Редисочка• 23 ноября в 23:03

Світ усе бачить, а ми ніколи не пробачем.

💔😖
Тільки не про гроші• 24 ноября в 00:32
Ответ дляБулку Дай
Ну да, такой геноцид творили, что при расставании с РФ украинцев было 52 млн. или больше. Зато с 1991 по 2025 при поддержке добрейшего Запада миллионов 10 осталось...
10 мільйонів залишилося, бо кацапи нас знову нищать!😡
Виключно кацапи винні в сьогоднішній ситуації. Кацапські покидьки які не виходили з лав управління нашою державою, постійно працювали і працюють на знищення України.
За час тільки Голодомору, в Україні було знищено москалями від 4 до 10 млн українців. Але нація відродилася і відродиться знову.
Радість моя• 24 ноября в 00:33
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
І Вам бажаю щиро розуму, мудрості, щастя на весь Ваш вік 🥰
Як ти можеш бажати того. чого сама не маєш?
Рятівник Малібу• 24 ноября в 00:33
Ответ длякурасаны
Давайте не пробачимо, просто будемо чекати на ще один шахед і чергові смерті і постити картинки що не пробачимо. Але нажаль до сраки наше пробачення всім.( ми ніколи і так не виготовимо дві тисячі дронів і 100 ракет які за раз полетять на москові ю бо влада краще вкраде соті до кишені. Ну ми ще просто тупо постити картинки пафосні про не пробачимо, хоча може і не буде де без світла
Та ні . Давайте їх зустрічати з оплесками й оваціями . Вони ж заслужили .
Оце нам «плата за любов до ката»
Щастя-здоровля• 24 ноября в 00:33
Ответ дляТільки не про гроші
ЭкстрасенсиХаЯ• 24 ноября в 00:33
Ответ дляРадість моя
Що там в Мані є фетішем? Мертветчук?
Удалено администрацией...
курасаны• 24 ноября в 00:34
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Та не пробачайте, від цього світові не холодно не жарко. Їм взагалі насрати. Вони живуть своє життя. Підпишуть мирний план, рашка знову вийде на світовий ринок, по знімають з неї санкції, будуть президенти хуйлу руки тиснути.
Я не пробачу зелено-пліснявим, за те що поклали в мʼясо стільки людей, територій, а тепер мирний план і умови які нам продиктують. Треба було йти на умови в 2022, можна було б зберегти стільки життів. Та ж капітуляція, але б люди були живі.
Хай тільки підпишуть, бо зелень боїться мирного плану як вогню, бо вони одразу обуляються . Господи дай щоб план Трампа був підписаний щоб зелень якось приструнили
Щастя-здоровля• 24 ноября в 00:33
пороха на нары
Радість моя• 24 ноября в 00:34
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Удалено администрацией...
Щастя-здоровля• 24 ноября в 00:34
альощку парашенка на фронт
Радість моя• 24 ноября в 00:35
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Тобто кацапам пробачите?
Рятівник Малібу• 24 ноября в 00:35
Ответ дляЩастя-здоровля
альощку парашенка на фронт
Зелю свого відправ .
Рятівник Малібу• 24 ноября в 00:36
Ответ дляТільки не про гроші
«Не тратьте ,куме, сили..»
Тут ботами рос аж кишить .
ЭкстрасенсиХаЯ• 24 ноября в 00:36
Ответ дляРадість моя
Удалено администрацией...
Рятівник Малібу• 24 ноября в 00:36
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Удалено администрацией...
Ану нагадайте хто за шашлики голосував?
курасаны• 24 ноября в 00:37
Зеля як вуж вертатися тільки і намагається придумати пунк якомога дебвльніший, як ото про НАТО, в НАТО воно хоче, що йому припинення війни! Шо життя людей , головне пунктик воно хоче в міфічне НАТО😡
Радість моя• 24 ноября в 00:37
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Удалено администрацией...
ЭкстрасенсиХаЯ• 24 ноября в 00:37
Ответ дляРятівник Малібу
Ану нагадайте хто за шашлики голосував?
Альоша порошенко з Лондону - батькові на зло 😀
Булку Дай• 24 ноября в 00:37
Ответ дляТільки не про гроші
С 1991 40 млн уничтожили? 🤣 С вами всё ок?
Рятівник Малібу• 24 ноября в 00:38
Ответ дляБулку Дай
А з вами ?
Вам смішно ?
Радість моя• 24 ноября в 00:38
Ответ дляЩастя-здоровля
альощку парашенка на фронт
О, от і Маня

Терміново займіться Естрасенсихою, в неї вже галюни без вас.
Булку Дай• 24 ноября в 00:39
Ответ дляРятівник Малібу
А з вами ?
Вам смішно ?
Да. Вы хоть читайте перед тем как ответить
КараПузовна• 24 ноября в 00:39
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
дивная логика, напали и убирают россияне, а мы сами виноваты
ЭкстрасенсиХаЯ• 24 ноября в 00:39
Ответ дляРадість моя
Удалено администрацией...
Слобожаночка• 24 ноября в 00:39
Ответ дляРятівник Малібу
Удалено администрацией...
Да уймитесь уже с теми кокошниками, если ваш патриотизм заканчивается в окопах дивана.
Радість моя• 24 ноября в 00:39
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Удалено администрацией...
Рятівник Малібу• 24 ноября в 00:40
Ответ дляБулку Дай
Ви читайте . Там написано за період голодомору .
Рятівник Малібу• 24 ноября в 00:40
Ответ дляСлобожаночка
Командувати будете на кухні власній
КараПузовна• 24 ноября в 00:40
Ответ длякурасаны
Зеля уже прям как Бандера, кость в горле у ру
ЭкстрасенсиХаЯ• 24 ноября в 00:41
Ответ дляРадість моя
Удалено администрацией...
Не чіпай - вб ю• 24 ноября в 00:41
Ответ длякурасаны
Та нікому те НАТО не впало.

Головне щоб прибрали пункти про сворочення ЗСУ та розбброєення.

Бо в нас має бути величезна армія і новітнє озброєення, це і є запорука нашого спокою