На паровозе• Изменено 24 ноября в 07:02
Почитала я оці всі новини про те, що ми в кроці від закінчення війни
І в голові сплило ’значить не підпишуть’. Бо там вже європейська редактура під´їхала, бо нуль коментарів від росіян , бо всі оці зливи пресі. Ну точніше війна все одно закінчиться якимось таким от ’миром’, але не зараз.
А які у вас відчуття?
Дай бог щоб я помилялася звичайно, хай би вже що завгодно підписував, бо це життя людей які кидають в топку цієї агонії.
І як я задовбалася кататися на цих качелях! Я за кордоном, і я оце кожен раз пакую подумки валізи після трампа, після переговорів. Ну ви зрозуміли. Бляха, я вже хочу десь приземлитися і жити далі
А які у вас відчуття?
Патриоточка• 24 ноября в 07:03
Не підпишуть. Заради українського народу не підпишуть - так гарант каже.
Він гарантує, що продовжить війну,як і обіцяв - до кінця. І нас не підведе
Кашпо• 24 ноября в 07:06
Як по графіку, після 7.00 тема про зраду😂
А вам там за кордоном на роботу не потрібно йти?🤔
Герцогиня• 24 ноября в 07:11
Не подпишут. Потому что они ручки ломают, а не свои ножки. И симпозиумы свои по ресторанам проводят, летая по разным красивым странам. Да ещё с чемоданами денег.
Патриоточка• 24 ноября в 07:13
Ответ дляКашпо
Там перша зміна вже працює, друга ще спить
ЗабежАЛОЧКА• 24 ноября в 07:17
Зе враг народа номер 1. Ему пофиг сколько ещё населения уничтожить...
ЗабежАЛОЧКА• 24 ноября в 07:18
А вообще ’нравятся’ мне эти переживания тех, кто заграницами))
БоХатая• 24 ноября в 07:20
Ответ длянеДоПриличий
Та ясно що не підпишуть. Це цирк, а не угода.
Вы про американский план или европейский? Какой из них цирк?
Мамкиня доця• 24 ноября в 07:20
Ответ дляКашпо
а Вы уже на посту, как я посмотрю.
Ботоферма боневтика везде и отовсюду
неДоПриличий• 24 ноября в 07:20
Ответ дляЦветов Мне срочно
А с чого всі думають що друга сторона підпише?
Тому що людям хочеться вірити. Великі невбиєнні сподівання, самі себе дурачать
Просто каралева• 24 ноября в 07:20
Зараз Зеленський вибісить Трампа в овальному кабінеті і все, на цьому війна продовжиться. Європейці свого майже досягли
Патриоточка• 24 ноября в 07:21
Ответ дляЖдушечка
Подпишут, в начале января празднуем
Ну хоч ви вірите. Вже добре.
А таки так. На початку січня всі святкувати будемо - новий рік і вже майже 4 роки повномаштабного
Кашпо• 24 ноября в 07:23
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Ничего вы не понимаете 😁
Знаете как тяжело чемоданы собирать и разбирать каждый раз 😥, особенно в своих мыслях?
Маю рацію• 24 ноября в 07:23
От не знаю, трамп такий не передбачувпний, але з ншого боку америка постійно десь воює. Вона не залишила афганістан поки до нас не прийшла. Тому з одного трамп може всіх примусити до миру а з іншого, а де ж хм тоді воювать, коли тут можна 50років міситись.
Сама вумна тутички• 24 ноября в 07:23
Ответ дляПатриоточка
Ну хоч ви вірите. Вже добре.
4 года войны...
Разве можно было подумать в феврале 2022 года что этот ужас будет длиться 4 года... и конца не видно...
Блондинка в Шоколаде• 24 ноября в 07:25
Ответ дляСижуревувшоке
Удалено администрацией...
Майдана не будет, т.к. сейчас нет заказчиков и спонсоров.
неДоПриличий• 24 ноября в 07:25
Ответ дляБоХатая
Та все цирк. Поговорять побалакають як звичайно і замнеться на якийсь час. То їм треба бурну діяльність зараз показувати
Патриоточка• 24 ноября в 07:26
Ответ дляСама вумна тутички
4 года войны...
Так отож.
пьЯНА• 24 ноября в 07:26
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
С этим согласна на 100%.(( И Европа его поддерживает, им нужно, чтобы война продолжалась...(( Не подпишут... Думаю Зеля устроил очередной цирк, чтобы людей от коррупционного скандала отвлечь...
На паровозе
• 24 ноября в 07:27
Ответ дляКашпо
У мене 6:30, тему я створила коли каву о 6 пила
На паровозе
• 24 ноября в 07:27
Ответ дляЧерный Ловелас
Давайте лучше еще про тыщенку зымову
Я не отримую тому нічого про це сказати не можу
На паровозе
• 24 ноября в 07:27
Ответ дляЦветов Мне срочно
Я думаю і про це, що жодних коментарів від росіян нема
Кашпо• 24 ноября в 07:28
Ответ дляНа паровозе
То мабуть всю ніч не спали.😥
Новини читали.
Наболіло і захотілося поділитися?
Не можна так, треба себе берегти.
Новини читали.
Наболіло і захотілося поділитися?
Не можна так, треба себе берегти.