На паровозе• Изменено 24 ноября в 07:02

Почитала я оці всі новини про те, що ми в кроці від закінчення війни

І в голові сплило ’значить не підпишуть’. Бо там вже європейська редактура під´їхала, бо нуль коментарів від росіян , бо всі оці зливи пресі. Ну точніше війна все одно закінчиться якимось таким от ’миром’, але не зараз.
А які у вас відчуття?
Дай бог щоб я помилялася звичайно, хай би вже що завгодно підписував, бо це життя людей які кидають в топку цієї агонії.
І як я задовбалася кататися на цих качелях! Я за кордоном, і я оце кожен раз пакую подумки валізи після трампа, після переговорів. Ну ви зрозуміли. Бляха, я вже хочу десь приземлитися і жити далі
Патриоточка• 24 ноября в 07:03
Не підпишуть. Заради українського народу не підпишуть - так гарант каже.
Він гарантує, що продовжить війну,як і обіцяв - до кінця. І нас не підведе
Кашпо• 24 ноября в 07:06
Як по графіку, після 7.00 тема про зраду😂

А вам там за кордоном на роботу не потрібно йти?🤔
НеВРотик• 24 ноября в 07:07
Це було зрозуміти після виступу Зеленського
Герцогиня• 24 ноября в 07:11
Не подпишут. Потому что они ручки ломают, а не свои ножки. И симпозиумы свои по ресторанам проводят, летая по разным красивым странам. Да ещё с чемоданами денег.
Черный Ловелас• 24 ноября в 07:11
Давайте лучше еще про тыщенку зымову
Патриоточка• 24 ноября в 07:13
Ответ дляКашпо

Там перша зміна вже працює, друга ще спить
Цветов Мне срочно• 24 ноября в 07:16
А с чого всі думають що друга сторона підпише?
ЗабежАЛОЧКА• 24 ноября в 07:17
Зе враг народа номер 1. Ему пофиг сколько ещё населения уничтожить...
неДоПриличий• 24 ноября в 07:17
Та ясно що не підпишуть. Це цирк, а не угода.
ЗабежАЛОЧКА• 24 ноября в 07:18
А вообще ’нравятся’ мне эти переживания тех, кто заграницами))
БоХатая• 24 ноября в 07:20
Ответ длянеДоПриличий
Вы про американский план или европейский? Какой из них цирк?
Мамкиня доця• 24 ноября в 07:20
Ответ дляКашпо

а Вы уже на посту, как я посмотрю.
Ботоферма боневтика везде и отовсюду
Сижуревувшоке• 24 ноября в 07:20
Удалено администрацией...
неДоПриличий• 24 ноября в 07:20
Ответ дляЦветов Мне срочно
Тому що людям хочеться вірити. Великі невбиєнні сподівання, самі себе дурачать
Ждушечка• 24 ноября в 07:20
Подпишут, в начале января празднуем
Просто каралева• 24 ноября в 07:20
Зараз Зеленський вибісить Трампа в овальному кабінеті і все, на цьому війна продовжиться. Європейці свого майже досягли
Патриоточка• 24 ноября в 07:21
Ответ дляЖдушечка
Подпишут, в начале января празднуем
Ну хоч ви вірите. Вже добре.
А таки так. На початку січня всі святкувати будемо - новий рік і вже майже 4 роки повномаштабного
Кашпо• 24 ноября в 07:23
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Ничего вы не понимаете 😁
Знаете как тяжело чемоданы собирать и разбирать каждый раз 😥, особенно в своих мыслях?
Маю рацію• 24 ноября в 07:23
От не знаю, трамп такий не передбачувпний, але з ншого боку америка постійно десь воює. Вона не залишила афганістан поки до нас не прийшла. Тому з одного трамп може всіх примусити до миру а з іншого, а де ж хм тоді воювать, коли тут можна 50років міситись.
Сама вумна тутички• 24 ноября в 07:23
Ответ дляПатриоточка
Ну хоч ви вірите. Вже добре.
4 года войны...
Разве можно было подумать в феврале 2022 года что этот ужас будет длиться 4 года... и конца не видно...
Блондинка в Шоколаде• 24 ноября в 07:25
Ответ дляСижуревувшоке
Удалено администрацией...
Майдана не будет, т.к. сейчас нет заказчиков и спонсоров.
неДоПриличий• 24 ноября в 07:25
Ответ дляБоХатая
Та все цирк. Поговорять побалакають як звичайно і замнеться на якийсь час. То їм треба бурну діяльність зараз показувати
Патриоточка• 24 ноября в 07:26
Ответ дляСама вумна тутички
4 года войны...
Так отож.
пьЯНА• 24 ноября в 07:26
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
С этим согласна на 100%.(( И Европа его поддерживает, им нужно, чтобы война продолжалась...(( Не подпишут... Думаю Зеля устроил очередной цирк, чтобы людей от коррупционного скандала отвлечь...
автор На паровозе • 24 ноября в 07:27
Ответ дляКашпо

У мене 6:30, тему я створила коли каву о 6 пила
автор На паровозе • 24 ноября в 07:27
Ответ дляЧерный Ловелас
Давайте лучше еще про тыщенку зымову
Я не отримую тому нічого про це сказати не можу
автор На паровозе • 24 ноября в 07:27
Ответ дляЦветов Мне срочно
Я думаю і про це, що жодних коментарів від росіян нема
Продавчиня кіз• 24 ноября в 07:27
Понедельник он такой с утра)
Зрадонька
Продавчиня кіз• 24 ноября в 07:28
Ответ дляСижуревувшоке
Удалено администрацией...
Не смешите
Кашпо• 24 ноября в 07:28
Ответ дляНа паровозе
То мабуть всю ніч не спали.😥
Новини читали.
Наболіло і захотілося поділитися?
Не можна так, треба себе берегти.