Йосип_молодий• 24 ноября 2025
Перетяжка дивана
Кто делал? Вы довольны? Дорого обошлось?
Просто Фіфа• 24 ноября 2025
Робила давно, тоді все вийшло, купили тканину, степлер, що прибивати, поролон. Навіть механізм складання замінили. Тоді це було десь третина від ціни нового дивану. Зараз не уявляю, скільки може коштувати, думаю, що буде не дуже вигідно.
Млинець Мій• 24 ноября 2025
Робила. Задоволена. Майстер гарний попався, дуже акуратний і швидкий. О 10 почав і о 16 диван як новий став. Заміна поролону на спальних місцях, обивка і пересипання декоративних подушок. По ціні було менше третини від вартості нового. Сильно впливає ціна тканини.
Чаклунка-ведунка• 24 ноября 2025
Вот, тодько перетянули диван и кресло,очень довольна
Сделал хорошо,но по цене почти как новый диван