Мальчижка• 24 ноября 2025

А хтось ще користується парфумами з 2000-2010 року?

Бо всі бачу тільки новинки показують, а які ваші улюблені із стареньких?
Глубоководная селедка• 24 ноября 2025
Чорна орхідея не знаю скільки років:)))
КохайтесьЧорнобровi• 24 ноября 2025
Ви маєте на увазі виготовлені в ті роки і стояли стільки років вдома чи ..?
автор Мальчижка • 24 ноября 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Які випускаються з тих років і які ви поновлюєте бо аромат подобається
КохайтесьЧорнобровi• 24 ноября 2025
Ответ дляМальчижка
Я би купувала, якби настільки подобалося щось.
Але я не фанат парфумів.
У ті роки користувалася Опіум, Москіно ’фанні’, брайт крістал, грін ті Елізабет Арден. Останній парфум вважають що це вже відстій, але мені і досі подобається.
Ні грама• 24 ноября 2025
Lancome tresor in love - вже не випускається, а я досі юзаю
Опіум теж дуже подобається, на зиму
hrystia• 24 ноября 2025
Улюблений. Шкода, що немає в продажі. Маю ще трошки у флаконі. Перші мої псрфуми і, до цього часу, улюблені.
Творческий типаж• 24 ноября 2025
Недавно дочке покупала Moschino Love Love и сама периодически использовала
Сірничок• 24 ноября 2025
Когда-то любила Глорию кашарель но ее больше не выпускают
И лав Ин перис уже перестали Нины Риччи
Света С Приветом• 24 ноября 2025
Есть ещё зелёное яблоко донный каран,,трезор ин лов ланкомовский, его уже не выпускают. Это мои любимые
Поросенка• 24 ноября 2025
все ароматы что написали выше мне нравились, но сейчас нюхаешь и кажется либо слишком простым либо слишком древним
Попихтю та й годі• 24 ноября 2025
Пожалуйста:)))
Кашарель Амур Амур недавно закончились:)
Иванка Бур• 24 ноября 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Але я не фанат парфумів.
Зеленый чай - мне кажется, это вне времени. Люблю его. Зачем о нем говорят :(
Цвіпканя• 24 ноября 2025
Ответ дляhrystia
Чому немає? Ось чекаю зі США його.
Попихтю та й годі• 24 ноября 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Але я не фанат парфумів.
Я Москино Фанни этим летом носила:)
месяцкие• 24 ноября 2025
У мене є улюблений парфум: він не тільки старий (2000р випуску), а ще й виробляється в Житомирі Від решти їхньої продкції у мене аж в горлі дере, а цей ну прям знахідка. E-Luck пахне бузком, дуже ніжний і жіночний. Не задушливий, на одязі чую протягом кількох днів. Мені, до речі, цікаво з чого це вони зробили копію.
КохайтесьЧорнобровi• 24 ноября 2025
Ответ дляИванка Бур
Помню, году в 2012 или 2013 пошла в Брокард. Как всегда, пристала ко мне консультант. Слово за слово, и она скривила нос при упоминании Грин Ти. Было странно...
Попихтю та й годі• 24 ноября 2025
Ответ дляhrystia
А в дьюти фри их нет?
Кумедна• 24 ноября 2025
Lancome Miracle , дети уже взрослые но говорят так пахнет мама .
Цвіпканя• 24 ноября 2025
Ответ дляПопихтю та й годі
А в дьюти фри их нет?
та везде они есть
Файна цьоця• 24 ноября 2025
кензо
Иванка Бур• 24 ноября 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Штож, ничего они не понимают...в вечном :)
Послушная• 24 ноября 2025
L´Air du Temps Nina Ricci
Фея_3уровень• 24 ноября 2025
Валентино и сейчас есть в продаже, Ланком я уже несколько раз покупала у продавцов винтажа, он давно снят. Ещё есть midnight poison Dior и linstant Guerlain на другой квартире
Губи до вух• 24 ноября 2025
Люблю Estee Lauder Pleasures intense, древний Faubourg 24 Hermes, Belle de Nuit Fragonard.
ША! я прийшла!• 24 ноября 2025
Ответ дляТворческий типаж
Це мої улюблені.
Користуюсь ними вже більше 10 років.
Anasta25• 24 ноября 2025
Ангелы и демоны ( едт ) - моя любовь навсегда.
Самые счастливые моменты жизни связаны с этим ароматом.
Всегда есть 2 флакона , одним пользуюсь , второй запечатан. Как только открываю новый , сразу покупаю следующий ( из-за опасений что снимут. )
ША! я прийшла!• 24 ноября 2025
Ответ дляСірничок
И лав Ин перис уже перестали Нины Риччи
З Кашарель мій улюблений Проміс. Жалко що вже знято з виробництва.
Крем для арбуза• 24 ноября 2025
Я люблю фланкеры Шалимар
Anasta25• 24 ноября 2025
Ответ дляСвета С Приветом
А у меня есть , тоже его очень люблю.
Сонячний зайчик• 24 ноября 2025
Ответ дляПопихтю та й годі
Пожалуйста:)))
О божееее де?