Пошаманю• 24 ноября в 20:05
А хто є геніальніший за Луї де Фюнеса, або близько до нього?
Не стесняюсь• 24 ноября в 20:08
Ответ дляКофе в лобби
Бін
Ага, Керри, Мерфи... так и до зєлєні дойдете...
Кофе в лобби• 24 ноября в 20:12
Ответ дляНе стесняюсь
Ви порівняли зеленого піськограя з британським актором.
Не стесняюсь• 24 ноября в 20:13
Ответ дляКофе в лобби
Нет
Дівчина Гілмор• 24 ноября в 20:19
Мені він раніше подобався, а зараз ввімкнула жандармів, ці ужимки почали дратувати. Не змогла дивитися
Пузата Хата• 24 ноября в 20:20
Ответ дляДівчина Гілмор
Я його тільки в великій прогулянці якось сприймаю, все інше поганий клоун(
Стріляний птах• 24 ноября в 21:48
Джим Керри, ’Джей и молчаливый Боб’, Робин Уильямс, Хью Лори, Джек Николсон
ВерСаСе• 24 ноября в 22:37
Не знаю, как насчет гениальности, но, с Де Фюносем очень часто сопоставляют знаменитого итальянского комика той эпохи маркиза Де Куртис, который мир знает как Тото. У него более обширная фильмография чем у Де Фюнеса, с которой знакомы почитатели комедийного кинематографа во всем мире.
очки_ннадо• 25 ноября в 01:32
Роско Арбакл, Гарольд Ллойд, Бастер Кітон, Лорел і Харді, Тото, Фернандель, Бурвіль, Колюш, з сучасних - Фіона Гордон і Домінік Абель