Редисочка• 23 ноября в 23:03
Світ усе бачить, а ми ніколи не пробачем.
💔😖
Г@Л@В@ломка• 24 ноября в 01:38
Ответ дляРятівник Малібу
Тема про звірства кацапів .
приходять боти , які отримали завдання загадати розмову ТЦК і корупцією .
Й понеслося 💩💩💩.
Москаль хороший ,а всі інші ні .
Й понеслося 💩💩💩.
Москаль хороший ,а всі інші ні .
Все правильно, на речі треба дивитися об´єктивно, а не вибірково. Чи вам то не треба? То для вас незручно.
Рятівник Малібу• 24 ноября в 01:38
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Тема про що ?
Янгол в камуфляжі• 24 ноября в 01:40
Ответ дляРятівник Малібу
Тобто вас можна зазомбувати й ви підете вбивати ні в чому невинних людей ?
Для цього потрібні дуже сприятливі фактори, а саме злидні, безграмотність, відсутність сірої речовини, щоб знаходити альтернативні джерела інформації, окрім говорящей голови з телевізора, інтелектуальна тупість, відсутність навичок критичного аналізу інформації і як наслідок дуже розвинений стадний інстинкт.
Рятівник Малібу• 24 ноября в 01:45
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Їм не потрібно ніяких сприятливих умов.
Вони нас хочуть вбивати просто так.без жодної причини.
Дивлюся відео історика Дрібницю.
Спілкується він з молодим орком.
Орк готовий іти нас вбивати за те що ми існуємо на цій землі
Дивлюся відео історика Дрібницю.
Спілкується він з молодим орком.
Г@Л@В@ломка• 24 ноября в 01:44
Ответ дляТільки не про гроші
10 мільйонів залишилося, бо кацапи нас знову нищать!😡
Виключно кацапи винні в сьогоднішній ситуації. Кацапські покидьки які не виходили з лав управління нашою державою, постійно працювали і працюють на знищення України.
За час тільки Голодомору, в Україні було знищено москалями від 4 до 10 млн українців. Але нація відродилася і відродиться знову.
Ага, кацапи аж до Тафелю погнали бідось і по Гамериках. Більшість здали своє цілі і неушкоджені квартири і будинки і побігли 500 € в руках потримати. Там і націю відроджувати будете, золотий фонд ви наш нью іноземок. Теми тільки строчите, що будете робити, як не дай боже війна закінчиться. А нас можна всіх тут і в розхід пустити, під потужні гасла гасла? Не діждетесь.
Рятівник Малібу• 24 ноября в 01:45
Ответ дляГ@Л@В@ломка
З вами все гаразд ?
Не чіпай - вб ю• 24 ноября в 01:45
Ответ дляПерловая Кашка
Що таке «не подоба», у вас букви платні?
У вас проблеми із розумінням банального?
Г@Л@В@ломка• 24 ноября в 01:46
Ответ дляРятівник Малібу
Удалено администрацией...
Рятівник Малібу• 24 ноября в 01:47
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Удалено администрацией...
Г@Л@В@ломка• 24 ноября в 01:49
Ответ дляТільки не про гроші
Удалено администрацией...
Янгол в камуфляжі• 24 ноября в 01:51
Ответ дляРятівник Малібу
Їм не потрібно ніяких сприятливих умов.
Дивлюся відео історика Дрібницю.
Спілкується він з молодим орком.
Дивлюся відео історика Дрібницю.
Спілкується він з молодим орком.
А цей молодий орк в якому соціумі виріс? Подивіться на їх утрєнікі, а ще є оточення, школа, батьки. Це і є дія багаторічної пропаганди. У політиканів цілі свої, а живий ресурс для цих цілей треба ж десь брати.
Не чіпай - вб ю• 24 ноября в 01:51
Ответ дляСлобожаночка
Удалено администрацией...
Треба ж, свинособаки не очікували, що у відповідь на своє лайно вони отримають не короваї з рушниками)
Рятівник Малібу• 24 ноября в 01:52
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Удалено администрацией...
Не чіпай - вб ю• 24 ноября в 01:53
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Удалено администрацией...
Не чіпай - вб ю• 24 ноября в 01:58
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Ви хочете сказати, що біля нас живе 140 мільйонів жебраків без сірої речовини в голові?
Рятівник Малібу• 24 ноября в 01:55
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Я у сортах
не маю бажання розбиратися .то кончена нація .
Не чіпай - вб ю• 24 ноября в 01:56
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Удалено администрацией...
Був би прийнятний план - прийняли б.
Не страждайте вже.
Не чіпай - вб ю• 24 ноября в 01:56
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Удалено администрацией...
Хочете сказати, що ви цей абсурд на тверезу голову несете?
Слобожаночка• 24 ноября в 01:59
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Люди завжди для політиків ресурс. І тут і там. І недалеких для поглинання пропаганди всюди вистачає.
Рятівник Малібу• 24 ноября в 01:57
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Ну їх болить душа за кацапів .
То вона й несе нісенітницю на українському форумі
Я-ваш шанс• 24 ноября в 02:16
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Був би прийнятний план - прийняли б.
Не страждайте вже.
Удалено администрацией...
Рятівник Малібу• 24 ноября в 02:28
Ответ дляЯ-ваш шанс
Удалено администрацией...
Не чіпай - вб ю• 24 ноября в 02:35
Ответ дляЯ-ваш шанс
Удалено администрацией...
Слобожаночка• 24 ноября в 02:42
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Удалено администрацией...
Нейтральний статус нам це все гарантує.
Але ж вашим господарям треба використовувати нас як таран у своїх інтересах.
І вас посадили тут для того, щоб кидати вам фас на тих, кому ваше пропагандонство до лампочки.
Не чіпай - вб ю• 24 ноября в 02:50
Ответ дляСлобожаночка
Нейтральний статус нам це все гарантує.
Нейтральний статус що саме нам гарантує?
Мир та спокій, серйозно?
І чого ж цей статус не врятував ані Крим, ані Донбас?)
Я звісно розумію, що вам платять просто за те, що ви це писали, а не заглиблювалися, але вам самій не смішно цю маячню пороти?
Мир та спокій, серйозно? І чого ж цей статус не врятував ані Крим, ані Донбас?)
Ms. Доброта• 24 ноября в 02:51
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Був би прийнятний план - прийняли б.
Не страждайте вже.
А ті, що загинули, бо всі плани будуть неприйнятними для піаніста, навіть якщо Москву зроблять Київської областю, то вам де лампочки.
Оцей ваш цинізм рівня дно
- ’не страждайте’, оце справжнє ваше обличчя. Від таких вже потужно смердить кров´ю і падаллю . І від того ви тут біснуєтесь , сейчас вам просроченим, прийшов кінець.
Оцей ваш цинізм рівня дно
Слобожаночка• 24 ноября в 02:53
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Мир та спокій, серйозно?
Удалено администрацией...
Не чіпай - вб ю• 24 ноября в 02:54
Ответ дляMs. Доброта
Оцей ваш цинізм рівня дно
Щось я пропустила - це ж відколи в нас москва стала Київщиною і коли то українці відмовлялися від реального мирного плану?
Багата у вас уява, ну або ділер гарний.
Не чіпай - вб ю• 24 ноября в 02:56
Ответ дляСлобожаночка
Удалено администрацией...
Щось особливо забористе підвезли, дивлюся.
То тепер ваші рідні свинособаки рятували наш Крим від бритів?
А також пардон, можна дізнатися причини, з яких Україна не могла відрядити власні війська в межах своєї території?