відбудову, та підготує нових друзів з валізами, щоб бабло вивозити. Ось після цього дивом зʼявиться світло
Попа как у Кардашьян• 23 ноября в 23:16
Ответ дляНаверняка
Вы думаете их поставят? Деньги разворуют и на этом всё
Ну чого тільки гроші, і станції теж вкрадуть.
ПростоБелка• 23 ноября в 23:16
До НР точно
Пффф 100%• 23 ноября в 23:42
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Так в Києві теж від учора менше вимикають, але тут протестували хіба що лежачи на дивані.
Не останавливайтесь на достигнутом в таком случае. Лежите и терпите.
Я не чарівниця вам• 23 ноября в 23:55
Ответ дляПффф 100%
Можна, да? Піду ляжу 😌
Сладкий лимончик• 24 ноября в 00:07
Ответ дляРятівник Малібу
Не будет смысла уничтожать энергетическую інфраструктуру