Секретница• 24 ноября в 15:33
А кто-то из наших звёзд реально служит?
Или это для Инсты в форме фоткались?
Не їм після шостої• 24 ноября в 15:38
Смотря, кто для вас ’звезда’. Владимир Раков погиб, служил, Фелипенко Юрий погиб, служил.
Попразендовна• 24 ноября в 15:38
Дикусар с 22 года инструктор в учебке.
Бирча в Берлинго, но он чисто свадебный генерал
Невгамовна• 24 ноября в 15:38
Служать і зірки і політики, і діти політиків. Але ж у нас популярніші новини про корупцію
Губки-уточкой• 24 ноября в 15:39
Ответ дляНевгамовна
И внуки, и коты политиков тоже. Один народ ухылянты
Не їм після шостої• 24 ноября в 15:39
Ответ дляНевгамовна
Ви так це написали, будто то тьфу, а не страшне воровство на нашій крові.
Вічний двигун• 24 ноября в 15:40
Козловский виталик служил,ликвидировал взвод ватанов и теперь заслужннно поет и снимается в рекламе
Невгамовна• 24 ноября в 15:40
Ответ дляНе їм після шостої
я написала, що людям позитивні новини не цікаві, лише срачі та зради
Невгамовна• 24 ноября в 15:41
Ответ дляГубки-уточкой
а ви, дивлюсь, у квартала жартувати вчились?
Не їм після шостої• 24 ноября в 15:42
Ответ дляНевгамовна
Так те мабуть того, що коли хтось служить, то не є дуже позитивною новиною. Та й писати про корупцію- то потрібний розголос.
КапитанльнаЯ• 24 ноября в 15:42
Максим Дурдас, не прямо щоб зірка, музикант. Ще актор є, але не можу згадати прізвище
Невгамовна• 24 ноября в 15:42
Ответ дляНе їм після шостої
ну я про це і кажу, ви живий приклад
Дама с заначкой• 24 ноября в 15:49
Главная «звездочка» служит черной меткой)) если приехал и сфоткался там, все…
Поміркована думка• 24 ноября в 15:52
Ответ дляЧерный Ловелас
Жека Кошевой служит инструктором по уворачиванию от снайперов
От гнилых помидоров
Анонимарик• 24 ноября в 15:55
Максим Нелипа и Алексей Хильский погибли на фронте.
Юрко Юрченко, Андрей Фединчик, Андрей Хлывнюк служат.
Фея_3уровень• 24 ноября в 15:55
Ответ дляНевгамовна
Можна про дітей політиків?Хто?
Балаболка• 24 ноября в 16:02
Ігор Ласточкин в Немезіс здається в ФПВ, Міша Крупін у Карася в Рейді, Вітя Розовий в Азові був, Володимир Ращук в Свободі служить, Олег Сєнцов, Тритенко, Хливнюк в ФПВішниках, Максим Девізоров, Олександр Печериця (звільнився), насправді вистачає людей. Влад Ващук служить, не на ЛБЗ, але свою роботу виконує.
Бурундучиха• 24 ноября в 15:58
Ответ дляАнонимарик
Хлывнюк выступает
Медсестричка• 24 ноября в 16:11
Ответ дляАнонимарик
Не розумію як Федінчик служить якщо гастролює з виставою?
Кофе в лобби• 24 ноября в 16:15
Знаю про ’зірок’ не з шоу-бізнесу.
Олег Ляшко служить. До речі, дуже толковий вояка виявився, на подив військових. Зараз вже керує якимось підрозділом.
Тягнибок із сином служать.
Секретница
• 24 ноября в 16:18
Ответ дляМедсестричка
А Дикусар вот в жюри Танцев со звёздами будет.