Редисочка• 23 ноября 2025
Світ усе бачить, а ми ніколи не пробачем.
💔😖
Слобожаночка• 24 ноября 2025
Ответ дляРятівник Малібу
Ви глузуєте зараз ?
Ви не бачите як вони мріють нас знищити з лиця землі ? Всі . Від старого й до малого .
Вони нас ненавидять усіма фібрами душі .
Вы прикалываетесь? Или действительно не понимаете простых вещей. Причина войн всегда деньги, всегда. И интересы больших дядей.
Лозунгами сгоняют стадо на бойню, бывает что и не бесплатно. Какая-то бытовая ненависть здесь ни при чём.
Рятівник Малібу• 24 ноября 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Удалено администрацией...
Ну не тільки ж русакам це робити .
Янгол в камуфляжі• 24 ноября 2025
Ответ дляРадість моя
Тобто кацапам пробачите?
А їм треба моє прощення? Чи мені їх каяття?
Рятівник Малібу• 24 ноября 2025
Ответ дляСлобожаночка
Та ви що ??!
Отому й кожен другий москаль готовий на задушити власними руками ?
Не чіпай - вб ю• 24 ноября 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Удалено администрацией...
Рятівник Малібу• 24 ноября 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Удалено администрацией...
Не чіпай - вб ю• 24 ноября 2025
Ответ дляКараПузовна
Зеля уже прям как Бандера, кость в горле у ру
Ага. і це при тому що більша частина українців його не підтримує
м´яко кажучи
ЭкстрасенсиХаЯ• 24 ноября 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Удалено администрацией...
Не чіпай - вб ю• 24 ноября 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Удалено администрацией...
Слобожаночка• 24 ноября 2025
Ответ дляРятівник Малібу
Та ви що ??!
А вам откуда это знать? Вы сейчас в России? Или на фронте? Кстати, вы яркий пример того, что пропаганда действует на всех. Особенно на людей с очень низким уровнем интеллекта и культуры
Не чіпай - вб ю• 24 ноября 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Удалено администрацией...
Свинособаку хвилює, за кого я голосуватиму, цирк)
Не чіпай - вб ю• 24 ноября 2025
Ответ дляСлобожаночка
Наприклад, на вас
Ви нам тут хочете розповісти, що насправді кацапи проти війни та вбивств, еге ж? Білі та пухнасті і ні в чому не винні?
Слобожаночка• 24 ноября 2025
Ответ дляРятівник Малібу
Дай Боже щоб оці ждуни всі до одного трісли .
Кацапи ,будьте прокляті на віки !!!!
Удалено администрацией...
Рятівник Малібу• 24 ноября 2025
Ответ дляСлобожаночка
Удалено администрацией...
Слобожаночка• 24 ноября 2025
Ответ дляРятівник Малібу
🤬🤬🤬за виправдання дій рос агресора
Вы обвиняете людей, которые вам объясняют, что причина войны не банальная ненависть, в оправдывание действий агрессора? Вы элементарно прочитанного не понимаете, или делаете вид? Впрочем, это неудивительно и в том и в другом случае.
Рятівник Малібу• 24 ноября 2025
Ответ дляСлобожаночка
Ну так . Звичайно . Прийшли до нас представники з високим інтелектом і рос культурою 🤮🤮🤮
Цілою Україною відчуваємо .
Рятівник Малібу• 24 ноября 2025
Ответ дляСлобожаночка
Тітонько, пройди мимо .
Слобожаночка• 24 ноября 2025
Ответ дляРятівник Малібу
Удалено администрацией...
Рятівник Малібу• 24 ноября 2025
Ответ дляСлобожаночка
Удалено администрацией...
Янгол в камуфляжі• 24 ноября 2025
Ответ дляКараПузовна
дивная логика, напали и убирают россияне, а мы сами виноваты
Логіка в тому, що з самого початку було зрозуміло, що нас вбиватимуть і вбиватимуть і що рано чи пізно треба буде підписувати і йти на їх умови, але дурні ссяли гарачим і плескали діду байдену « до останнього українця» пили каву в Криму і купляли квитки на «антітіла» в Ялті , поки інші гинули. Що в нас стільки недолугих я не знала.
Перловая Кашка• 24 ноября 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Удалено администрацией...
Що таке «не подоба», у вас букви платні?
Рятівник Малібу• 24 ноября 2025
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Дурні- це хлопці ,волонтери ,які з перших днів боронять нашу землю ?
Янгол в камуфляжі• 24 ноября 2025
Ответ дляРятівник Малібу
Та ви що ??!
Бо пропаганда та зомбування робить своє діло.
Рятівник Малібу• 24 ноября 2025
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Тобто вас можна зазомбувати й ви підете вбивати ні в чому невинних людей ?
Янгол в камуфляжі• 24 ноября 2025
Ответ дляРятівник Малібу
Хто дурні я написала, а ні, ще ті хто за кордони 91 топив. І не треба тулити хлопців. З всіх кого знаю, хто реально воює (а не при штабі при масляний) хотять додому, втомлені, злі і розчаровані
Рятівник Малібу• 24 ноября 2025
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
За всіх не розписуйтеся .ок ?
Г@Л@В@ломка• 24 ноября 2025
тема в розділі для дорослих. Так для дорослих, то про секс. Помістити таку тему в такий розділ - це глум. Чи це закидаєте вудочку, що треба продовжувати воювати, бо треба мститися? Треба мститися доти, поки поки всі не самознищимося, і задавати всі незручні питання вже буде нікому.
Світ не пробачить? Та їм давно по боку.
А українці кого і за кого не пробачать?
Світ не пробачить? Та їм давно по боку.
А українці кого і за кого не пробачать?
Г@Л@В@ломка• 24 ноября 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Удалено администрацией...
Дуже погано що ви прийшли в таку тему срати. Але поганому виду, немає стиду.
Г@Л@В@ломка• 24 ноября 2025
Ответ дляMs. Доброта
А хто вас уповноважив виступати від імені усіх? Чому ви про себе пишете у множині? Настільки в собі не впевнені, що намагаєтесь іншими прикритися?
Удалено администрацией...